Валерія Б.

Ландшафтні проєкти та дизайн · 3D моделювання та візуалізація

0 0
144
Перейти в профіль
Я студентка четвертого курсу, навчаюсь на дизайнера навколишнього середовища. Знаюся на ергономіці приміщення, можу розробити різні креслення за наданими розмірами. При розробці зважаю на побажання замовника, ергономіку та ДБН(державні будівельні норми). Також можу базово візуалізувати, знаюся на стилістиках та кольористиці. Крім роботи з інтер'єрами, можу розробити проекти з ландшафту, враховуючи задані побажання замовника, підібрати рослини, котрі підійдуть під задані кліматичні умови. Тобто це включає в себе як і розробку клумб, альпінаріїв, штучних водойм, міксбордерів тощо, так і…
Марина М.

3D моделювання та візуалізація · Логотипи

0 0
144
Перейти в профіль
Я - дизайнер, специализирующийся в создании уникальных логотипов, которые выделят ваш бренд среди конкурентов! Мой опыт и профессионализм позволяют мне воплощать ваши идеи в стильные, запоминающиеся и эффективные логотипы. Я готов взяться за проект любой сложности, будь то разработка с нуля или модернизация текущего логотипа. Почему выбрать именно меня: ✅ Индивидуальный подход к каждому клиенту. ✅ Соблюдение сроков и высокое качество выполненной работы. ✅ Креативные идеи, которые делают ваш бренд запоминающимся. ✅ Гибкая система ценообразования. Как работаю: Обсуждаем ваши предпочтения и…
Создаю 3D Логотипы из Ваших Идей
448 UAH
265
Создаю 3D Логотипы из Ваших Идей
3D моделювання та візуалізація
"Создаю 3D Логотипы из Ваших Идей" — вот в чем заключается моя работа! Я специализируюсь на преобразовании плоских логотипов в захватывающие 3D-изображения. Мой подход к этому процессу основан на внимательной работе с деталями и тщательном…
Vladyslav Olifiruk

3D моделювання та візуалізація · Векторна графіка

0 0
144
Перейти в профіль
Вітаю! Мене звати Владислав, і я починаючий 3D-візуалізатор інтер'єру. Я спеціалізуюся на створенні реалістичних візуалізацій за допомогою 3ds Max. Окрім цього, я захоплююсь графікою та прагну працювати на фрилансі, допомагаючи клієнтам створювати затишні та сучасні інтер'єри. Моя мета — втілювати ваші ідеї в життя через високоякісні візуальні рішення, які дозволяють побачити майбутній дизайн у найдрібніших деталях. Я прагну досягати балансу між естетикою та функціональністю, щоб ваш простір був не тільки красивим, але й комфортним для життя чи роботи. Буду радий співпраці та допоможу створити…
Візуалізація
2553 UAH
66
Візуалізація
3D моделювання та візуалізація
Візуалізація кімнати з винятковим дизайном 1 - 2 дні на виконання
Вікторія Дручек

Дизайн інтер’єрів · 3D моделювання та візуалізація

0 0
144
Перейти в профіль
Пропоную повний або частковий дизайн проект інтер'єру. Віддалено по всій Україні. Розроблення дизайн проекту: електрика, сантехніка, підбір матеріалів, меблів та світла. Працюю в 3D MAX, Corona, Archicad, Adobe Photoshop. Індивідуальний підхід, з урахуванням побажань, ергономіки та бюджету. Пакет "S": -план обмірів -план демонтаж -план монтаж -план перепланування (2-3 варіанти) -план розташуання меблів +1 безкоштовне коригування. Пакет "M": -план обмірів -план демонтаж, монтаж, перепланування -план розташування меблів (2 варіанти) -план стелі -план підлог -план оздоблення - 3D візуалізації, 1…
Daria S.

3D моделювання та візуалізація

0 0
144
Перейти в профіль
Я займаюся 3D-моделюванням у Blender. Маю досвід створення 3D-моделей для ігор, включаючи моделювання, текстурування та підготовку моделей до використання в ігрових проєктах.У роботі приділяю увагу деталям, дотримуюся вимог і референсів, а також орієнтуюся на якісний та акуратний результат. Відповідально ставлюся до дедлайнів і завжди готова до внесення правок для досягнення найкращого результату.Відкрита до співпраці та нових проєктів.
Laboratory flasks
102
Laboratory flasks
3D моделювання та візуалізація
3D-моделі лабораторних колб із фігурами “людей” всередині. Моделі створені для використання в ігрових та візуальних сценах із лабораторною або науковою тематикою. Персонажі всередині мають ріг, що дозволяє змінювати їх пози та адаптувати під різні…
Fox
74
Fox
3D моделювання та візуалізація
3D-модель лисички у low poly стилі. Модель має просту, оптимізовану геометрію та зберігає впізнаваний силует тварини. Підходить для використання в іграх, мобільних проєктах та стилізованих сценах. #LowPoly #3DModel #Fox #Blender #GameAsset #3DArt…
Access cards
94
Access cards
3D моделювання та візуалізація
Набір із трьох low poly карт (props) для гри. Моделі мають низьку кількість полігонів і оптимізовані для використання в ігрових рушіях. Текстурування виконано в Substance 3D Painter. Підходять для використання в ігрових сценах та проєктах з…
3D-модель робота
102
3D-модель робота
3D моделювання та візуалізація
3D-модель робота у high poly стилі. Модель має детальну проробку механічних частин. Є ріг, що дозволяє анімувати персонажа та керувати його рухами. #3DModel #Blender #HighPoly #Robot #Rigged
Анна Палінкаш

3D моделювання та візуалізація · Дизайн інтер’єрів

0 0
144
Перейти в профіль
Я дизайнер інтер’єру та 3D-візуалізатор. Допоможу створити стильний, затишний та продуманий простір для життя — квартиру або окрему кімнату. Що входить у дизайн-проєкт:• обміри приміщення• планування (зручне та функціональне)• 3D-візуалізація (ви одразу побачите результат)• технічні креслення для реалізації:– план меблів– план освітлення– розетки та вимикачі– групи світла– стеля– підлога– тепла підлога– розгортки кухні та санвузла Працюю відповідально, уважно до деталей та з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Пропоную доступну вартість.
Володимир Д.

3D моделювання та візуалізація · Креслення та схеми

0 0
144
Перейти в профіль
Я — інженер-конструктор з більш ніж 2 роками комерційного досвіду в розробці технічної документації та 3D-моделюванні складних виробів. Основний інструмент — SolidWorks (просунутий рівень): твердотіле та поверхневе моделювання, складні збірки, деталі. Що я вмію:— 3D-моделювання деталей і збірок будь-якої складності (корпуси, кріплення, листовий метал, фрезеровані елементи) — Розробка повного комплекту КД за ЄСКД/ГОСТ: складальні креслення, деталювання, специфікації, ТТ — Проєктування кабельних збірок та електромонтажних схем у 3D — Підготовка файлів для виробництва: DXF для лазерної різки,…
Rotating dipole antenna holder
1000 UAH
95
Rotating dipole antenna holder
3D моделювання та візуалізація
Rotary mechanism for installing a dipole antenna on a 20 mm diameter pipe using an M5 screw with a wing nut. 3D-printable model.
Rotating horn antenna holder
1000 UAH
77
Rotating horn antenna holder
3D моделювання та візуалізація
A rotating mechanism for installing a horn antenna on a 20-mm-diameter pipe using an M5 screw with a wing nut. 3D-printable model.
Helix\Helical antenna holder
1000 UAH
89
Helix\Helical antenna holder
3D моделювання та візуалізація
Holder for Helix\Helical antenna on a 20 mm diameter pipe using an M5 screw with a wing nut. 3D-printable model.
Holder Thor R67 Peak
1000 UAH
79
Holder Thor R67 Peak
3D моделювання та візуалізація
15-inch drone arm mount for the Thor R67 Peak holder. 3D-printable model.
RushFPV Antenna Patch Holder
1000 UAH
100
RushFPV Antenna Patch Holder
3D моделювання та візуалізація
Holder for RushFPV Patch Antenna on a 20 mm diameter pipe using an M5 screw with a wing nut. 3D-printable model.