Andriy Tsanko

3D моделювання та візуалізація · Дизайн інтер’єрів

0 0
192
Перейти в профіль
Привіт! Мене звати Андрій, я 3D-візуалізатор з більш ніж 2 роками професійного досвіду. Я мав честь працювати в найбільшому архітектурному бюро в моєму регіоні, де я займався створенням реалістичних та детальних візуалізацій для житлових, комерційних та приватних проектів. За останній рік я завершив численні проекти 3D-візуалізації для клієнтів по всьому світу, надаючи високоякісні, фотореалістичні рендери, які допомагають втілити ідеї в життя ще до їх реалізації.
3д візуалізація котеджів
15 000 UAH
158
3д візуалізація котеджів
3D моделювання та візуалізація
3д візуалізація котеджів з імітацією скали нічний варіант
Роман Коваль

3D моделювання та візуалізація · Дизайн сайтів

0 0
192
Перейти в профіль
Я графічни дизайнер. Займаюся розробкою сайтів, створенням логотипів та дизайном сайтів найчастіше. Також працюю з візуальним оформленням: шрифти, створюю банери, макети і логотипи для соцмереж і рекламних матеріалів. Працюю над тим, щоб дизайн був інтуїтивно зрозумілим і красивим Найманих працівників немає, працюю сама , іноді можу віддати свої замовлення знайомим «колегам» Клієнтів знаходжу через свій сайт, рекламу найчастіше замовляю через сам Google, щоб сайт був вище в пошуку
Rushana Bekbulatova

Обробка фото · 3D моделювання та візуалізація

8 0
191
Перейти в профіль
Я ваш ретушер, дизайнер інтер'єру. З великим досвідом і любов'ю до вашіх проектів. Якість та термін виконання гарантую. I am your retoucher, interior designer. With extensive experience and love for your projects. I guarantee quality and deadlines.
Виктория Коробкова

3D моделювання та візуалізація · Предметний дизайн

1 0
190
Перейти в профіль
114
Відеопрезентація
3D моделювання та візуалізація
Відеопрезентація створеної 3D моделі #Videographer #vizualization #videoeditor
Nataliia K.

Аудіо та відео монтаж · 3D моделювання та візуалізація

2 0
190
Перейти в профіль
Ігрові об'єкти навколишнього середовища для гри в ретро стилі
500 UAH
209
Ігрові об'єкти навколишнього середовища для гри в ретро стилі
3D моделювання та візуалізація
Повністю готові до гри (gameready) об'єкти інтер'єру і навколишнього середовища для хоррору гри
Ігри Анімація Скібіді туалетів
1000 UAH
290
Ігри Анімація Скібіді туалетів
3D моделювання та візуалізація
Анімація і риг 8 моделей ворогів з гри по skibidi toilet
Дед Шубарт з аніме «Монстер»
500 UAH
249
Дед Шубарт з аніме «Монстер»
3D моделювання та візуалізація
Це найбільший баварський вампір. Зроблено для 3D серіалу
Олександр Тисленко

Дизайн пакування та етикетки · 3D моделювання та візуалізація

2 0
190
Перейти в профіль
Якщо у Вас виникла проблема, то я відповім вам лише одне – у неї є рішення. Мої навички та вміння: Впевнене знання графічних програм; Навички взаємодії із замовниками; Оформлення промо акцій та виставок; Креативність, почуття кольору та стилю, творчий підхід; Акуратність, старанність, увага до деталей. Особисті якості: Безперервне підвищення кваліфікації, гнучкий підхід до вирішення професійних завдань. If you have a problem, then I will answer you only one thing - it has a solution. My skills and abilities: Strong knowledge of graphics software; Customer…
Розробка  3D мокапу та 3D сцени
269
Розробка 3D мокапу та 3D сцени
3D моделювання та візуалізація
Зроблена 3D візуалізація бренду косметики, для якого були відтворені 1 до 1 розміри та кольори. Розробка 3D моделей та сцени. #mockup #3d #desigh #branding #scene #Blander
3D Poster Chairs WASSILY
220
3D Poster Chairs WASSILY
3D моделювання та візуалізація
#дизайнполиграфии #постери #3d #visualisation #video #productdesign
Денис Карпин

3D моделювання та візуалізація · Дизайн інтерфейсів (UI/UX)

0 0
190
Перейти в профіль
Привіт! Я Денис, мені 31. Я професійний 3D-художник із понад 3 роками досвіду у сфері моделювання, рендерингу та створення графіки для ігор, візуалізації продуктів і рекламних макетів.Також маю 1,5 роки досвіду як UI/UX дизайнер, працював із веб- та мобільними інтерфейсами, створював сучасні візуальні концепти, прототипи та графіку для digital-проєктів.Моя сильна сторона — поєднання 3D-графіки та UI/UX дизайну, що дозволяє комплексно працювати над креативними завданнями.Досвід3D Artist(Фріланс та комерційні проєкти) | 2021 – теперішній часСтворення стилізованих lowpoly та midpoly…