Tanusha

Поліграфічний дизайн · Логотипи

1 0
250
Перейти в профіль
Листовки для GETKOLESO
750 UAH
81
Листовки для GETKOLESO
Поліграфічний дизайн
Листовки для GETKOLESO #листовка #флаеры #еврофлаер #флаер #литовки #полиграфия
Діана-Луїза

Розробка презентацій · Поліграфічний дизайн

2 0
249
Перейти в профіль
ДИЗАЙН ПРЕЗЕНТАЦІЇ | ДИЗАЙН ПОЛІГРАФІЇ ____________________________________________ Привіт Мене звати Діана, і я створюю візуальні рішення, що допомагають бізнесу комунікувати з аудиторією. Спеціалізуюся на розробці презентацій та макетів для друку. ____________________________________________ Що я пропоную: — Дизайн презентацій будь-якої складності. — Підготовка макетів до друку (візитівки, буклети, меню тощо). Працюю на результат і завжди на зв'язку в робочий час. ____________________________________________ Портфоліо https://www.behance.net/99cd9796 https://freelancehunt.com/freelancer/…
Дизайн флаєрів
1000 UAH
182
Дизайн флаєрів
Поліграфічний дизайн
#design #businesscard #дизайнвізиток #флаєри #дизайнполиграфии
Дизайн сертифікату
1000 UAH
188
Дизайн сертифікату
Поліграфічний дизайн
#сертифікат #сертифікати #дизайн #graphic_designer #поліграфія
Business card design
1000 UAH
150
Business card design
Поліграфічний дизайн
#businesscard #business #GraphicDesign #візитка #дизайнвізиток
Інна Волобоєва

Поліграфічний дизайн · Банери

0 1
225
Перейти в профіль
Я графічна дизайнерка, яка створює сучасний та ефективний візуал для бізнесу. Спеціалізуюся на розробці продаючих карток товарів, банерів для соціальних мереж, каруселей, постерів і логотипів. У своїй роботі поєдную креативність, уважність до деталей та розуміння того, як дизайн впливає на сприйняття бренду. Для мене важливо не просто зробити гарну картинку, а створити візуал, який привертає увагу, доносить сенс і допомагає бізнесу виділятися. Працюю в Canva та Figma, а також використовую сучасні AI-інструменти для генерації ідей, візуалу та текстів, зокрема ChatGPT, Midjourney, Microsoft…
Дизайн рекламного флаєра для фітнес-клубу
65
Дизайн рекламного флаєра для фітнес-клубу
Поліграфічний дизайн
Розробила сучасний рекламний флаєр для відкриття фітнес-клубу. Основною метою було створити яскравий дизайн, який привертає увагу, підкреслює переваги клубу та мотивує скористатися акційною пропозицією.
Дизайн меню для французької пекарні CROÛTE
108
Дизайн меню для французької пекарні CROÛTE
Поліграфічний дизайн
Розробка преміального дизайну меню для французької пекарні CROÛTE у стилі Parisian Bakery. У проєкті використано елегантну типографіку, теплу кольорову палітру та якісні фуд-фотографії для створення атмосфери справжньої французької випічки. Меню…
LUMÉA — Premium Skincare Guide Design
96
LUMÉA — Premium Skincare Guide Design
Поліграфічний дизайн
Дизайн premium beauty-гайду для бренду догляду за шкірою. Мінімалістичний editorial стиль, чиста типографіка, luxury aesthetics та оформлення презентації на мокапах.
Рекламний банер «Cœur Burger Bar»
118
Рекламний банер «Cœur Burger Bar»
Поліграфічний дизайн
Створила рекламний банер для вигаданого бургер-бару у форматі Instagram Stories / посту. Завдання — привернути увагу до відкриття закладу та акції «1+1=3». Використала контрастну палітру чорний-червоний-білий для агресивного візуального впливу…
Обкладинка для відео на ютуб
200 UAH
98
Обкладинка для відео на ютуб
Поліграфічний дизайн
YouTube Header для фітнес-каналу Стиль: мінімалізм, векторна графіка, енергійні кольори Завдання: створити мотивуючий дизайн для фітнес-блогу FitPower Studio Інструменти: Figma, векторні іконки, градієнти Результат: готовий header, що передає дух…
Аліна Балачук

Логотипи · Поліграфічний дизайн

4 0
237
Перейти в профіль
Мене звати Аліна, я графічний дизайнер зі Львова. Кожен день я дізнаюся щось нове і вдосконалюю свої навички. Я навчалась в Українській академії друкарства за спеціальністю «Графічний дизайн». Зараз активно розвиваюсь у сфері графічного дизайну та готова до нових цікавих проєктів.
Ksenia Lebedeva

Поліграфічний дизайн · Векторна графіка

0 0
244
Перейти в профіль
Візитки
250 UAH
77
Візитки
Поліграфічний дизайн
Візитки для будь-якого бізнесу Особисті візитки Індивідуальний підхід Швидко і якісно
Ліфлет (флаєр)
500 UAH
101
Ліфлет (флаєр)
Поліграфічний дизайн
Флаєри і листівки будь-якого розміру Індивідуальний підхід Будь-яка складність Швидко і якісно
Флаєр А4 / А5 / А6
500 UAH
87
Флаєр А4 / А5 / А6
Поліграфічний дизайн
Флаєри / листівки / афіші різних розмірів Індивідуальний підхід до клієнта Швидко і якісно
Таня Іванова

Поліграфічний дизайн · Редагування та коректура текстів

0 0
214
Перейти в профіль
Маю понад 10 років досвіду в графічному дизайні, розпочинала як самоучка проте постійно вдосконалювала свої навички через практику та реальні проєкти. Деякий час працювала на фрілансі, виконуючи різноманітні завдання відповідно до технічних завдань замовників. Зокрема, займалася розробкою логотипів, які відповідали стилю та брендингу клієнтів. Крім того, створювала дизайн рекламної продукції, таких як афіші, банери та візитівки. Чимало моїх робіт були виконані для друзів-підприємців, що допомогло їм покращити візуальну презентацію бізнесу та привернути увагу клієнтів. Особливо захоплююся…
Подарунковий сертифікат для студії краси
700 UAH
113
Подарунковий сертифікат для студії краси
Поліграфічний дизайн
Розробка подарункового сертифікату для студії краси. Виконано згідно з ТЗ і побажаннями замовника.
Дизайну флаєру А6
700 UAH
115
Дизайну флаєру А6
Поліграфічний дизайн
Розробка дизайну флаєру для магазину одягу MÅNESKIN UKRAINE SHOP
Підготовка до друку надпису для колекції бренду German Kids
350 UAH
125
Підготовка до друку надпису для колекції бренду German Kids
Поліграфічний дизайн
Підготовка до друку надпису (за готовим дизайном) на речах колекції German Kids https://www.instagram.com/p/C-o15uiNR4k/
Диплом для змагань з художньої гімнастики
700 UAH
110
Диплом для змагань з художньої гімнастики
Поліграфічний дизайн
Розробка дизайну диплома згідно побажань і ТЗ замовника. Також підготовка файлів до друку. Надрукований дизайн: https://www.instagram.com/p/DENCxgygBc7/?img_index=1
Розробка і дизайн прайсу для майстра депіляції
400 UAH
77
Розробка і дизайн прайсу для майстра депіляції
Поліграфічний дизайн
Розробка і дизайн прайсу для майстра депіляції згідно з ТЗ замовлення
Вікторія Грицай

Поліграфічний дизайн · Логотипи

0 0
222
Перейти в профіль
Привіт! Я — графічна дизайнерка, яка вірить, що кожна ідея заслуговує на гарну візуальну форму. Мої роботи — це поєднання структури й інтуїції, мінімалізму й емоції. Люблю чисті композиції, шрифт як голос і колір як настрій. Зараз розвиваюся, вчуся і створюю проєкти з душею.
Створення макету програмки для поліграфії
3000 UAH
80
Створення макету програмки для поліграфії
Поліграфічний дизайн
Розробка багатосторінкового буклету для прем’єри фольк-опери-балету «Русалчині луки» — спільного проєкту Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина», Київської опери та Київського столичного університету імені Бориса…
Максим Манцуровський

Поліграфічний дизайн · Логотипи

0 0
233
Перейти в профіль
Буклет німецького бренду товарів для птахів Vogelgaleria
194
Буклет німецького бренду товарів для птахів Vogelgaleria
Поліграфічний дизайн
Двосторонній буклет з контактною інформацією бренду та інструкцією з експлуатації. Проєкт створено у рамках роботи в дизайн-агенції ZonPhoto: https://zonphoto.com #брошура #буклет #дизайнпринту #принт #листівка #макет #дизайнполіграфії #брошура #…
Дизайн банера для ХНЭУ ім. С. Кузнеця
350
Дизайн банера для ХНЭУ ім. С. Кузнеця
Поліграфічний дизайн
#банер #постер #дизайнполіграфії #поліграфія #плакат #афіша #наружнареклама #poster #banner #outdooradvertising #ad #printdesign #print
Концепція банера для кімнати квесту
193
Концепція банера для кімнати квесту
Поліграфічний дизайн
Давня концепція зі студентських часів #банер #постер #дизайнполіграфії #поліграфія #плакат #афіша #зовнішняреклама #poster #banner #outdooradvertising #ad #printdesign #print
Буклет для кафедри КСіТ у ХНЕУ ім. С. Кузнеця
149
Буклет для кафедри КСіТ у ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Поліграфічний дизайн
Буклет створені в рамках дипломного проекту з впровадження елементів доповненої реальності у буклет для залучення потенційних абітурієнтів #brochure #booklet #printdesign #university #print #leaflet #layout #дизайнполіграфії #брошура #буклет #…
Концепція табличок
142
Концепція табличок
Поліграфічний дизайн
Студентська робота на тему економії води #знак #постер #банер #настіннийзнак #друк #дизайндруку #реклама #табличка #дизайнполіграфії #знак #настіннатабличка #постер #банер
Yevheniia Melnychuk

Дизайн пакування та етикетки · Поліграфічний дизайн

1 0
198
Перейти в профіль
Привіт! Я графічна дизайнерка зі спеціалізацією в айдентиці, логотипах, етикетках та макетах для друку. Працюю у стилі мінімалізму з акцентом на емоції та зміст.Маю досвід у створенні брендбуків, постерів, дизайну для кав'ярень і зоомагазинів.Володію Figma, Illustrator, Photoshop та CorelDRAW. Завжди на зв’язку та відповідальна за дедлайни.Допоможу вашому бренду виглядати сучасно й стильно
Дизайн трисекційного рекламного флаєра/буклета для пекарні "Живи
140
Дизайн трисекційного рекламного флаєра/буклета для пекарні "Живи
Поліграфічний дизайн
Розробка інформаційно-рекламного буклета у форматі "трифолд" (три секції) для просування продукції локальної пекарні "Живий Колос".
Серія постерів
159
Серія постерів
Поліграфічний дизайн
Ретро-ностальгія з елементами поп-арту, підкріплена рожевою гамою. Дизайн відображає повернення до "золотої ери" музики через вінілові платівки (рука з диском), підкреслюючи тактильність і автентичність аналогового звуку. Вертушка Philips додає…
Серія постерів для кав'ярні
167
Серія постерів для кав'ярні
Поліграфічний дизайн
Розробила яскраву серію постерів для оформлення вітрини кавʼярні. У дизайні використано сучасну типографіку, стильні акценти та інтеграцію подій і меню: нові сніданки, авторські напої та ранкова вечірка з діджеєм. Завдання — привернути увагу…