Maryna Koinak

Ілюстрації та малюнки

21 0
832
Перейти в профіль
Малюю в растрі на IPad Pro в Procreate: - ілюстрації для книг, листівок; - розробка персонажу; - дитячі ілюстрації; - розмальовки; - fashion ілюстрації; - портрети; - стікери; - анімовані стікери в Telegram.
Русалка
190
Русалка
Ілюстрації та малюнки
#digital #digitalart #art #artwork #Illustration #illustrator #Procreate
Svitlana Moldovan

Ілюстрації та малюнки · Поліграфічний дизайн

36 0
811
Перейти в профіль
Обкладинка журналу
234
Обкладинка журналу
Ілюстрації та малюнки
#illustrations #Illustration #журнал #поліграфічнийдизані #magazine #designer #AdobePhotoshop #fashion-illustration
Тетяна Примостко

Векторна графіка · Ілюстрації та малюнки

66 0
811
Перейти в профіль
Доброго дня! Мене звати Тетяна! Я дуже люблю творити щось нове та працювати з векторною графікою у програмі illustrator - це є мій основний профіль у графічному дизайні; і взагалі вектор це my Love)) Але за потребою можу праювати і з растром(photoshop), а також створювати креативи у Figma, працюю з платформою Canva, та деякими ресурсами генерації ШІ Відповідально підходжу до реалізації кожного проекту. Лояльна цінова політика. Адекватно реагую на правки. Із задоволенням втілю у життя ваш проект!
Суперлюди всюди
203
Суперлюди всюди
Ілюстрації та малюнки
Ілюстрування відео ролику для проекту -Суперлюди всюди Суперлюди всюди і точно — в Планеті Кіно. Тому разом ми створили ситуативний анімаційний нано-фільм зі знайомим сюжетом. Але обов’язково з хеппі-ендом (для всіх, хто дізнався на сайті vsudy…
Olena Domanska

Ілюстрації та малюнки · Ілюстрації та малюнки

10 0
5.0
811
Перейти в профіль
______________________________________________________________________________________________________________________________
Ілюстрація
1000 UAH
261
Ілюстрація
Ілюстрації та малюнки
Ілюстрація жінки у білизні. Намальовано у растрі в Adobe Photoshop. #AdobePhotoshop #Illustration #fashion-illustraition #AdobeIllustrator #fashion
Ілюстрація
1000 UAH
244
Ілюстрація
Ілюстрації та малюнки
тематична #векторна_ілюстрація до Хелловін. #Illustration #vector #vectorillustration #AdobeIllustrator
Poke bowl illustration for animation
1500 UAH
167
Poke bowl illustration for animation
Ілюстрації та малюнки
#Illustration #vector #-Animation #AdobeIllustrator
Illustration
1344 UAH
186
Illustration
Ілюстрації та малюнки
Family portrait illustration. #cartoonportrait #Illustration #PhotoshopМистецтво #растроваяграфика
Кристина Мицкан

Поліграфічний дизайн · Ілюстрації та малюнки

23 0
803
Перейти в профіль
Русалка
147
Русалка
Ілюстрації та малюнки
#іллюстрації #малюнок #2Dartist #illustrations #commissions #иллюстраци #иллюстрирование #персонажи\иллюстрация #наполегливість #полиграфя #художник-дизайнер #Хужожник #цифровой_художник #цифрова-ілюстрація
НФТ
399
НФТ
Ілюстрації та малюнки
#Illustration #art #artist #cartoon #illustrator #рисунок #ілюстратор #ілюстрація #emoticon #vektor #art #artist #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна…
НФТ
394
НФТ
Ілюстрації та малюнки
#Illustration #art #artist #cartoon #illustrator #рисунок #ілюстратор #ілюстрація #emoticon #vektor #art #artist #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна…
НФТ
422
НФТ
Ілюстрації та малюнки
#Illustration #art #artist #cartoon #illustrator #рисунок #ілюстратор #ілюстрація #emoticon #vektor #art #artist #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна…
Стикери
382
Стикери
Ілюстрації та малюнки
#Illustration #art #artist #cartoon #illustrator #рисунок #ілюстратор #ілюстрація #emoticon #vektor #art #artist #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна графіка #векторна…
Viktoriia S.

Векторна графіка · Ілюстрації та малюнки

19 1
5.0
796
Перейти в профіль
Добрий день. Мене звуть Вікторія, Я - графічний дизайнер та ілюстратор. Спеціалізація - векторна графіка. Вік: 19 років. Освіта: ПНПУ ім. Ушинського ( дизайн ландшафту та екстер’єру), бакалавр (професійна освіта дизайн).СПЕКТР ПОСЛУГ: ДИЗАЙН: • логотип • айдентика • брендбуки • фірмовий стиль • поліграфія • рекламні креативи • банери • візитки • упакування • оформлення презентацій • оформлення воркшопів • оформлення курсів • оформлення привітань • зовнішня реклама ( білборди, вивіски ) ІЛЮСТРАЦІЯ ТА ГРАФІКА: • іконки • інфографіка • векторні ілюстрації та іх підготовка для стоків • скетчі •…
Деталізована ілюстрація
1000 UAH
251
Деталізована ілюстрація
Ілюстрації та малюнки
#ілюстрація #portraitdrawing #дизайн #портрет #Ілюстрації #Ілюстрації #ілютраторка #Illustration #2d #character #characterillustration #rasterillustration #eye #eye2d #detailing #українськіілюстрації #Ілюстрації #графика #персонажі #2д #2дперсонажі…
Олег Цьомко

Ілюстрації та малюнки · Анімація

21 1
2.8
788
Перейти в профіль
Цьомко Олег Про мене Вітаю! Я професійний ілюстратор, 2D-художник, NFT-художник, аніматор, 3D-художник та дизайнер із понад 10-річним досвідом у креативній індустрії. Моя робота — це поєднання майстерності та сучасних тенденцій. Я працюю з такими програмами, як Adobe Illustrator, Photoshop, After Effects, Spine та Blender, що дозволяє мені створювати якісний контент різного формату: від ілюстрацій і анімацій до 3D-дизайну та NFT-проєктів. Я завжди прагну бути в курсі останніх оновлень індустрії та активно застосовую нові знання у своїй роботі. Моя мета — не лише створити мистецтво, яке…
Anastasiia Baibarza

Живопис і графіка · Ілюстрації та малюнки

14 0
5.0
785
Перейти в профіль
Привіт, мене зовуть Настя. Народилась у 2002 році, проживаю в місті Києв. Закінчила НАОМА на реставратора живопису бакалавра та магістра. Володію навчиками живопису, академічного рисунку, основами композиції та анатомії людини. Також навички реставрації живопису, ікон, дерева. Маю великий досвід у виконанні малюнків на замовлення. В академії закінчила 4 курси копії та технології, тому вмію адаптуватись під різні стилі. Відкрита до будь яких проектів. Можу працювати з великою кількістью матеріалів: олійні фарби, акварель, олівці прості та кольорові, вугілля, сепія, сангіна, лайнери та маркери,…
Діджитал Арт
4000 UAH
263
Діджитал Арт
Ілюстрації та малюнки
Діджитал ілюстрація по власному концепту #арт #art #illustration #ілюстрація
Оригінальний Персонаж
896 UAH
240
Оригінальний Персонаж
Ілюстрації та малюнки
Дизайн оригінального персонажа в чібі стилі #character #дизайнперсонажей #conceptart #персонаж
Начерк
171
Начерк
Ілюстрації та малюнки
Приклад діжитал скетчу. Начерк до концепту персонажа #digitalart #conceptartist #sketch
Антоніна Х.

Поліграфічний дизайн · Ілюстрації та малюнки

22 0
5.0
775
Перейти в профіль
Допоможу Вашому бізнесу виділитись! Створюю візуал, який працює на впізнаваність. Маю 2 роки активного фріланс-досвіду, велику мережу локальних замовників та місцевих брендів. Поєдную класику із можливостями нейромереж для швидкості та унікальності.З Дизайну розробляю: Оформлення соцмереж: банери, пости, лого, іконки. Пакування та етикетки: під різний формат та продукт. Поліграфічний дизайн та книги: розробляю обкладинки та проводжу технічну верстку. AI у дизайні: генерація та обробка зображень через ШІ у єдиному стилі відповідно ТЗ. Ігрова графіка: розробляю героїв та повні асетпаки з…
Стилізований малюнок кролика за фотореференсом
1200 UAH
164
Стилізований малюнок кролика за фотореференсом
Ілюстрації та малюнки
На прохання замовниці завдяки ШІ та ручному доопрацюванню відмалювала її улюбленця-кролика, точно відтворивши забарвлення у казуальній стилістиці. Замовниця також попрохала змінити тло на більш чисте та преміальне, тому зробила його дерев'яним. Також…
Чібі автар для каналу за фото
700 UAH
218
Чібі автар для каналу за фото
Ілюстрації та малюнки
На прохання замовниці перетворила її на чібі героїню для аватарки у Телеграм канал. Дівчина робить огляди аніме, тож високо оцінила потрапляння у стилістику та високу схожість з образом.=! Буду рада допомогти відтворити і Вас у подібному стилі.
Створення предметів-асетів для match 3 гри
1000 UAH
179
Створення предметів-асетів для match 3 гри
Ілюстрації та малюнки
На замовлення створила унікальні дизайни предметів та бустерів для match 3(три в ряд) проєкту. Використала теплі та яскраві кольори, які до душі жіночій аудиторії, оддала трішки тематики магії для підсилення впізнаваності. Адаптувала під вимоги…
Створення іконок-асетів для match 3 гри
1000 UAH
124
Створення іконок-асетів для match 3 гри
Ілюстрації та малюнки
Для того ж замовника розробила ще один набір предметів з бустерами для іншого проєкту. Використала більш насичені кольори, оскільки гра спрямована на дитячу аудиторію. Повністю адаптувала для перенесення у рушій.
Хеловінські наліпки з котами
850 UAH
146
Хеловінські наліпки з котами
Ілюстрації та малюнки
На прохання замовниці розробила милі наліпки з її котиками. Втілила героїв у тематиці свята ті відповідних костюмах. Технічно адаптувала для друку. Вони стали справжнім хітом у її крамничці! Залюбки допоможу і Вам з дизайном наліпок чи стікерів.
Алина В.

Ілюстрації та малюнки · Дизайн пакування та етикетки

57 0
762
Перейти в профіль
Доброго времени суток! Меня зовут Алина! Я 2d Artist. Специализируясь на создании графики для игр, Ui, логотипов, векторной графики!Полностью работаю до конца с клиентами, от момента возникновения идеи, до её реализации, адаптации под любые потребности!Ответственно и креативно подхожу к любой поставленной задаче. Выполню Ваш заказ: логотипы; Этикетки Фирменный стиль Визитки художественная графика; векторная графика; растровая графика
Ui and art 2d game
193
Ui and art 2d game
Ілюстрації та малюнки
art and ui for 2d kids game #gamedev #gameart #game #ui #art #2D #bannergame
creating casino themed art
201
creating casino themed art
Ілюстрації та малюнки
creating casino themed art #gamedev #game #casino #art #game art #slot