Анастасія Мостипанюк

Розробка презентацій

0 0
178
Перейти в профіль
Вітаю! Я спеціалізуюся на розробці візуально чистих та логічно структурованих презентацій. Мій підхід — це мінімалізм, де кожен слайд працює на результат, а не просто заповнює простір. Чим я можу бути корисним: • Дизайн з «нуля» або за шаблоном: Створюю єдиний стиль, підбираю сучасні шрифти та гармонійну колірну гаму. • Робота з текстом: Допомагаю структурувати хаотичну інформацію, виділяю головні тези та прибираю «воду». • Візуалізація даних: Перетворюю нудні таблиці на зрозумілі графіки, діаграми та інфографіку. • ШІ-технології: Використовую штучний інтелект для генерації унікальних…
Андрій Вовчук

Контент-менеджер · Розробка презентацій

0 0
178
Перейти в профіль
Вітаю! Мене звати Андрій. Працюю у сфері маркетингу, SMM та копірайтингу.Маю 2 роки практичного досвіду у: - веденні Instagram та Facebook сторінок- адмініструванні Telegram і WhatsApp груп- налаштуванні таргетованої реклами через Meta Ads Manager- продажу продуктів і комунікації з клієнтамиМаю 2 роки практичного досвіду у веденні соціальних мереж, продажу продуктів та комунікації з клієнтами.Працював з повним циклом взаємодії: від залучення аудиторії та створення контенту до обробки запитів і супроводу клієнтів.Володію англійською мовою на рівні B2, що дозволяє працювати з англомовними…
В'ячеслав Дьомін

Розробка презентацій · Автоматизація управління підприємством

0 0
178
Перейти в профіль
Експерт з автоматизації HR-процесів та впровадження HRM/LMS систем. Розробляю бізнес-презентації, електронні курси SCORM та професійні бізнес-документи.Експертиза • автоматизація HR-процесів, впровадження HRM та LMS• розробка бізнес-презентацій (pitch deck, sales, навчання, виступи)• створення електронних курсів SCORM• PowerPoint, Word, Excel: оформлення документів та розробка шаблонівРезультати 5 проєктів впровадження HRM3 проєкти впровадження LMS33 розроблені SCORM-курси100+ бізнес-презентацій50+ клієнтівКлієнти COMFY, SENSE BANK, IT SOLUTIONS, GBN (GOOD BERRIES NUTS), BIOSPHERE…
PREZAMAN by Slava Domin — Profile Presentation
136
PREZAMAN by Slava Domin — Profile Presentation
Розробка презентацій
Щоб розширити клієнтську базу, я створив презентацію профілю для PREZAMAN, професійної служби дизайну PowerPoint. Мета полягала в тому, щоб чітко донести цінність, основні послуги та досвід у дизайні за допомогою вибраних прикладів проектів. Я…
Презентація продажів для Ochrana Nabytku (CZ)
138
Презентація продажів для Ochrana Nabytku (CZ)
Розробка презентацій
Ochrana Nabytku, чеська компанія, що пропонує захисні плівки для меблів, найняла мене для створення презентації для холодних продажів. Оскільки ця послуга є новою для чеського ринку, метою було чітко пояснити рішення, поверхні, галузі та переваги…
Дизайн презентації для бізнес тренера
134
Дизайн презентації для бізнес тренера
Розробка презентацій
Клієнт потребував ефектної презентації для виступу перед понад тисячею людей у Малазі на тему «Управління змінами та складністю». Не маючи брендового посібника, я розробив сміливий візуальний стиль, адаптований для великого екрану на сцені, створив…
Богдан К.

Розробка презентацій · Обробка даних

0 0
178
Перейти в профіль
Займаюсь підготовкою робочих документів: презентації, таблиці, тексти. Що вмію робити: Презентації — комерційні пропозиції, звіти, навчальні матеріали. Із графіками, структурою і нотатками для доповідача Excel — таблиці обліку, калькулятори, дашборди на формулах. Не намальована табличка, а робочий інструмент, який перераховується сам Тексти — картки товарів, лендинги, пости, розсилки, статті Резюме — переписування під конкретну вакансію Лендінг сайту - можу зробити лендінг з гарним дизайном для вашого сайту Як я працюю: Відповідаю на повідомлення протягом години в робочий час Перед стартом…
Olena S.

Оформлення сторінок у соціальних мережах · Розробка презентацій

0 0
177
Перейти в профіль
ЕЛЕКТРОННА КНИГА
126
ЕЛЕКТРОННА КНИГА
Розробка презентацій
#ebook #гайд #Гайды #презентація #презенатции #Бізнес-презентація
Viktoriia Savchuk

Логотипи · Розробка презентацій

0 0
177
Перейти в профіль
Пропоную трішки дізнатись про мене. Я графічна дизайнера, яка із захопленням створює логотипи та фірмові стилі. Поєдную дизайн і знання маркетингу, щоб розробляти візуальні рішення, спрямовані на цільову аудиторію бренду та його позиціонування. Допомагаю клієнтам підкреслити унікальність бренду й стати помітними для своєї аудиторії. Зі мною легко і надійно! Що в мене можна замовити? розробку логотипу і айдентики друковану продукцію (візитівки, запрошення і т.п.) розробку презентацій і КП обкладики для YouTube дизайн для соцмереж Готові співпрацювати? Тоді чекаю повідомлення про ваш проєкт…
Tamara Burukhina

Дизайн візиток · Розробка презентацій

0 0
177
Перейти в профіль
Шукаю віддалену роботу в інтернеті по створенню візуалізації інтер'єрів, виготовленню презентацій, плакатів, статичних та відео реклам. Маю досвід роботи економістом та ґрунтовні навички роботи з MS Office (Excel, Word, PowerPoint). Відповідальна, організована, здатна до аналізу та вирішення складних задач, легко навчаюсь новому. Шукаю можливість застосувати свої знання та вміння у стабільній компанії, готова швидко освоювати нові інструменти та процеси. Успішно закінчила курси: Iнтернет-маркетинг, 3D Max, Hoomestyler, 3D Художник. Зараз як волонтер допомагаю громадській організації в…
Біткойн: Презентація про цифрове золото
142
Біткойн: Презентація про цифрове золото
Розробка презентацій
Завдання: Створити інформативну та візуально привабливу презентацію, яка пояснює концепцію Біткойна як цифрового золота. Мета: Ознайомити аудиторію з тим, як Біткойн може служити засобом збереження вартості та альтернативою традиційним активам.
Мій диплом та сертифікати
239
Мій диплом та сертифікати
Розробка презентацій
Мій шлях тільки починається, але я вже зібрала добру стартову колекцію знань: Диплом з інтернет-маркетингу — тепер я знаю, чим відрізняється трафік від пробок, і як зробити так, щоб рекламу не хотілося пропускати. Сертифікат 3D Artist — так, я…
Liliia Dugina

Банери · Розробка презентацій

0 0
176
Перейти в профіль
Я — дизайнер із досвідом роботи у продуктових компаніях та на фрилансі. Створюю зручні, естетичні та функціональні рішення як для цифрового середовища, так і для друку. У веб-дизайні фокусуюсь на UI/UX, логічній структурі контенту та візуальній цілісності проєктів. У графічному дизайні працюю з маркетинговими матеріалами, презентаціями, бренд-оформленням та поліграфією.Працюю у Figma, Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign, Canva. Дотримуюсь дедлайнів, уважна до деталей і завжди на зв’язку.Допоможу оформити ваші ідеї в стильний та зрозумілий візуальний продукт.
Євген Мороз

Збір інформації · Розробка презентацій

0 0
176
Перейти в профіль
Маю досвід роботи із такими програмами як Adobe Photoshop, Excel, Pawer Point, Microsoft Word, Access та Adobe Premiere Pro. Також маю базовий рівень програмування на мові HTML та середній із Python, C++.
Японія. Економіка та світовий ринок.
100 UAH
255
Японія. Економіка та світовий ринок.
Розробка презентацій
Стисло про Японію, стан її економіки та вплив на світовий ринок.
Югославія після війни
200 UAH
231
Югославія після війни
Розробка презентацій
У презентації вказано події про створення та занепад держави. Також вказані особи котрі тісно пов'язані із цими подіями.