Вадим Юклянюк

Поліграфічний дизайн · Дизайн пакування та етикетки

9 0
303
Перейти в профіль
Вітаю! Мене звати Вадим. Графічним дизайном займаюся з минулого століття. ) Практичний досвід: - створення багатосторінкових публікацій; - розробка рекламно-акцидентної продукції; - розробка пакувально-етикеткової продукції; - електронні публікації (презентації, електронні книги та ін.); - переддрукарська підготовка макетів; - Web/UI-UX; - спецвиди друку; - motion-дизайн; - художньо-оформлювальна робота; - зовнішня реклама; - предметний дизайн; - менеджмент проектів у сфері дизайну та поліграфії. Що приваблює у роботі. Подобається працювати над цікавими та складними завданнями. Ціную…
Редизайн етикетки та знака ТМ
526
Редизайн етикетки та знака ТМ
Дизайн пакування та етикетки
Редизайн існуючої ТМ; розробка "з нуля" етикетків на 52 SKU; розробка супроводницької рекламної продукції. Дуже об'єктивна робота у всіх аспектах. Весна 2018 року. Етикетки # упаковка
Пакування елетродів ТМ «Вітамін»
538
Пакування елетродів ТМ «Вітамін»
Дизайн пакування та етикетки
Пакування електродів, 4 SKU. Повнокольоровий друк на упаковковому картоні, штанцева висечка. Розробка макету, висечних штампів, передпечаткова підготовка. Літо 2018 року. # упаковка
Надія Колесник

Дизайн пакування та етикетки · Поліграфічний дизайн

88 0
3 544
Перейти в профіль
Краплі КОМБО для собак та котів
467
Краплі КОМБО для собак та котів
Дизайн пакування та етикетки
Краплі «КОМБО» для тварин — високоефективний препарат для забезпечення захисту тварини на довгий період часу від екто- та ендопаразитів. #packaging #dog #design #designer #коробка #дизайн #пакування #поліграфія #дизайнер #графія #дизайн #арт #…
Дизайн коробки для капель ALFA
1 222
Дизайн коробки для капель ALFA
Дизайн пакування та етикетки
Краплі «Альфа» для собак - комбінації високоефективного препарату для забезпечення захисту тварини на довгий період часу. Розробка преміального продукту для бренду «Vitomax» для захисту собак від паразитів. Поєднання синіх і білих кольорів, а…
Природний напій з сушених ягід ТМ «UDIDA»
2 000
Природний напій з сушених ягід ТМ «UDIDA»
Дизайн пакування та етикетки
«UDIDA» - український виробник натуральних, екологічних сухофруктів Розробка та презентація дизайну упаковки для натуральних напоїв з сушених ягід ТМ «UDIDA». Світлий дизайн акцентує на натуральності. На лицевій стороні показань процес створення…
Редизайн упаковки сухофруктів «Узварко»
2 024
Редизайн упаковки сухофруктів «Узварко»
Дизайн пакування та етикетки
"УзварКо" - український виробник натуральних, екологічних сухофруктів, який почав свою діяльність в 2015 році. Редизайн відновлював зовнішній вигляд упаковки, підкреслюючи найбільш необхідну інформацію. Вибір у бік яскравого кольорового рішення,…
DewMed Antibacterial Wet Wipes - антибактеріальні суміші
1 456
DewMed Antibacterial Wet Wipes - антибактеріальні суміші
Дизайн пакування та етикетки
DewMed Antibacterial Wet Wipes - антибактеріальні суміші Розробка та візуалізація дизайну упаковки вологих салфет для DewMed. Основна задача - створити привабливий дизайн для жіночої аудиторії. Загальний стиль близький до мінімалістичного, світлий…
Валерія Галєєва

Дизайн сайтів · Дизайн пакування та етикетки

1 0
193
Перейти в профіль
Займаюсь розробкой лендінгів (Landing page, сайт-визитка), та інших видів сайту різного ступеня складності. Розробляю висококласний дизайн для ваших проєктів. Окремо під замовлення роблю дизайн додатка/сайту в Figma. Співпрацюю з різними компаніями на аутсорсингу. Займаюсь розробкою дизайну упакування для різних продуктів. Розробляю концепції зовнішньої реклами та білбордів для просування товарів та послуг. Співпрацюю з командою маркетологів та менеджерів для визначення потреб клієнтів та створення ефективних дизайнів. Високий рівень володіння програмами дизайну, зокрема Adobe Photoshop,…
Логотип для додатку "Заметочки"
600 UAH
270
Логотип для додатку "Заметочки"
Дизайн пакування та етикетки
#Логотипы #логоготип #креативность #визуализация_конструкций #додаток #швидкість
Пакування для "ExoticEats"
500 UAH
253
Пакування для "ExoticEats"
Дизайн пакування та етикетки
#Логотипы #логоготип #упакування #дизайн_упакування #упаковка #иллюстрации #разработка #иллюстрирование
Новорічне пакування
450 UAH
237
Новорічне пакування
Дизайн пакування та етикетки
#дизайн_упакування #упаковка #упаковки #НоворічнеПакування #паттерн #паттерны #New Year's wrapping #packaging #patterns
Пакування для макарунів
400 UAH
268
Пакування для макарунів
Дизайн пакування та етикетки
#дизайн_упакування #дизайн-макет #ЕлегантніПакетиМакаруні#Святкове пакування #упакування #дизайн
Роман Мандзак

Дизайн пакування та етикетки · Логотипи

4 0
5.0
430
Перейти в профіль
Дизайнер із понад 25-річним досвідом у видавничій справі, поліграфічному дизайні, рекламі та брендингу. Працював над створенням айдентики, упаковки. Був засновником видавництва Taksa Print, видавцем журналу Жіночі Секрети, власником студії поліграфічного дизайну та pre-press MultiGraf, співзасновником студії широкоформатного друку Factory Ukraine. Протягом 15 років був креативним директором компанії Willson&Brown Ukraine, де займався дизайном POSM (Point of Sales Мaterials) для компаній Philip Morris, BAT, Kraft Foods, Bacardi Limited, Pepsi, Unilever, P&G, Colgate-Palmolive на…
TM мУлоко
15 683 UAH
157
TM мУлоко
Дизайн пакування та етикетки
#package #Branding #логомейкер #лого #бренд #logotype #поліграфія
Solar Ice
5000 UAH
155
Solar Ice
Дизайн пакування та етикетки
Дизайн лого і пакування для сублімованої їжі #package #Branding #логомейкер #лого #бренд #logotype
Ігор Нікітін

Поліграфічний дизайн · Дизайн пакування та етикетки

25 0
956
Перейти в профіль
Якщо ви шукаєте якісний дизайн, увагу до деталей та справедливу ціну – я допоможу реалізувати ваше бачення. Я – Ігор Нікітін, графічний дизайнер із понад 20-річним досвідом. Спеціалізуюся на створенні візуальних рішень, що працюють на бізнес: від розробки паковання та брендингу до багатосторінкових видань та цифрового арту. Моя професійна перевага – поєднання класичного академічного дизайну з новітніми технологіями штучного інтелекту (AI). Це дозволяє створювати унікальні концепт-арти, ілюстрації та графічні елементи швидше та ефектніше, зберігаючи при цьому високу якість виконання. Що я…
Original Piece Of Aircraft Skin – Packaging Design
580
Original Piece Of Aircraft Skin – Packaging Design
Дизайн пакування та етикетки
https://www.dronesforukraine.fund/ Неприбутковий проєкт для волонтерського фонду "Дрони для України" Дизайн та візуалізація продукту, дизайн упакування. A non-profit project for the "Drones for Ukraine" volunteer fund Product design and…
Dietary Supplements - Packaging Design
772
Dietary Supplements - Packaging Design
Дизайн пакування та етикетки
Разработка и дизайн упаковки для диетических добавок TM GREEN PHARMA. #упаковка #коробка #этикетка #наклейка #стикер #диетология #здоровье #дизайн #медицина #лекарства #диетические #добавки #питание #органическая #фарма
Dietary Supplements - Packaging Design
502
Dietary Supplements - Packaging Design
Дизайн пакування та етикетки
Розробка та дизайн упакування для дієтичних добавок TM KIKI GREEN. #упакування #дойпак #пауч #етикетка #наклейка #стікер #дієтологія #здоров'я #дизайн #медицина #ліки #дієтичні #добавки #харчування #органічна #фарма Development and design of…
Dietary Supplements - Label Design
352
Dietary Supplements - Label Design
Дизайн пакування та етикетки
Розробка та дизайн етикетки для дієтичних добавок TM KIKI GREEN. #упаковка #баночка #етикетка #наклейка #стікер #дієтологія #здоров'я #дизайн #медицина #ліки #дієтичні #добавки #харчування #органічна #фарма Development and design of label for…
Bird Feed - Packaging Design
325
Bird Feed - Packaging Design
Дизайн пакування та етикетки
Розробка та дизайн упакування для лінійки кормів для птахів #робота #дизайн упаковки #упаковка #мішок #продукт #макет #їжа #корм #тварина #птах #брендинг #дизайн #пакет #пакеты Development and design of packaging for a product line of bird feed…
Larisa

Дизайн пакування та етикетки · Логотипи

52 0
513
Перейти в профіль
Розробка різних дизайн-проектів: розробка дизайну сайтів (лендінгі, корпоративні, портфоліо, магазини etc...) брендування, айдентика, створення логотипів, емблем, товарних знаків сайтів, компаній, торгових марок фірмовий стиль: візитка, бланк, конверт, папка, диск + додаткові носії та елементи + розробка лого друкована продукція (візитівка, флаєр, листівка, ліфлет, буклет, календар, брошура, каталог, етикетка, наклейка, воблер, плакат, афіша, стенд, банер, білборд etc...) упаковка, коробка, обкладинка (в т.ч. поліграфія та накатка на CD-DVD) додрукарська підготовка і багато іншого, що можна…
AYANA Gem Infusion Bottle
2000 UAH
1 127
AYANA Gem Infusion Bottle
Дизайн пакування та етикетки
GEM WATER INFUSION BOTTLE for http://ayanaproducts.com/
Бумчик-Киндер для ТМ "Бумкорн"
750 UAH
1 122
Бумчик-Киндер для ТМ "Бумкорн"
Дизайн пакування та етикетки
#Дизайн #упаковок линейки продукции для ТМ "Бумкорн"
Кукурузные палочки "МАЛЮКАМ та вам" ТМ "Бумкорн"
1000 UAH
1 175
Кукурузные палочки "МАЛЮКАМ та вам" ТМ "Бумкорн"
Дизайн пакування та етикетки
#Дизайн #упаковки кукурузных палочек "МАЛЮКАМ та вам" для ТМ "Бумкорн" + редcfqp на 3 вида граммажа - 50гр, 170гр, 280гр.
Кукурузные палочки "МАIНКРАФТ" ТМ "Бумкорн"
500 UAH
722
Кукурузные палочки "МАIНКРАФТ" ТМ "Бумкорн"
Дизайн пакування та етикетки
#Дизайн @упаковки кукурузных палочек "МАIНКРАФТ" для ТМ "Бумкорн"
Кукурузные палочки "ЭЛЬДОРАДО" ТМ "Золото инков"
500 UAH
775
Кукурузные палочки "ЭЛЬДОРАДО" ТМ "Золото инков"
Дизайн пакування та етикетки
#Дизайн #упаковки кукурузных палочек "ЭЛЬДОРАДО" для ТМ "Золото инков" в строгом соответствии с фирменным стилем и дизайном предыдущей продукции
Андрій Розбицький

Дизайн пакування та етикетки · Логотипи

0 0
287
Перейти в профіль
Вітаю! Я — професійний графічний дизайнер із понад 15-річним досвідом. Якщо вам потрібен дизайн, який не просто привертає увагу, а створює преміальний образ бренду та працює на результат — ви за адресою. За плечима роки роботи у великих рекламних агенціях та перемоги у профільних конкурсах. Це дало мені розуміння головного: дизайн має бути не лише естетичним, а й стратегічно правильним, щоб він допомагав вашому бізнесу продавати.✨ Чим я можу бути корисним: ⭐ Дизайн упаковки: Створюю продукт, який виділяється на полиці та закохує споживача з першого погляду. ⭐ Логотипи та айдентика: Лаконічні…
Дизайн упаковки для желейних цукерок | Пакети з майлару
78
Дизайн упаковки для желейних цукерок | Пакети з майлару
Дизайн пакування та етикетки
Цей проект демонструє індивідуальний дизайн упаковки для желейних цукерок, розроблений для пакетів з майлару. Мета полягала в тому, щоб створити привабливу сучасну упаковку, яка б зацікавила цільову аудиторію та водночас чітко відображала інформацію…
Дизайн упаковки для LVE Vapor
81
Дизайн упаковки для LVE Vapor
Дизайн пакування та етикетки
Розробка дизайну упаковки для LVE Vapor, спрямована на узгодження всіх матеріалів із корпоративним стилем компанії. Проєкт забезпечив візуальну узгодженість у всій лінійці продукції, створивши лаконічний, цілісний та впізнаваний образ, що зміцнює…
Дизайн упаковки в псевдо-ретро стилі
72
Дизайн упаковки в псевдо-ретро стилі
Дизайн пакування та етикетки
Метою проєкту було створення візуальної айдентики та упаковки, що викликає відчуття «ностальгії за часами, яких не було». Стилістика псевдо-ретро поєднує в собі естетику середини XX століття з сучасними принципами мінімалізму та функціональності.
Дизайн упаковки для картриджів для вейп пристроїв
83
Дизайн упаковки для картриджів для вейп пристроїв
Дизайн пакування та етикетки
Сучасні, преміальні та відповідні стандартам дизайни, які допомагають продуктам виділятися на полицях магазинів та створювати сильну довіру до бренду.
Дизайн упаковки для вейпів
86
Дизайн упаковки для вейпів
Дизайн пакування та етикетки
Проекти дизайну упаковки для низки вейпів, зосереджені на створенні чистого, сучасного та готового до продажу вигляду. Упаковка була розроблена для чіткого відображення цінності продукту, зберігаючи при цьому сильну візуальну присутність на…
Alina Sulima

Ілюстрації та малюнки · Дизайн пакування та етикетки

0 0
142
Перейти в профіль
Привіт! Я Аліна. Маю досвід ілюстрації 5+ років. Я спеціалізуюсь на digital ілюстрації з любов*ю до сміливих текстур і яскравих концептів. Маю досвід в web і app ілюстраціях, іконках, також ілюстрацій для брендингу, едіторіалу і розробки персонажів. Я працювала на фрілансі з 2020 по 2022 рік, а після цього працювала в дизайн студії Outcrowd протягом 4 років. Працюю зазвичай в Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Figma, Blender. Вільно спілкуюсь українською та англійською мовами. моє портфоліо https://alinasulima.myportfolio.com/