Александр Дмитренко

Дизайн інтерфейсів (UI/UX) · Дизайн сайтів

0 0
122
Перейти в профіль
Landing Special Equipment - спеціальне обладнання
5000 UAH
107
Landing Special Equipment - спеціальне обладнання
Дизайн сайтів
Дизайн виготовляється в яскравих кольорів з додаванням корпоративних кольорів. На сайті ви можете переглянути каталог обладнання і залишити запит на відгуки. Є також особистий обліковий запис, де користувач може відстежувати свою оренду, заявку та…
Yehor Shlapakov

Логотипи · Дизайн сайтів

0 0
122
Перейти в профіль
Готельна сторінка Landing
2000 UAH
139
Готельна сторінка Landing
Дизайн сайтів
Метою цього проекту було створити привабливий та унікальний дизайн, що відображає концепцію готелю та його затишну атмосферу, з якісними фотографіями та описом номерів, готельних послуг, ресторанів та розваг.
Сайт дизайну
150 UAH
343
Сайт дизайну
Дизайн сайтів
Дизайн сайтів на замовлення, Adobe XD, Adobe Photoshop CC, Figma. Не дорого
Anna Mykhalchyshyna

Дизайн сайтів · Дизайн інтерфейсів (UI/UX)

0 0
122
Перейти в профіль
Я UX / UI дизайнер. Мои сильные стороны - это трудолюбие и внимательность к деталям. Умею анализировать, логически мыслить, акцентировать внимание пользователей на необходимой информации и создавать самые креативные решения. Мне нравится ставить перед собой новые задачи, постоянно учиться и повышать профессиональные навыки.
Интернет магазин
22 406 UAH
210
Интернет магазин
Дизайн сайтів
Разработка визуальной концепции интернет магазина. Задача: минималистичный, "чистый" дизайн в светлих тонах. Было сделано: карта сайта, прототипирование, UI визуализация главной страницы, каталога, карточки товара, корзины, формы оплаты и страницы…
Лендинг для чайных церемоний
3000 UAH
201
Лендинг для чайных церемоний
Дизайн сайтів
Дизайн лендинга для чайных церемоний. Задачи: 1) Распространить информацию о китайской культуре, в частности о церемонии чаепития на территории Украины 2) Увеличить количество потенциальных и реальных клиентов 3) Увеличить продажу коллекционного…
Тетяна Гладка

Дизайн сайтів · Дизайн візиток

0 0
122
Перейти в профіль
Я — дизайнер і відеомонтажер. Створюю візитки, презентації, фірмовий стиль і динамічне відео для соцмереж. Працюю в мобільних і десктопних додатках: VN, CapCut, InShot, Canva, Figma. Швидко Якісно З увагою до деталей