Rita Davydova

Робота з клієнтами · Оформлення сторінок у соціальних мережах

0 0
92
Перейти в профіль
Всем привет! Меня зовут Маргарита, мне 16 лет. Я SMM-специалист. В этой сфере я работаю около полу года. Буду Рада сотрудничать с вами!
Єва Мотовиловець

Дизайн візиток · Оформлення сторінок у соціальних мережах

0 0
92
Перейти в профіль
Привіт! Я початківець у фрилансі, але дуже мотивована розвиватися та набиратися досвіду. Відповідально ставлюся до роботи, швидко навчаюся та завжди готова розібратися з новими завданнями. Маю навички роботи з Canva, Word та таблицями. Можу допомогти зі створенням та оформленням презентацій, документів, таблиць, пошуком і структуруванням інформації, а також іншими завданнями, де потрібні уважність і креативний підхід. Слідкую за сучасними трендами, розумію важливість гарного оформлення та актуального подання інформації. Для мене важливо виконувати роботу якісно, акуратно та враховувати…
Яна Писанко

Ілюстрації та малюнки · Оформлення сторінок у соціальних мережах

0 0
91
Перейти в профіль
Освіта- Київський національний університет будівництва і архітектури (2010-2015) 2019- до сьогодні freelancer в сфері Digital ілюстрації (растр). Малюю іконки та аватарки для соціальних мереж, бренд-персонажів для упаковок та блогів. Створюю авторські малюнки аквареллю та акрилом для друку на одязі та інших товарах.
Instagram highlights
550 UAH
289
Instagram highlights
Оформлення сторінок у соціальних мережах
Іконки для вічних сторіс Instagram дл мами-блогера
Ania Vorona

Просування у соціальних мережах (SMM) · Оформлення сторінок у соціальних мережах

0 0
91
Перейти в профіль
Про мене Привіт! Я — Аня, SMM-спеціаліст із досвідом у створенні контенту, просуванні брендів в Instagram. Допомагаю бізнесам виглядати привабливо онлайн, збільшувати охоплення, залучати нових клієнтів і перетворювати підписників у покупців. Що я роблю: Ведення Instagram під ключ Розробка контент-плану Дизайн Stories, Reels, постів Написання текстів, що продають (копірайтинг) Розробка та запуск рекламних кампаній Аналіз конкурентів і аналітика сторінки ✅ Чому я: Працюю на результат, а не «аби було» Дотримуюсь дедлайнів Завжди на зв’язку Вища освіта в галузі маркетингу Зі мною легко:…
Olha Avramenko

Оформлення сторінок у соціальних мережах · Фотографування

0 0
91
Перейти в профіль
Монтаж відео під ключ | Premiere Pro, After Effects (монтаж для YouTube, TikTok, Reels, реклами, інтерв’ю).Любов до монтажу і дизайну завела мене в Німеччину, я навчалася в Fashion Design Institut, Dusseldorf, Germany.Це дозволило мені дослідити власні творчі здібності, і я роблю це не лише заради своєї кар’єри, я роблю це тому, що це те, що я люблю, і не відчуваю що церобота. Моя мета — допомогти втілити ваше бачення в життя та відзначити результати!Надішліть мені повідомлення, і давайте приступимо до творчості.
Мар'яна М.

Оформлення сторінок у соціальних мережах · Розробка презентацій

0 0
91
Перейти в профіль
SMM-дизайнер / Відеоредактор Створюю стильні сторіс, каруселі, банери та промо-відео для брендів. Працюю у Figma, Photoshop, Premiere Pro. Навчаюсь у маркетинговому агентстві, тому відстежую тренди та знаю, як візуал продає. Буду рада співпраці — швидко, якісно, з креативом
Instagram сторіс
70 UAH
142
Instagram сторіс
Оформлення сторінок у соціальних мережах
Створена стильна статична сторіс для Instagram у Figma. Мета — привернути увагу аудиторії, передати ключове повідомлення бренду та заохотити до дії (наприклад, перейти за посиланням або скористатися акцією). Використано відповідний до тематики…
Instagram карусель
350 UAH
135
Instagram карусель
Оформлення сторінок у соціальних мережах
Один зі слайдів із серії для Instagram-каруселі. Створено у Figma для бренду прикрас. Повну серію можу надіслати за запитом.
Анастасія Єфи

Оформлення сторінок у соціальних мережах · Банери

0 0
91
Перейти в профіль
Займаюсь дизайном креативів для соціальних мереж,дизайн рекламних листівок для магазинів. На данний момент робрти виконую у Canva,Adobe Photoshop,Adobe Express. Готова до експерементів та нових проектів. Це моя віддушина,підходжу з любов'ю та душею до кожного дизайну. Середня ціна одного дизайну - 300 грн.
Рекламний креатив для бьюті майстра
107
Рекламний креатив для бьюті майстра
Оформлення сторінок у соціальних мережах
#краса #дизайн #реклама #баннери #оформлення_соцмереж
Діана Шелест

Переклад текстів · Оформлення сторінок у соціальних мережах

0 0
91
Перейти в профіль
привіт, я Діана. Мені 29 років і я мама в декреті. Маю двох чудових діток та чоловіка військового. Не люблю сидіти без діла та бажаю працювати і вдосконалюватися. Пройшла курс SMM- спеціаліста, маю сертифікат про успішне закінчення курсів. Також пройшла 2 міні курса так само для SMM- спеціалістів. Працювала у двох різних нішах : художня гімнастика та клініка. Пишу пости для 2х християнських організацій. ГО «Україно живи» та «Mercy Chain»
Введення сторінки
300 UAH
92
Введення сторінки
Оформлення сторінок у соціальних мережах
Зробила новий дизайн та лого; Змінила шапку профілю; Зробила актуальні stories всі в одному стилі та кольорі; Обрала новий колір для сторінки.
Обкладинка
200 UAH
69
Обкладинка
Оформлення сторінок у соціальних мережах
Обкладинка для друку книги та флаєру. А також для актуальних сторі в Instagram
Євгенія Я.

Банери · Оформлення сторінок у соціальних мережах

0 0
91
Перейти в профіль
Я займаюся дизайном і люблю створювати стильні, сучасні та охайні візуали. Для мене важливо, щоб робота виглядала красиво і приносила задоволення тим, хто її отримає. ✨ Що можу зробити для вас: оформлення постів та сторіс для соцмереж; банери для реклами чи сайтів; прості логотипи; афіші, візитки або інші матеріали для вашого бізнесу чи особистого бренду. Чому варто звернутися саме до мене: роблю швидко і стараюся максимально акуратно; завжди слухаю побажання та готова вносити зміни; працюю за доступними цінами, бо для мене зараз найважливіше — досвід і задоволені клієнти. Мені подобається…
Вікторія Моргун

Контент-менеджер · Оформлення сторінок у соціальних мережах

0 0
91
Перейти в профіль
Моргун Вікторія Василівна — контент-менеджер і копірайтер із понад 5-річним досвідом роботи у сфері e-commerce, SEO та digital-маркетингу. Спеціалізуюся на створенні, оптимізації й управлінні контентом для сайтів і соціальних мереж. Умію працювати з CMS (Shopify, WordPress, OpenCart), розбираюся в SEO-просуванні, маю навички редагування фото та створення графічних матеріалів. Маю досвід ведення інтернет-магазинів, роботи з маркетплейсами (Rozetka, Epicenter, Prom.ua), а також створення контенту для Instagram. Займаюся як технічним наповненням сайтів (картки товарів, блоги, колекції), так і…