Василий К.

Веб-програмування · Поліграфічний дизайн

0 0
322
Перейти в профіль
Вітаю. Я допомагаю бізнесу швидко отримувати готовий результат: бази даних, сайти, каталоги, поліграфію та рекламні матеріали. Моя сильна сторона — практичне виконання задач “під ключ”. Можу зібрати потрібну інформацію, структурувати її в таблицю, підготувати матеріали, оформити дизайн, зверстати каталог, наповнити сайт або підготувати макет до друку. Основні напрямки: • збір бізнес-баз з Google Maps та відкритих джерел; • очищення, фільтрація та структурування даних в Excel / Google Sheets; • наповнення сайтів та інтернет-магазинів; • розробка сайтів під ключ; • робота з OpenCart та e-…
Розробка презентаційного каталогу / брошури з версткою та підгот
22 406 UAH
66
Розробка презентаційного каталогу / брошури з версткою та підгот
Поліграфічний дизайн
Розроблю професійну брошуру, каталог або презентаційний буклет для компанії, бренду, магазину, виробника, спортивного клубу чи будь-якого бізнесу. Такий формат добре підходить для презентації компанії, продукції, послуг, переваг, статистики,…
Дизайн та розробка брендованих вимпелів
4481 UAH
52
Дизайн та розробка брендованих вимпелів
Поліграфічний дизайн
Розроблю дизайн брендованого вимпела для спортивного клубу, команди, школи, турніру, компанії, фан-магазину або промо-заходу. Вимпел — це гарний сувенірний продукт, який можна використовувати для клубної атрибутики, подарунків, продажу фанатам,…
Розробка настільного календаря з підготовкою до друку
6722 UAH
57
Розробка настільного календаря з підготовкою до друку
Поліграфічний дизайн
Розроблю дизайн настільного перекидного календаря для бренду, компанії, спортивного клубу, магазину, виробника або рекламної кампанії. Такий календар добре підходить як корпоративний подарунок, промо-матеріал або брендована поліграфія для клієнтів…
Розробка буклетів, флаєрів та друкованої продукції під ключ
4481 UAH
52
Розробка буклетів, флаєрів та друкованої продукції під ключ
Поліграфічний дизайн
Розроблю професійний дизайн буклету, флаєра або рекламної поліграфії для вашого бренду, послуги, товару чи події. Працюю з різними форматами друкованої продукції: буклети, єврофлаєри, листівки, каталожні вкладки, рекламні матеріали для магазинів,…
Дарья Дубровская

Банери · Поліграфічний дизайн

25 0
320
Перейти в профіль
Афіша А3
596
Афіша А3
Поліграфічний дизайн
#Поліграфія # офіс # Дизайн # Формат # плакат # плакати
Дизайн обкладинки щоденника
300 UAH
518
Дизайн обкладинки щоденника
Поліграфічний дизайн
Праця продається! Можливі переговори з потенційним клієнтом
Дизайн обкладинки щоденника
300 UAH
498
Дизайн обкладинки щоденника
Поліграфічний дизайн
Праця продається! Можливі переговори з потенційним клієнтом
Дизайн обкладинки щоденника
300 UAH
351
Дизайн обкладинки щоденника
Поліграфічний дизайн
Праця продається! Можливі переговори з потенційним клієнтом
Дизайн обкладинки щоденника
300 UAH
353
Дизайн обкладинки щоденника
Поліграфічний дизайн
Праця продається! Можливі переговори з потенційним клієнтом
В'ячеслав К.

Поліграфічний дизайн · Векторна графіка

7 0
5.0
320
Перейти в профіль
Створення електронної версії книги у форматі EPUB
249
Створення електронної версії книги у форматі EPUB
Поліграфічний дизайн
Обробка текстового масиву інформації Уніфікація стилів: інтерліньяж, абзацні відступи, кегель, регістр, заголовки, виключки, робота із зображеннями.
Анна С.

Дизайн пакування та етикетки · Поліграфічний дизайн

1 0
318
Перейти в профіль
Графічний та маркетинг-дизайнер із досвідом роботи над проєктами у FMCG, рітейлі, промисловому виробництві, фармі, ветеринарії, б'юті та інших нішах. З 2026 року працюю як фрилансер. Мої основні послуги: Дизайн пакування та етикеток – розробка концепту та професійна додрукарська підготовка за стандартами типографій. Поліграфія та верстка – розробка та верстка каталогів, брошур, буклетів, інструкцій, меню, флаєрів. Digital-графіка – банери для соцмереж, рекламні креативи. Робота з фото та AI – ретуш, кольорокорекція, генерація та доопрацювання зображень за допомогою штучного інтелекту. Головна…
Банер для магазину професійних товарів
217
Банер для магазину професійних товарів
Поліграфічний дизайн
#Branding #брендинг #билборды #банери #billboard #beauty
Продукція Каталог Beauty
206
Продукція Каталог Beauty
Поліграфічний дизайн
#Буклет #Брошура #Каталог #Booklet #Brochure #Catalog #beauty
Інна Л.

Поліграфічний дизайн · Логотипи

0 0
318
Перейти в профіль
Інтерактивне цифрове меню для дітей
2000 UAH
91
Інтерактивне цифрове меню для дітей
Поліграфічний дизайн
Опис проекту: Виклик: Розробити захоплююче, веселе та повністю інтерактивне цифрове меню для дітей. Мета полягала в тому, щоб перетворити стандартний список їжі на розважальний досвід, який займе дітей, забезпечуючи при цьому безперешкодний інтерфейс…
Верстка книги
5000 UAH
127
Верстка книги
Поліграфічний дизайн
Дизайн книги друкованого й електронного формату у програмі Adobe InDesign
Верстка книги
6000 UAH
120
Верстка книги
Поліграфічний дизайн
Дизайн книги друкованого й електронного формату у програмі Adobe InDesign
Верстка книги
6000 UAH
104
Верстка книги
Поліграфічний дизайн
Дизайн книги друкованого й електронного формату у програмі Adobe InDesign
Верстка книги
6000 UAH
104
Верстка книги
Поліграфічний дизайн
Дизайн книги друкованого й електронного формату у програмі Adobe InDesign
Наталя Квітка

Поліграфічний дизайн · Бази даних та SQL

27 0
5.0
317
Перейти в профіль
Шановний Замовнику, пропоную Вам розробку дизайну логотипів, банерів, листівок, альбомів, запрошень тощо а також обробку фото (AdobePhotoshop, AdobeIllustrator) . Крім того, працюю з наступними програмними продуктами та середовищами розробки/супроводу/автоматизації: MS Office, PHP MyAdmin, PHP, HTML, VBA (зокрема, макроси для Excel), робота з базами даних, Adobe Premiere Pro (відеомонтаж). Звертайтесь - буду рада співпраці)
Флаєр (пакет поліграфії для BEER HOUSE)
500 UAH
517
Флаєр (пакет поліграфії для BEER HOUSE)
Поліграфічний дизайн
Флаєр (пакет поліграфії для BEER HOUSE) #flyer #beer #Freelancer #флаєр #поліграфія
Тейбл-тент (пакет поліграфії для BEER HOUSE)
500 UAH
366
Тейбл-тент (пакет поліграфії для BEER HOUSE)
Поліграфічний дизайн
Тейбл-тент (пакет поліграфії для BEER HOUSE) #table_tent #beer #Freelancer #тейбл_тент #поліграфія
Anastasiia K.

Поліграфічний дизайн · Розробка презентацій

3 0
5.0
317
Перейти в профіль
Натхненна на втілення творчих ідей.
Газета для ресторану
2300 UAH
169
Газета для ресторану
Поліграфічний дизайн
Дизайн сучасної газети для ресторану. #поліграфія #дизайнполиграфии #газета
Ресторанне меню
2000 UAH
190
Ресторанне меню
Поліграфічний дизайн
#поліграфія #дизайнполиграфии #дизайнменю #РозробкаМеню #ресторан
Богдан Бондарь

Векторна графіка · Поліграфічний дизайн

0 0
316
Перейти в профіль
Космічні Мрії
2000 UAH
147
Космічні Мрії
Поліграфічний дизайн
#вектор #геометричний #ГрафічнийДизайн #ілюстрація #цифровийдизайн #простір #мрія
Кристальний Вибух
1500 UAH
139
Кристальний Вибух
Поліграфічний дизайн
#вектор #геометричний #ГрафічнийДизайн #ілюстрація #абстракція
Вічне Цвітіння
1500 UAH
115
Вічне Цвітіння
Поліграфічний дизайн
#вектор #геометричний #ГрафічнийДизайн #ілюстрація
Аурора Мандала
1500 UAH
69
Аурора Мандала
Поліграфічний дизайн
#вектор #геометричний #ГрафічнийДизайн #ілюстрація
Віктор Ригель

Логотипи · Поліграфічний дизайн

1 0
316
Перейти в профіль
Привіт! Мене звати Віктор, я графічний дизайнер із фокусом на мінімалізмі. Роблю логотипи, візитки та фірмовий стиль для малого бізнесу — кав'ярень, салонів, майстрів та невеликих брендів. Тільки починаю набирати портфоліо, тому ціни зараз нижчі ніж у досвідчених дизайнерів — але підхід серйозний. У кожну роботу вкладаю ідею, а не просто роблю «щоб було». Якщо хочеш логотип з характером і без переплати — пиши, залюбки обговоримо!
Павло Ч.

Дизайн візиток · Поліграфічний дизайн

1 0
314
Перейти в профіль
Вітаю! Я — графічний та вебдизайнер, який створює сучасні, функціональні й візуально привабливі рішення для бізнесу та брендів. Працюю з Adobe Illustrator, Photoshop та Figma, створюючи логотипи, айдентику, рекламні матеріали, поліграфію та цифрову графіку. Постійно вдосконалюю навички й вивчаю After Effects та Premiere Pro, щоб розширювати можливості своїх проєктів.Освіта ✔ Alpaca School — Web Design (2023) ✔ CREO Study — Graphic Design (2024) Дипломний проєкт («Teamaster») увійшов до ТОП-20 курсу.Чим можу допомогти • Логотипи та айдентика • Брендинг • Банери та рекламні матеріали • Флаєри,…
Флаєр для піццерії
999 UAH
0
Флаєр для піццерії
Поліграфічний дизайн
#піцца #дизайнменю #розробкаменю #меню #фастфуд #піццеріяменю #піццерія
Флаєр для піццерії
999 UAH
1
Флаєр для піццерії
Поліграфічний дизайн
#піцца #дизайнменю #розробкаменю #меню #фастфуд #піцеріяменю #піцерія
Флаєр для піццерії
999 UAH
1
Флаєр для піццерії
Поліграфічний дизайн
#піцца #дизайнменю #розробкаменю #меню #фастфуд #піцеріяменю #піцерія
Дизайн меню для ресторану італійської кухні
999 UAH
4
Дизайн меню для ресторану італійської кухні
Поліграфічний дизайн
#дизайнменю #РозробкаМеню #їжа #меню #поліграфія #банери #сітілайт