Артем Гребенко

Веб-програмування · Дизайн сайтів

24 0
280
Перейти в профіль
Вітаю! Я Артем Гребенко. Графічний дизайнер та Frontend розробник | Web Design & Development Спеціалізуюся на створенні візуально привабливих та технічно грамотних веб-інтерфейсів. Маю 15 років досвіду у сфері дизайну та веб-розробки.Моя основна експертиза — це Frontend (верстка, логіка інтерфейсу, анімація) та Web Design. При цьому маю необхідні навички Backend розробки для налаштування CMS, роботи з базами даних та інтеграції скриптів. Працюю офіційно (ФОП, 3 група), можлива оплата на розрахунковий рахунок. Основна спеціалізація Frontend розробка: Якісна верстка (HTML5/CSS3), створення…
Ірина Н.

Дизайн сайтів · Фірмовий стиль

9 0
279
Перейти в профіль
Космічне місце
1200 UAH
406
Космічне місце
Дизайн сайтів
#Веб-дизайн #Веб-дизайн #Веб-сайти #Веб-сайти #Веб-дизайн #Веб-сайти
Си Роуз
1600 UAH
360
Си Роуз
Дизайн сайтів
#веб-дизайн #дизайн сайту #веб-сайти #веб-дизайн #фігма #Figma #Photoshop/Figma/illustrator
Дизайн веб-сайту La Pizza UI/UX
1000 UAH
396
Дизайн веб-сайту La Pizza UI/UX
Дизайн сайтів
#landingpage #figma #Photoshop/Figma/Tilda #AdobePhotoshop #illustrator #web-design #websites #дизайнсайт #лендінг #лендінг #веб-дизайн #UX-дизайнер #дизайнер
гірські
896 UAH
335
гірські
Дизайн сайтів
#website #design #figma #AdobePhotoshop #Adobe_Illustrator #Canva #Landing #travelling
Норітравел
896 UAH
251
Норітравел
Дизайн сайтів
#сайт #веб-дизайн #дизайнсайт #веб-сайти #фігма #ui/ux #website
Валерія Бороденко

Дизайн інтерфейсів (UI/UX) · Дизайн сайтів

2 0
279
Перейти в профіль
UI/UX дизайнер з досвідом створення інтуїтивних та адаптивних веб-інтерфейсів. Володію Figma, прототипуванням, wireframing і адаптивним дизайном для різних пристроїв. Маю сильний інтерес до сучасних трендів у цифровому дизайні та користувацькому досвіді.Раніше працювала перукарем-колористом, що допомогло розвинути креативність, увагу до деталей та вміння працювати з клієнтами.
Роман Кучерак

Дизайн сайтів · Дизайн візиток

1 0
278
Перейти в профіль
Kucherak Roman Возраст: 23 год Опыт работы4 года Регион: Киев, Украина С радостью разработаю для Вас необходимый дизайн, учту все пожелания! Большой опыт в разработке печатной продукции, от визиток к большим каталогам.  Опыт в разработке сайтов, от концепта к анализу UX части и качественному дизайну. Создание качественной презентации для вашего продукта или компании.  Занимаюсь разработкой печатной продукции, баннера, вывески, каталоги, визитки, брошуры, еврофлаера, афиши и т.д. Веб дизайном, макеты, дизайн сайтов, лендинги, баннера, вижуалы, презентации, логотипы, фирменный стиль и т.д. Готов…
Коробоки продукции Rotex
333
Коробоки продукции Rotex
Дизайн сайтів
Адаптация коробок под новый фирменный стиль украинского бренда Rotex
Landing page Apple recovery
299
Landing page Apple recovery
Дизайн сайтів
#Apple #Web-дизайн #Landing #Illustration #photoshop
Mamamia pizza
220
Mamamia pizza
Дизайн сайтів
Концепт редизайн сайта доставки/ресторана Mamamia.
Maryna S.

Дизайн сайтів · Дизайн мобільних додатків

0 0
278
Перейти в профіль
UX/UI дизайн сайту розважального характеру - Бандерогусь
228
UX/UI дизайн сайту розважального характеру - Бандерогусь
Дизайн сайтів
#UX/UI #дизайн сайту #розумного характеру - #Бандерогусь Головна мета бандерогусей - служити гумору і доброті нашого народу. Ми забезпечимо вашу посмішку в час, коли вона так необхідна) #2022 #ukrainian #banderogoos #funny #goose #…
Моя робота з курсу YudaevSchool/Branding
291
Моя робота з курсу YudaevSchool/Branding
Дизайн сайтів
Я, Шанина Марина, представлені роботи виконала на безкоштовному курсі від команди yudaev.school / #branding. Якщо ви хочете побачити саме мої навички в дизайні, ви можете дати мені тест-задачу і я з радістю виконаю його для демонстрації моїх навичок…
Олег М.

Дизайн сайтів · Створення сайту під ключ

2 0
278
Перейти в профіль
Створюю сайти на Джанго, для душі займаюсь юі дизайном.
Редизайн інтернет-магазину BUYO з акцентом на конверсію
22 406 UAH
90
Редизайн інтернет-магазину BUYO з акцентом на конверсію
Дизайн сайтів
- Вимоги до навігації Зручна та зрозуміла навігація по категоріях Особлива увага до мобільної версії Мінімум непотрібних дій Швидкий доступ до продуктів - Пріоритетна інформація для користувача Ціна та переваги Візуалізація продуктів…
Дизайн вебсайту для оренди суперкарів у Європі
17 924 UAH
161
Дизайн вебсайту для оренди суперкарів у Європі
Дизайн сайтів
Назва компанії: SpiritGT Діяльність компанії: оренда суперкарів та яхт. Загальна ідея: Створити преміційний, візуально розкішний та функціональний вебсайт для сервісу оренди суперкарів (Ferrari, Lamborghini, McLaren тощо) в Італії та Європі…
Дизайнер сучасних вебсайтів Вітаю мене звати MUERTO я створюю сучасні, стильні та ефективні вебсайти, які допомагають бізнесу залучати нових клієнтів і викликати довіру з першого погляду. Моя головна мета — поєднати привабливий дизайн, швидке завантаження та зручність користування. Кожен сайт адаптований для комп'ютерів, планшетів і смартфонів.Що я створюю: • Лендинги (Landing Page) • Сайти-візитки • Корпоративні сайти • Портфоліо • Сайти для компаній та сфери послугЩо ви отримаєте: ✔ Сучасний та унікальний дизайн ✔ Адаптивність для всіх пристроїв ✔ Швидке завантаження сторінок ✔ Зручну…
Yuliia Ovod

Дизайн сайтів · Банери

1 0
278
Перейти в профіль
Web/Marketing Designer Я дизайнерка із 11-річним досвідом у сфері дизайну. Моя експертиза охоплює маркетингові задачі, дизайн сайтів, мобільних застосунків (iOS, Android), лендінгів, а також графічний і корпоративний дизайн. Працювала в дизайн-агентствах та IT-компаніях, тому чудово розумію, як поєднати бізнес-цілі з естетикою та зручністю користувача. Маю профільну освіту у сфері дизайну та глибоке розуміння принципів роботи з візуальними рішеннями.Вмію працювати як самостійно, так і в команді, чітко планую час і знаходжу рішення навіть у стислих дедлайнах. Намагаюсь поєднувати логіку й…
Business One Pager / ABNK Healthcare
105
Business One Pager / ABNK Healthcare
Дизайн сайтів
Here is a Business One-Pager for the IT company ABNK Premium Systems. This one-page document provides cohesive information that makes communication easier and delivers essential information in just a few lines of text. #landingpage #Landing #website…
#2 Main Page Redesign
101
#2 Main Page Redesign
Дизайн сайтів
This redesign aims to create a main page that effectively positions ABNK Premium Systems, fosters user engagement, and strengthens brand identity. #website #redesign #webdesign #mobiledesign #Adaptive #technology
#1 ALevelSoft / Redesign website
102
#1 ALevelSoft / Redesign website
Дизайн сайтів
The IT company's website redesign aimed to update the visual style and improve the user experience. The redesign also included optimizing the site for mobile devices, providing convenient access to content from any device. #website #redesign #…
#2 ALevelSoft / Redesign website
96
#2 ALevelSoft / Redesign website
Дизайн сайтів
#website #redesign #webdesign #mobiledesign #Adaptive #technology
Goodreads - Redesign Landing Page
115
Goodreads - Redesign Landing Page
Дизайн сайтів
The redesign of the Goodreads landing page is aimed at making the first impression of the platform more memorable. We want users to feel immersed in literature from the first seconds. #landingpage #Landing #website #redesign #webdesign #mobiledesign…