Anna Pliuiko

Оформлення сторінок у соціальних мережах · Розробка презентацій

3 0
4.8
251
Перейти в профіль
Я Анна! Маю 4 роки досвіду роботи графічним дизайнером. За цей час я створювала дизайн для соціальних мереж, рекламні креативи, розробляла айдентику для брендів, працювала з існуючими гайдлайнами, займалася друкованою продукцією та редизайном, презентаціями. Окрім цього, маю досвід роботи таргетологом, створювала рекламні креативи та монтувала відео. Володію такими інструментами, як Adobe Photoshop, Figma, Illustrator, а також працювала з After Effects. Маю навички запуску рекламних кампаній та створення візуального контенту для підвищення залученості аудиторії.
Вікторія Панчук

Просування у соціальних мережах (SMM) · Оформлення сторінок у соціальних мережах

3 0
5.0
204
Перейти в профіль
Мене звати Вікторія, я SMM-менеджер та digital-маркетолог із 6-річним досвідом у сфері просування бізнесу в соціальних мережах. За цей час я працювала з понад 20 нішами, серед яких: б’юті-сфера, стоматології, ресторани, нерухомість, онлайн-магазини, експертні блоги, освітні проєкти, клінінгові компанії, локальний бізнес та особисті бренди.Моя основна спеціалізація — комплексне ведення Instagram та Facebook: від створення стратегії й оформлення сторінки до контенту, Reels і просування. Я поєдную креативний підхід із маркетинговим мисленням, тому для мене важливо не просто створити “гарну…
Дарина Сасько

Просування у соціальних мережах (SMM) · Оформлення сторінок у соціальних мережах

1 0
202
Перейти в профіль
Мене звати Дарина мені 25 років. Працюю у сфері digital marketing вже 3 роки. За мій досвід роботи мені вдалось попрацювати з різними брендами та нішами. В портфелі маю +15 різних напрямків бізнесу. Працюю на ринку України, Європи та США. З радістю допоможу вашому бізнесу стати на крок ближче до реалізованих ідей!
Анна Рачок

AI у дизайні · Оформлення сторінок у соціальних мережах

1 0
301
Перейти в профіль
Привіт! Мене звуть Аня Рачок. Розуміюсь на трендах контенту в соцмережах (можу створювати контент в стилі кіносторітейлінг, вміло користуюсь інструментами штучного інтелекту для створення гіперболізованих обʼєктів, додання мультяшності в реалістичні сцени, створюю сенсорний контент, який впливає на аудиторію на інтуїтивному рівні). Знаюсь на створенні контенту UGC, IGC, EGC, створюю детальне завдання для моделей, інфлюенсерів, фото- та відео-мейкерів, організовую проведення зйомок. Розуміючи, що використання соц.мереж в якості пошукових систем щороку зростає, написанню альтернативного…
Обкладинки для YouTube, YouTube Shorts
500 UAH
217
Обкладинки для YouTube, YouTube Shorts
Оформлення сторінок у соціальних мережах
Розробка дизайну обкладинок для YouTube, YouTube Shorts, Reels, Facebook та інших платформ. Креативність подачі, читаність текстів гарантуємо. Від обкладинки залежите кількість переглядів, тому нехтувати її дизайном - це робити безліч роботи по…
SMM, оформлення та ведення соціальних  мереж.
10 000 UAH
288
SMM, оформлення та ведення соціальних мереж.
Оформлення сторінок у соціальних мережах
Повне ведення сторінки в Instagram "під ключ". Ми не просто будемо постити від Вашого ім'я якісь картинки, ми розробимо повноцінну стратегію по знаходження лідів саме у Вашій ніші. Ми детально вивчимо практику Ваших конкурентів, успішні кейси…
Створення продуктових фото
1000 UAH
241
Створення продуктових фото
Оформлення сторінок у соціальних мережах
Від Вас потрібно тільки якісне фото продукту, все інше ми зробимо власноруч. Фото повинно бути гарної якості, без сумнівних тіней з ракурсом, що повністю відображає модель, напис на етикетці розбірливий. Використовуючи інструменти штучного інтелекту…
Yelyzaveta

Фірмовий стиль · Оформлення сторінок у соціальних мережах

0 0
240
Перейти в профіль
ПРО СЕБЕ Креативна та відповідальна графічна дизайнерка з ґрунтовними знаннями композиції, кольорознавства та основ візуальної комунікації. Впевнено працюю в Adobe Photoshop, Illustrator та Figma. Швидко навчаюсь, легко адаптуюся до нових задач, уважна до деталей та ефективно працюю як самостійно, так і в команді Hard Skills: Adobe Photoshop Adobe Illustrator Figma Microsoft Office Розробка айдентики та логотипів Дизайн поліграфічної продукції Підготовка макетів до друку Основи композиції, типографіки та кольорознавства Дизайн для соціальних мереж Soft Skills: Креативність Уважність…
Tamila Pytlenko

Банери · Оформлення сторінок у соціальних мережах

1 0
240
Перейти в профіль
Привіт! Я графічний дизайнер, розробляю рекламні креативи для соціальних мереж. Якщо вам потрібен новий банер, пост або сторіс для ваших соціальних мереж, щось яскраве та креативне, що матиме позитивний вплив на вашу соціальну мережу, я тут, щоб допомогти. ✅ Я люблю творити і радію, коли моє бачення краси та ефективності збігається з баченням клієнта. Прошу ознайомитись з моїми роботами, сподіваюсь вам сподобається, буду рада співпраці!.
Yurii Khoma

Оформлення сторінок у соціальних мережах · Банери

0 0
212
Перейти в профіль
Створюю графіку переважно для соц. мереж, банерів сайтів, афіш. Декілька років на постійній основі співпрацював з спортивним клубом, виконуючи весь спектр завдань від графіки для соціальних мереж, візитівок, афіш, мерчу до декількох кейсів розробки дизайну одягу. Готовий співпрацювати як з разовими замовленнями, так і на довгу перспективу. Від себе обіцяю повну залученість до проєкту, своєчасне виконання та коригування результату до самого кінця.
Концепт оформлення інстаграм-каруселі
1000 UAH
161
Концепт оформлення інстаграм-каруселі
Оформлення сторінок у соціальних мережах
Концепт інстаграм-каруселі створений для компанії з пошуку та продажу автотехніки. #Instagram #карусель #оформлення_соцмереж #Photoshop #
Оформлення інформаційних постів для спортивного клубу
1000 UAH
146
Оформлення інформаційних постів для спортивного клубу
Оформлення сторінок у соціальних мережах
Комплект з серії інформаційних постів для #соціальних мереж, адаптованих під #сторіс та допис-формат.
Khrystyna

Оформлення сторінок у соціальних мережах · Фірмовий стиль

0 0
223
Перейти в профіль
Привіт! Я Христина, графічний дизайнер. Не просто малюю картинки, а створюю візуальні рішення, які працюють на ваш бренд. Мені важливо, щоб дизайн був не лише естетичним, а й зрозумілим для вашої аудиторії. Що я роблю: Логотипи та айдентика: від ідеї до повного візуального пакування. Соціальні мережі: створюю оформлення, яке виділяє серед конкурентів (Instagram, Facebook). Графіка: іконки, ілюстрації, чек-листи та презентації. Працюю в Adobe Illustrator, Adobe Photoshop та Figma. Дотримуюсь дедлайнів, бо ціную і свій, і ваш час. Пишіть – обговоримо ваш проєкт!
Social Media Design for Aura Estates
65
Social Media Design for Aura Estates
Оформлення сторінок у соціальних мережах
Aura Estates – це преміальний бренд нерухомості, побудований на основній філософії: сила та елегантність не можуть існувати одна без одної.
Оформлення Instagram-сітки для магазину техніки
3150 UAH
130
Оформлення Instagram-сітки для магазину техніки
Оформлення сторінок у соціальних мережах
#SMM #оформлення_соцмереж #електроніка #гаджети #Instagram #lifestyle #branding #оформлення_профілю #техніка #дизайн
Візуал для Instagram Stories бренду спортивного одягу
600 UAH
141
Візуал для Instagram Stories бренду спортивного одягу
Оформлення сторінок у соціальних мережах
#storiesmaker #STORYTELLING #Instagram #instadesign #instastories #GraphicDesign #Figma
Дизайн каруселі
800 UAH
131
Дизайн каруселі
Оформлення сторінок у соціальних мережах
#карусель #пост #пости #Instagram #insta #instadesign #GraphicDesign #socialmarketing #poster
Дизайн експертного контенту
1500 UAH
159
Дизайн експертного контенту
Оформлення сторінок у соціальних мережах
#пости #сторісмейкер #сторізмейкер #карусель #Instagram #insta #instastories #instadesign #GraphicDesign #Figma
Олександр Широконіс

Банери · Оформлення сторінок у соціальних мережах

1 0
238
Перейти в профіль
Привіт! Я — графічний дизайнер, який спеціалізується на веб-банерах та креативах для соціальних мереж. Моя мета — створювати дизайни, які привертають увагу, викликають емоції та допомагають вам виділитися серед конкурентів.Що я роблю:-Креативи для соціальних мереж (Instagram, Facebook, Telegram)-Прев'ю для YouTube відео-Оформлення для соціальних мереж-Друковані матеріали (флаєри, брошури, постери, візитки,банери та буклети)️-Логотипи✏️-Веб-банериПрацюю в таких програмах як Adobe Photoshop, Illustrator, Figma, а також використовую інші інструменти для створення креативних рішень включно з…
Рекламний банер для Instagram
300 UAH
194
Рекламний банер для Instagram
Оформлення сторінок у соціальних мережах
#графічний_дизайнер #графічний дизайн #веб-дизайн #веб-дизайны #банера #банери #оформлення_соцмереж #социальныесети #сммспециалист #SMMПродвижениевсоциальныхсетях #таргетированая #таргет #редизайн #рекламныемакетыинстаграм #макеты #инстаграм
Рекламний креатив + ресайз для Instagram
350 UAH
166
Рекламний креатив + ресайз для Instagram
Оформлення сторінок у соціальних мережах
#редизайн #графическийдизайн #вебдизайнер #таргет #таргетированая #оформлення_соцмереж #креативность #рекламныемакетыинстаграм #контекстнаяреклама #инфографика #банери #банера