Анастасія Курбанова

HTML та CSS верстання · Дизайн сайтів

0 0
130
Перейти в профіль
Вітаю! Мене звати Настя Я роблю прості й сучасні сайти: лендінги та сайти-візитки.Моя мета — щоб у вас був готовий інструмент для роботи: сайт, який зручно відкривати на будь-якому пристрої. Що саме я можу для вас зробити:Лендінг для продукту чи послугиСайт-візитку для бізнесу або спеціалістаФорми для заявок, кнопки на месенджериЛегкі анімації та сучасні ефектиЯ працюю просто: ви даєте матеріали (тексти, фото, побажання) — я роблю сайт і передаю готові файли.Далі ви можете самі розмістити його на хостингу. Якщо потрібен сайт швидко й без зайвих складнощів — я допоможу!
Dinara Valitova

Дизайн інтерфейсів (UI/UX) · Дизайн сайтів

1 0
130
Перейти в профіль
Ямаха головна сторінка
4245 UAH
381
Ямаха головна сторінка
Дизайн сайтів
#Yamaha #web-design #web-design #дизайнтерфейс #uiux
Сторінка інтернет-магазину
324
Сторінка інтернет-магазину
Дизайн сайтів
#Web-дизайн #web-design #ux/ui #onlineshop #дизайн сайту
Eva Daimentseva

Дизайн мобільних додатків · Дизайн сайтів

0 0
130
Перейти в профіль
Онлайн магазин для Drone SkyWay Shop
113
Онлайн магазин для Drone SkyWay Shop
Дизайн сайтів
Online drone store with adaptability for different devices. - Онлайн магазин з адаптативністю для різних пристроїв.
Landing Page для фотографа
141
Landing Page для фотографа
Дизайн сайтів
Ця сторінка допоможе фотографу показати свій портфель красивим і функціональним способом.
Karina Liskova

Дизайн сайтів · Дизайн інтерфейсів (UI/UX)

0 0
130
Перейти в профіль
Навчаюся на ui/ux дизайнера. Працюю в Figma. Відповідальна,наполеглива. Портфоліо на Behance.
Діана Ганжала

Дизайн сайтів · Дизайн мобільних додатків

0 0
130
Перейти в профіль
Привіт, я UI/UX дизайнер. Захоплююсь творчістю та інноваціями. Моя головна місія - допомагати компаніям і стартапам створювати продукти, які не тільки візуально красиві, але й забезпечують найкращий користувацький досвід. Завдяки моєму досвіду в UI/UX дизайні та знань сучасних тенденцій, я допомагаю підвищити конкурентоспроможність продукту та забезпечити легку взаємодію користувачів з вашими додатками та веб-сайтами. Моя методологія включає в себе дослідження користувачів, створення прототипів і створення дизайну, який не тільки естетично приємний, але й допомагає досягти бізнес-цілей. Я…
Medical Web Service
136
Medical Web Service
Дизайн сайтів
Разом з командою ми створили інтерфейс веб-сервісу для онлайн-дзвінків між лікарем і пацієнтом. Це дозволило лікарю переглянути історію хвороби пацієнта, запланувати зустріч у календарі та провести онлайн-дзвінок між лікарем та пацієнтом. Етапи…
Лідія З.

Дизайн сайтів · Оформлення сторінок у соціальних мережах

0 0
130
Перейти в профіль
Вітаю! Мене звуть Лідія і я графічна дизайнерка. Займаюсь створенням візуальної ідентичності та цифрового контенту. Моє детальне портфоліо можна глянути тут - Портфоліо Пройшла курс навчання в "ITSTEP Academy", м. Івано-Франківськ Досвід роботи дизайнером на фрілансі – 1 рік Надавані послуги: - розробка фірмового стилю - створення логотипів -створення рекламних кретивів -створення постів в соц.мережі -створення обкладинок для Ютуб-каналів
Кіріл Куліш

Дизайн сайтів · Дизайн мобільних додатків

0 0
130
Перейти в профіль
I am a creative UI/UX designer with unconventional approaches to designing interfaces for PC applications and websites. Experienced in working with Figma, Adobe Illustrator, and other design tools. (2024-2025) I am studying at ITSTEP Academy as a UI/UX designer. I have skills in Figma, little photoshop and illustrator.
Марія Мерза

Дизайн сайтів

0 0
130
Перейти в профіль
Головний принцип моєї дизайнерської роботи - показати найсильніші сторони ваших послуг/продуктів і підвищити продажі. Як дизайнер, я високо ціную здатність втілювати бачення клієнта в життя. Мій досвід і знання допоможуть вам створити найкращий веб-дизайн, тому що я прагну до роботи, яка спонукає до дії і генерує результати. ⭐️ Веб-дизайн (UX/UI) ⭐️ Потоки користувачів ⭐️ Wireframing ⭐️ Клікабельні прототипи (Figma) ⭐️ Дизайн електронної дизайн електронної комерції ⭐️ Створення рекомендацій щодо стилю та кольорів ⭐️ Дизайн цільових сторінок ⭐️ Веб-додатки ⭐️ Дизайн SaaS-продуктів ⭐️ Дизайн…
Sofiia Tkachuk

Дизайн інтерфейсів (UI/UX) · Дизайн сайтів

0 0
130
Перейти в профіль
Доставка букетів PETAL | цільова сторінка
91
Доставка букетів PETAL | цільова сторінка
Дизайн сайтів
Я створив сучасну цільову сторінку для PETAL — служби доставки квітів. Моє завдання полягало у створенні веб-сайту, який би викликав довіру та приємні емоції у відвідувачів, щоб вони могли швидко та легко обрати й замовити букет. У дизайні я…
Михайло Ковтун

Дизайн сайтів · Обробка фото

0 0
130
Перейти в профіль
Чому варто обрати саме мене:Залізна дисципліна: 26 років стажу на посаді начальника залізничної станції навчили мене головному — терміни та регламент обговоренню не підлягають. Якщо ми домовилися, робота буде здана вчасно.Технічна грамотність: Я професійний електрик, тому розумію технічну суть інструментів та обладнання. Я не просто створюю картинку, я розумію, як працює ваш товар.Інновації: Використовую найсучасніші нейромережі (Gemini 3 Flash, Midjourney, Veo) для створення контенту, який виділяє ваш бізнес серед конкурентів.Мої послуги для вашого бізнесу:Дизайн карток для маркетплейсів (…