Vlad Vakulko

Логотипи · Дизайн візиток

0 0
99
Перейти в профіль
Мене звати Владислав я хочу продвигатись в сфері дизайну я ще навчаюсь але adobe illustrator, photoshop, indesign вивчив.
Владимир Бружина

Ілюстрації та малюнки · Дизайн візиток

0 0
99
Перейти в профіль
Меня зовут Владимир ,я опытный специалист в области графического дизайна и создания контента. Имею опыт работы в качестве кооперйтера и могу предложить следующие навыки:1. Создание контента для различных целей: от текстовых материалов до визуальных.2. Разработка шаблонов визиток и логотипов, учитывая требования заказчика.3. Удаление заднего фона для фотографий и картинок, чтобы они выглядели профессионально и привлекательно.
Назар Господарець

Банери · Дизайн візиток

0 0
99
Перейти в профіль
Привіт! Я Назар — графічний дизайнер, який спеціалізується на створенні Instagram-реклами та постів, що реально працюють. Я не просто роблю дизайн — я створюю візуали, які допомагають бізнесу отримувати більше кліків, заявок і продажів. ✔ Instagram пости та реклама ✔ Рекламні банери ✔ Візуали для брендів і продуктів Мій стиль: – сучасний і чистий – сильна композиція – привертає увагу (без дешевого вигляду) Я працюю в Adobe Photoshop і завжди фокусуюсь на якості, швидкій роботі та чіткій комунікації. Давайте створимо дизайн, який дійсно приносить результат
Надія Г.

Дизайн візиток · Інфографіка

0 0
99
Перейти в профіль
Лише розпочинаю свій шлях у дизайні інфографіки, проте вже з натхненням створюю стильні рішення. Буду рада співпраці!
Mohamed Ihsan Mohamed Jaffna

Живопис і графіка · Дизайн візиток

0 0
99
Перейти в профіль
Професійний дизайн візитної картки за допомогою Canva
672 UAH
129
Професійний дизайн візитної картки за допомогою Canva
Дизайн візиток
Цей проект демонструє мій професійний дизайн візитної картки, створений за допомогою Canva. Дизайн зосереджений на чистій компоновці, сучасній типографіці та сильної брендової ідентичності. Я створюю візитні картки, які є візуально привабливими,…
Назар Ерохин

Дизайн візиток · Логотипи

0 0
99
Перейти в профіль
Привіт! Мене звати Назар, я молодий графічний дизайнер.Я закінчив курси з дизайну та вже маю досвід роботи в цій сфері. Постійно розвиваю свої навички, багато практикуюсь і намагаюся робити дизайн не просто красивим, а зрозумілим і корисним для клієнта. Відповідально ставлюся до роботи, дотримуюся дедлайнів і уважний до деталей. Спокійно ставлюся до правок, завжди на зв’язку. Для мене важливо, щоб клієнт залишився задоволений результатом. Готовий працювати над логотипами, банерами, прев’ю, дизайном для соцмереж та іншими завданнями. Якщо вам потрібен дизайнер, з яким легко працювати — буду…
Анна Голуб

Предметний дизайн · Дизайн візиток

0 0
99
Перейти в профіль
Привіт! Мене звуть Анна. - Я відповідальний та мотивований студент з України. - Мене цікавлять прості онлайн завдання та отримання досвіду роботи. - Швидко навчаюся, уважно виконую інструкції, серйозно ставлюсь до роботи. Наразі відкрита до співпраці та готова приймати нових клієнтів.
Доброго дня! Мене звати Наталія, мені 18 років. Я навчаюся на графічного дизайнера та вже маю достатні знання й навички, щоб працювати з картками товарів.