Євгенія Єременко

Ілюстрації та малюнки · Живопис і графіка

0 0
226
Перейти в профіль
Вітаю! Я ілюстраторка. Працюю у діджиталі, а саме в Procreate. Створюю атмосферні ілюстрації — від дитячих сюжетів до портретів і персонажів. Люблю передавати емоції через колір і деталі, щоб кожна робота розповідала історію. Відкрита до творчих проєктів і співпраці.
Стилізація портрету
3137 UAH
147
Стилізація портрету
Ілюстрації та малюнки
#potrait #fashion-illustraition #illustration #flowers
Anna Kozak

Ілюстрації та малюнки

0 0
226
Перейти в профіль
Привіт! Я художниця та ілюстраторка, яка із задоволенням створює яскраві та атмосферні ілюстрації. Працюю з великою увагою до деталей і прагну передати настрій та ідею кожної роботи. Зараз розпочинаю свій шлях у сфері фрилансу, тому до кожного проєкту ставлюся максимально відповідально. Відкрита до ваших побажань, підтримую зв’язок під час роботи та завжди прагну, щоб результат перевершив очікування. Буду рада співпраці та можливості створити для вас унікальну ілюстрацію.
Портрет домашнього улюбленця
500 UAH
35
Портрет домашнього улюбленця
Ілюстрації та малюнки
Портрет Вашого або Ваших рідних/друзів домашнього улюбленця Дані портрети можна друкувати на полотні та прикрашати ними інтерʼєр. Також можна робити листівки з домашніми улюбленцями та дарувати близькім Вам людям. Тваринки завжди піднімають…
Портрет на замовлення
500 UAH
40
Портрет на замовлення
Ілюстрації та малюнки
Портрет на замовлення для Вас або Ваших рідних. Це приємний подарунок для Ваших близьких або просто гарна картина для Вас. Дані роботи можна друкувати на полотні і використовувати для декорування Вашого будинку. Ваш портрет гарно впишеться в…
Nelia K.

Ілюстрації та малюнки · Іконки та піксельна графіка

4 0
225
Перейти в профіль
Мої послуги включають: - ілюстрації для дитячої літератури, книг чи коміксів -рекламні та маркетингові ілюстрації - дизайн персонажів - ілюстрації для соціальних мереж та веб-сайтів Для замовлення проекту звертайтеся в особисті повідомлення.
Персоналізована дитяча книга
181
Персоналізована дитяча книга
Ілюстрації та малюнки
#цифрова-ілюстрація #ілюстрація #digitalart #kids #portrait #Procreate #art #illustration
Книжкова ілюстрація
238
Книжкова ілюстрація
Ілюстрації та малюнки
#digitalart #ілюстрація #2d-художник-ілюстратор #дитяча ілюстрація #персонаж #персонаждитячоіїкниг #цифрова-ілюстрація #комікси #illustration
Мандала. Розмальовки тварин.
181
Мандала. Розмальовки тварин.
Ілюстрації та малюнки
#розмальовка #Ілюстрції #Sketch #Iluustration #digitalart #color
Набір стикерів для Viber і Telegram
200
Набір стикерів для Viber і Telegram
Ілюстрації та малюнки
Набір стикерів для Viber і Telegram #ілюстратор #цифрова-ілюстрація #малюнок #art #stickers #digitalpaiting #illustrations #designer #Procreate #telegam #viber
Ілюстрації для анімаційного ролика
198
Ілюстрації для анімаційного ролика
Ілюстрації та малюнки
#ілюстрація #комікси #арт #Procreate #digitalart #character #illiustration #художник-график #digitalisation #комикс-портреты #персонажи\иллюстрация #Sketch
Ксенія Щербаченко

Ілюстрації та малюнки · Живопис і графіка

0 0
225
Перейти в профіль
Привіт! Я — Ксенія, художник-кастомайзер та 2D-ілюстратор Малюю на замовлення у цифровому форматі та традиційними матеріалами — усе, що може уявити ваша фантазія. Маю понад 9 років досвіду у творчій сфері.Для мене мистецтво — це спосіб життя. Я допомагаю візуально втілювати ідеї, створюючи роботи, які приносять емоції, затишок і естетику. Що я можу для вас зробити: Ілюстрації для соцмереж, сайтівІнтер’єрні картини (акрил / олія)Портрети по фото — мультяшні або реалістичні (digital)Акварельні листівки (digital)Дизайн принтів для одягу, аксесуарівРозпис стінРозпис одягу та аксесуарівВідмальовка…
Цифровий портрет
1800 UAH
185
Цифровий портрет
Ілюстрації та малюнки
Цифровий портрет по фото #digitalart #digital #portrait #portraitdrawing #portraitart #портрети #Портрет
Ілюстрація до марафону
2100 UAH
142
Ілюстрація до марафону
Ілюстрації та малюнки
Ілюстрація була створена в рамках участі в марафоні #ілюстратор #цифрова-ілюстрація #ілюстрація #digital #digitalart #digitaldrawing #марафон #Творчісь #креативність
Арт портрет
1900 UAH
125
Арт портрет
Ілюстрації та малюнки
Портрет по фото #portrait #portraitdrawing #portraitart #digitalart #digital #digitaldrawing #портретист #Портрет
Цифрова акварельна листівка по фото
500 UAH
154
Цифрова акварельна листівка по фото
Ілюстрації та малюнки
Створена на замовлення по фото #листівки #digital #digitalart #digitaldrawing #digitals
Метафорична картка у змішаній техніці
800 UAH
186
Метафорична картка у змішаній техніці
Ілюстрації та малюнки
Метафоричні картки для роботи психолога . Намальована аквареллю на папері та допрацьована у procreate за бажанням замовниці. #картинки #мак_карти #метафорічні_картки #digital #digitalart #digitaldrawing #психолог #коуч #трансформаційні_ігри
Euhenia Yasinetska

Живопис і графіка · Ілюстрації та малюнки

3 0
224
Перейти в профіль
Adobe Photohop Adobe IllustratorPaint Tool SaiCorelРазработка персонажей, иллюстраций, подготовка и создание иллюстраций для анимации. В настоящий момент работаю иллюстратором растровой и векторной графики.
портрет
300 UAH
344
портрет
Ілюстрації та малюнки
#портрет #вектор #векторнаяграфика #rickandmorty #портретпофото #арт #мультяшный
портрет
300 UAH
320
портрет
Ілюстрації та малюнки
#портрет #вектор #векторнаяграфика #rickandmorty #портретпофото #арт #мультяшный
иллюстрация
250 UAH
216
иллюстрация
Ілюстрації та малюнки
иллюстрация #illustrator #vector #иллюстрации #векторнаяграфика
Дарина Дубовик

Векторна графіка · Ілюстрації та малюнки

1 0
224
Перейти в профіль
Гріхи
2000 UAH
107
Гріхи
Ілюстрації та малюнки
#ілюстрація #Photoshop/Figma/ілюстратор #Photoshop #модна-ілюстрація
Ілюстрація для анімації
150 UAH
219
Ілюстрація для анімації
Ілюстрації та малюнки
Ілюстрація створена для анімації, розбита по підписаним шарам.
Ілюстрація для анімації
150 UAH
177
Ілюстрація для анімації
Ілюстрації та малюнки
Ілюстрація створена для анімації, розбита по підписаним шарам.
Розмальовка. Лайн арт (Adobe Illustrator)
600 UAH
315
Розмальовка. Лайн арт (Adobe Illustrator)
Ілюстрації та малюнки
#ЛайнАрт #ЛайноваІлюстрація #Розмальовка #РозмальовкаДляДорослих #МистецтвоЛінії #ЛайновийМалюнок #ЧорноБілаІлюстрація #КонтурнийМалюнок #РозфарбуйМене #ТворчаРозмальовка #КонтурнеМистецтво #Кольоротерапія #МистецтвоДляРозмальовки #ЛайнМистецтво #…
Розмальовка. Лайн арт (Adobe Illustrator)
600 UAH
349
Розмальовка. Лайн арт (Adobe Illustrator)
Ілюстрації та малюнки
#ЛайнАрт #ЛайноваІлюстрація #Розмальовка #РозмальовкаДляДорослих #МистецтвоЛінії #ЛайновийМалюнок #ЧорноБілаІлюстрація #КонтурнийМалюнок #РозфарбуйМене #ТворчаРозмальовка #КонтурнеМистецтво #Кольоротерапія #МистецтвоДляРозмальовки #ЛайнМистецтво #…
Анастасія Молчан

Ілюстрації та малюнки · Анімація

0 0
224
Перейти в профіль
Привіт! Мене звати Ася, я художниця, тату-майстриня і студентка 4 курсу коледжу на факультеті анімації. Малюю стільки, скільки себе пам’ятаю — це моя справа життя. Працюю в стилі графіки, люблю створювати персонажів, ілюстрації та анімації. Також маю досвід у викладанні мистецтва та проведенні майстер-класів — це допомогло мені краще розуміти, як перетворювати ідеї на візуальні історії. Якщо вам потрібно щось оригінальне, щире й намальоване з душею — звертайтесь! Можу оживити ваших улюблених персонажів, створити ілюстрацію або ескіз для тату. Відкрита до цікавих проєктів і нових знайомств…
Ілюстрація
500 UAH
112
Ілюстрація
Ілюстрації та малюнки
Я можу створювати ілюстрації такого стилю на папері, які ідеально підійдуть для ілюстрації книг, візиток тощо
Дарія Коряк

Ілюстрації та малюнки · Живопис і графіка

0 0
224
Перейти в профіль
Вітаю! Я - студентка журфаку ЛНУ ім. Франка, пишу тексти, оповідання та невеличкі статті. Окрім того люблю малювати та створювати креативні дизайни, 2 роки тому закінчила художню школу, де навчалася 6 років. Зараз допомагаю іншим полюбити та зрозуміти мистецтво. Я завжи тут, як тільки стану комусь корисною!