Валентина Гасанова

Інфографіка · Розробка презентацій

0 0
128
Перейти в профіль
Маю вищу освіту по спеціальності інформатика , вчитель інформатики. Стаж роботи 11 років вчителем початкових класів та інформатики. Маю бажання розвиватися у напрямку технологій сучасних. Саме такий вид діяльності мене задовольнить та розкриватиме потенціал.
Dariia Tsvietkova

Робота з клієнтами · Розробка презентацій

0 0
128
Перейти в профіль
Консультант з продажів | Романтичні вечері | Фото та тексти Я працюю з людьми щодня і добре відчуваю, як зробити так, щоб клієнт не просто подивився — а купив і залишився задоволеним. Допоможу з продажами: • підвищення продажів у магазині або онлайн • робота з клієнтами без “впарювання” • закриття заперечень • покращення сервісу Організовую романтичні вечері: • під ключ (локація, атмосфера, деталі) • індивідуальний підхід під вашу історію • ідеї для побачень, які реально запам’ятаються Робота з контентом: • обробка фото (естетично, без “перебору”) • тексти для Instagram / оголошень /…
Денис Тертичний

Розробка презентацій · Оформлення сторінок у соціальних мережах

0 0
128
Перейти в профіль
Повний опис Креативність + Швидкість + Якість Вітаю! Я — Денис, допомагаю бізнесу, блогерам та авторам швидко та професійно: ✨ Перекладати тексти (RU, UA, EN) з адаптацією під аудиторію ✨ Створювати презентації (PowerPoint, Google Slides, Canva) ✨ Писати та синхронізувати субтитри (SRT, вбудовані) ✨ Обробляти фото в Photoshop — від легкої ретуші до складних колажів ✨ Робити постери, банери, афіші, обкладинки для соцмереж та YouTube Чому зі мною зручно працювати ✔ Завжди дотримуюся термінів ⏳ ✔ Швидко відповідаю на повідомлення ✔ Підлаштовуюсь під стиль і побажання клієнта ✔ Уважний до…
Дмитро Л.

Розробка презентацій · AI у дизайні

0 0
128
Перейти в профіль
Мене звати Дмитро. Маю понад 10 років досвіду роботи у готельно-ресторанній сфері на позиції бар-менеджера. Захоплююся дизайном та творчістю, зараз активно працюю з штучним інтелектом, створюючи унікальні зображення та відео з нуля. Також маю навички роботи з Excel і Word, ведення таблиць, побудови графіків і презентацій, зокрема за допомогою Canva. Пропоную індивідуальний підхід до кожного клієнта, швидке та якісне виконання замовлень, з урахуванням всіх побажань. Готовий допомогти з створенням візуальних матеріалів, графіків, презентацій та інших задач, що вимагають креативності та уваги до…
Wladyslav Marcuk

Розробка презентацій · Розробка презентацій

0 0
127
Перейти в профіль
Студент. Володію наступними вміннями: 1) створення презентацій в PowerPoint; 2) Рерайтинг текстів (переформолювання, зміна структури, збільшення унікальності)
Sofiia Lukianova

Англійська мова · Розробка презентацій

0 0
127
Перейти в профіль
Доброго дня! Я займаюся навчанням та отриманням доходу через виконання перекладів, створення презентацій і написання текстів для вебсайтів. Ця діяльність дозволяє мені поєднувати знання мов з творчим підходом до роботи. Переклад текстів вимагає не лише знання мови, але й розуміння культурних нюансів, що може суттєво вплинути на якість виконання. Я використовую різноманітні джерела, щоб забезпечити точність та автентичність перекладів.Крім того, створення презентацій вимагає навичок візуального оформлення та структурування інформації. Я приділяю увагу дизайну слайдів, адже ефективна презентація…
Вадим Гончар

Розробка презентацій · Написання статей

0 0
127
Перейти в профіль
Привіт! Мене звати Вадим, я студент і спеціалізуюся на ефективному та якісному виконанні широкого спектра онлайн-завдань. Мої послуги: • Робота з текстами: Професійний набір тексту з будь-яких джерел (PDF, зображення), переписування (рерайтинг) та форматування. Швидко і якісно приводжу тексти у потрібний формат (Word, Google Docs, PDF). • Створення візуального контенту: Розробка інформативних та візуально привабливих презентацій (PowerPoint, Google Презентації). Також створюю прості зображення, банери та макети в Canva. • Інтернет-дослідження та аналіз: Ефективний пошук, збір та…
Презентація
500 UAH
59
Презентація
Розробка презентацій
#презентація на тему: Технологія виорбництва агальгіну
Презентація про виробництво хімічного реагенту
100 UAH
137
Презентація про виробництво хімічного реагенту
Розробка презентацій
В даній роботі #презентація на тему : Синтез купрум хлориду. Це хімічна сполука, кристало гідрат. Я повністю виконав дослід і зробив презентацію про всі деталі та тонкощі виконання. Також можу розробляти #технологічнікарти та #схеми різних процесів #…
Diana Teklian

Розробка презентацій · Дизайн пакування та етикетки

0 0
127
Перейти в профіль
Мене звати Діана — я графічний дизайнер із 1,5 роками практичного досвіду. Створюю дизайн, який працює: привертає увагу, чітко передає меседж і допомагає бізнесу досягати цілей.Перед початком кожного проєкту проводжу аналіз конкурентів, цільової аудиторії та формую грамотне візуальне рішення.Працюю в Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign та Figma.Гарантую акуратність, дотримання дедлайнів і повну відповідність технічним вимогам..
Станіслав М.

Обробка даних · Розробка презентацій

0 0
127
Перейти в профіль
Привіт! Я новачок у фрілансі, але готовий виконувати всі завдання швидко та якісно. Працюю відповідально, стараюся робити все акуратно і вчасно. Завжди намагаюся, щоб результат був максимально корисним для клієнта.