Дар'я Кравець

Ілюстрації та малюнки · Живопис і графіка

4 0
5.0
310
Перейти в профіль
Студент
Дитина
300 UAH
125
Дитина
Ілюстрації та малюнки
#Procreate #illustration #art #іллюстрації #діджитал-арт #digitalart #ілюстратор #малювання #малюнки #малюнок #Творчісь
Персонаж
1000 UAH
93
Персонаж
Ілюстрації та малюнки
#Procreate #character #art #illustration #digiyalillustrations #digital #ілюстратор #іллюстрації #малюнки #Творчісь
Персонаж
800 UAH
102
Персонаж
Ілюстрації та малюнки
#Procreate #illustration #art #character #digiyalillustrations #digital #ілюстратор #іллюстрації #малюнки #Творчісь
Персонаж
600 UAH
96
Персонаж
Ілюстрації та малюнки
#Procreate #illustration #art #didgiyalillustrations #character #ілюстратор #іллюстрації #малювання #Творчісь
Персонаж
600 UAH
94
Персонаж
Ілюстрації та малюнки
#art #Procreate #character #didgitalpictures #didgiyalillustrations #illustration #ілюстратор #іллюстрації #малювання #Творчісь
Вікторія Баглай

Розробка ігор · Ілюстрації та малюнки

1 1
291
Перейти в профіль
2D художниця з досвідом у геймдеві та графічному дизайніМаю понад рік досвіду у сфері 2D-арту для ігор: створення ілюстрацій, персонажів, елементів оточення, концептів та ігрового UI. Працювала як у команді, так і на фриланс-проєктах. Створювала також арт для анімацій та працювала з текстурами для 3D-об’єктів. Що вмію:Ілюстрації та Концепт арт (фон, персонажі, івенти, лайн арт)Векторний дизайн (лого, поліграфія, візитівки)Пропси та UI-елементиТекстури, орнаменти, декоративні елементиГрафіка для сайтів та мобільних застосунків
обкладинка для розмальовки
264
обкладинка для розмальовки
Ілюстрації та малюнки
Дитяча розмальовка створена в унікальному стилі популярних мультиків
Мара
3000 UAH
130
Мара
Ілюстрації та малюнки
Ілюстрація персонажки Мари — загадкової, трохи містичної героїні з виразним поглядом і стриманою харизмою. Її образ гармонійно поєднує жіночність і силу, а деталізація образу підкреслює її характер і сюжетний потенціал. Стиль підходить для…
execution scene
156
execution scene
Ілюстрації та малюнки
Символічна й драматична ілюстрація, що зображує момент страти. Одна-єдина копійка лежить на дерев’яних дошках, залитих свіжою кров’ю — натяк на зраду, жертву або життя, продане за безцінь. Шорстка текстура дерева та стримана кольорова гама…
Beaty
126
Beaty
Ілюстрації та малюнки
Дизайн жіночого персонажа для анімації. Опрацьований силует, виразна міміка та динамічна поза роблять персонажку придатною для анімаційного руху та емоційної передачі. Стиль — напівмультяшний, з акцентом на характер, читабельність форм і…
Лемур
75
Лемур
Ілюстрації та малюнки
Створено стильного й впізнаваного персонажа з яскравим характером. Опрацьовані силует, міміка та поза для передачі емоційності й динаміки. Підходить для анімації, ігор або ілюстрацій.
Kateryna Postol

Ілюстрації та малюнки · Банери

3 0
346
Перейти в профіль
Вітаю! Мене звати Катерина, і я займаюсь графічним дизайном та ілюстрацією. Маю освіту в цих сферах і завжди готова працювати швидко і якісно, щоб вийти до бажаного результату. Про мене у трьох реченнях: Володію навичками роботи з Adobe Illustrator та Adobe Indesign, Adobe Photoshop, Affinity та Procreate. Займаюсь концепт-артом, сюжетною, книжковою та комерційною ілюстрацією. Маю досвід у створенні шаблонів для соцмереж, дизайні книжкової та журнальної продукції, логотипів та постерів. Якщо вам сподобалось та зацікавило моє портфоліо - завжди буду рада співпраці!
Ілюстрація книги та її елементів
184
Ілюстрація книги та її елементів
Ілюстрації та малюнки
Передня частина обкладинки, дві ілюстрації та тематичні іконки до книги "Ім'я вітру" (всі зображення можна переглянути за посиланням сайту).
Максим Чапалюк

Іконки та піксельна графіка · Ілюстрації та малюнки

0 0
258
Перейти в профіль
Мистецтво гри
45
Мистецтво гри
Ілюстрації та малюнки
Ігрова ілюстрація #концепт-арт #Ілюстрація #ігрова-індустрія #цифровий-малюнок #концепт-арт #ілюстрація #персонажі
Стикерпак
152
Стикерпак
Ілюстрації та малюнки
Розробка оригінальних стікерів для месенджерів та друку
Дивні Хоміси
146
Дивні Хоміси
Ілюстрації та малюнки
Ілюстрація в сучасному мультяшно-вуличному стилі #illustration #character #cartoon #digitalart #персонажі #іллюстрація
Стилізована ілюстрація
264
Стилізована ілюстрація
Ілюстрації та малюнки
Стилизовані ескізи скейтбордистів #ілюстрація #ілюстрації
Ілюстрація ангела
218
Ілюстрація ангела
Ілюстрації та малюнки
Цифрова ілюстрація в сучасному мультяшному стилі #illustration #digitalart #cartoons #ілюстрації #персонажі
Юрій Маслюк

Логотипи · Ілюстрації та малюнки

0 0
242
Перейти в профіль
Привіт! Мене звати Юрій. Займаюсь графічним дизайном вже 5 років для ринку США, Ізраелю та України. Малюю від руки з дитинства, і більше 8 років -працюю майстром з художнього татуювання. Також є досвід в створенні концептів для комп'ютерних ігор. Я тут для того щоб допомогти Вам створити: логотип і фірмовий стиль (айдентику) векторні іллюстрації та інфографіку дизайн сайту візитівки, баннери та іншу рекламну продукцію тату ескізи концепт персонажів/оточення растрові та вкторні іллюстрації Працюю в програмах Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Figma, Procreate, Autodesk Sketchbook. В роботі…
Стикер
357
Стикер
Ілюстрації та малюнки
#logo #logotype #logos #logodesign #logomaker #designer #branding #illustrator #AdobeIllustrator #AdobePhotoshop #GraphicDesign #логотип #Логотипы #concept-art #character #cg-artist #персонаж #стикеры
Иллюстрация к статье
352
Иллюстрация к статье
Ілюстрації та малюнки
#designer #branding #illustrator #AdobeIllustrator #AdobePhotoshop #GraphicDesign #логотип #Логотипы #onepager #Presentations #infographics #инфографика #презентация #Illustration #иллюстрация #illustrations #digitaldesign
Юлія Золотонос

Ілюстрації та малюнки · Векторна графіка

5 0
261
Перейти в профіль
Привіт! Мене звати Юлія — я діджитал художниця, яка створює персоналізовані портрети за фотографіями/іллюстрації тощо.Кожна робота промальовується вручну з особливою увагою до емоцій, характеру та унікального зв’язку між людьми.Я спеціалізуюся на сучасних діджитал портретах — мінімалістичних, елегантних і наповнених емоціями.Моя мета — перетворити вашу улюблену фотографію на значущий витвір мистецтва, який захочеться зберегти на все життя. Що я створюю• Індивідуальні діджитал портрети за вашими фото• Портрети пар, сімей, домашніх улюбленців та одиночні портрети/іллюстрації• Унікальні художні…
Портерт зі спогадами/карта бажань на річницю/День Св. Валентина
1600 UAH
149
Портерт зі спогадами/карта бажань на річницю/День Св. Валентина
Ілюстрації та малюнки
Створіть незабутній спогад із вашим сімейним портретом на замовлення! Додайте спогади до малюнку, або ж створіть власну карту бажань! #СімейнийПортрет #ПерсоналізованийПортрет #ЦифровеМистецтво #ПодарунокСім’ї #Сім’яНазавжди #ПортретНаЗамовлення #…
Сяючий портрет на замовлення в авторському стилі
3000 UAH
155
Сяючий портрет на замовлення в авторському стилі
Ілюстрації та малюнки
Створіть незабутній спогад із вашим портретом на замовлення! Я створюю персоналізовані діджитал портрети, які відображають унікальність та тепло вашої родини. Ідеально підходить для подарунка, декору дому або для друку на полотні, кружках,…
Сімейний портрет на замовлення
2800 UAH
124
Сімейний портрет на замовлення
Ілюстрації та малюнки
Створіть незабутній спогад із вашим сімейним портретом на замовлення! Я створюю персоналізовані діджитал портрети, які відображають унікальність та тепло вашої родини. Ідеально підходить для подарунка, декору дому або для друку на полотні, кружках…
Портрет на річницю весілля / Подарунок на день Св. Валентина
1600 UAH
125
Портрет на річницю весілля / Подарунок на день Св. Валентина
Ілюстрації та малюнки
Створіть незабутній подарунок до річниці вашого весілля! Цей персоналізований діджитал портрет передає ваші емоції, особливий зв’язок та любов у деталях. Ідеально підходить для друку на полотні, кружці, футболці або використання у декорі. #…
Портрет домашнього улюбленця на замовлення
750 UAH
130
Портрет домашнього улюбленця на замовлення
Ілюстрації та малюнки
Перетворіть фото вашого улюбленця на унікальний цифровий портрет Я створюю персоналізовані ілюстрації з фотографій котів, собак та будь-яких інших тварин — з любов’ю до деталей і характеру кожного хвостика. #PetPortrait #CustomPetArt #…
Vladyslava Knysh

Ілюстрації та малюнки · Фірмовий стиль

0 0
252
Перейти в профіль
обкладинка музичного треку
2000 UAH
134
обкладинка музичного треку
Ілюстрації та малюнки
Нарисую обкладинку для вашого треку в будь-якому стилі)
Концепт-арт
4500 UAH
141
Концепт-арт
Ілюстрації та малюнки
Концепт арт з вашим персонажем та пропрацьованим фоном. Роботу було зроблено для диплому під час проходження курсу з цифрового малюнку в ArtCraft
Художнє мистецтво персонажів
3000 UAH
149
Художнє мистецтво персонажів
Ілюстрації та малюнки
Я намалюю вашого персонажа (для обкладинки, аватарки, карток, наліпок тощо) в реалізмі
Вікторія Халімова

AI cтворення відео · Ілюстрації та малюнки

0 0
348
Перейти в профіль
Потрібен сучасний AI-контент, який привертає увагу та допомагає бренду виділятися серед конкурентів? Допомагаю створювати AI-відео, рекламні креативи та візуальний контент для соціальних мереж, брендів і маркетингових кампаній. Спеціалізуюся на fashion, beauty, lifestyle та продуктовому контенті. Створюю рекламні концепції, AI-відео, візуали для соціальних мереж і презентаційні кейси. Працюю з Midjourney, Kling AI, Runway, Canva та CapCut. Мій досвід поєднує AI-контент, управління контентом та роботу на великому промисловому підприємстві, що дозволяє однаково ефективно працювати як з творчими…
Ирина

Векторна графіка · Ілюстрації та малюнки

14 0
199
Перейти в профіль
Вітаю! Дякую що завітали до мого профілю Я активно шукаю нові проекти та буду рада співпраці! Наразі мені буде цікаво попрацювати у таких напрямках: Створення ігрової графіки від концепту до рендеру, а саме: персонажі, пропси, іконки Сворення ілюстрацій для сайтів, застосунків, ігор та ін. Створення стікерпаків та патернів, обкладинок Створенння векторної графіки Малюю у казуалі, стилізації та реалізмі. Працюю в Adobe Photoshop та Adobe Illustrator Відправляйте свої пропозиції в особисті повідомлення.
2d art магічної пляшки
144
2d art магічної пляшки
Ілюстрації та малюнки
#2d #gamedev #cg-artist #adobephotoshop #геймдев #художник #малюнок Створення малюнку від концепту до рендеру в Adobe Photoshop
2d дизайн персонажа (казуал)
131
2d дизайн персонажа (казуал)
Ілюстрації та малюнки
#дизайнперсонажей #геймдев #Ілюстрації #художник-дизайнер
2d art, натюрморт
139
2d art, натюрморт
Ілюстрації та малюнки
#2d #cg-artist #painting #drawing #adobephotoshop #художник #натюрморт #малюнок
Character art
138
Character art
Ілюстрації та малюнки
#art #artist #conceptartist #character #charactersart #adobephotoshop
Ервін Скрипничук

Ілюстрації та малюнки · 3D моделювання та візуалізація

3 0
250
Перейти в профіль
Молодий діджитал-художник. Малюю в растрі за допомогою графічного планшету. Маю великий досвід малювання персонажів, гуманоїдів, фан-арт та інше. Працюю швидко і якісно. Завжди готовий до обговорення деталей
Фан-арт на Марселін з мультсеріалу Час Пригод Фіона та Кейк
400 UAH
352
Фан-арт на Марселін з мультсеріалу Час Пригод Фіона та Кейк
Ілюстрації та малюнки
Фан-арт на Марселін з мультсеріалу Час Пригод Фіона та Кейк