Volodymyr Iavorskyi

Автоматизація управління підприємством · Розробка ботів

0 0
217
Перейти в профіль
Працюю у бізнес-автоматизації, AI-рішень і роботи з даними, який допомагає компаніям рости швидше та дешевше, зменшуючи залежність від ручної праці й людського фактору.Ключова експертиза — Автоматизація бізнес-процесів (операційка, CRM, внутрішні системи). — Побудова workflow та інтеграцій у n8n, Worksection, CRM-системах. — Автоматизація збору й обробки даних, парсинг, SQL. — SEO-інструменти та аналітика: Google Search Console, Ahrefs, Screaming Frog, Google Analytics. — Автоматизація маркетингу, лідів, звітності та контролю задач.Реальні кейси автоматизації — Автоматизація пошуку лідів: збір…
Назарій Ракитянський

Автоматизація управління підприємством · Розробка ботів

0 0
189
Перейти в профіль
Я спеціаліст із no-code та AI-автоматизацій з понад 2 роками досвіду. Працюю з платформами Make (Integromat), n8n, OpenAI (ChatGPT API) та іншими сервісами для побудови надійних автоматизованих рішень для бізнесу.✅ Налаштовую:– чат-ботів для Telegram / WhatsApp / Email– автоматичну публікацію в соцмережах– інтеграції з CRM, Google Sheets, Gmail– AI-агентів для генерації контенту, підтримки клієнтів, аналітики– кастомні сценарії на Make / n8n із підключенням API Допомагаю бізнесам зекономити десятки годин щотижня, позбутися ручної рутини й масштабуватись через автоматизацію. Працюю чітко, з…
Heorhii Kryvyi

Автоматизація управління підприємством · Розробка ботів

0 0
214
Перейти в профіль
Automation Specialist | n8n, AI & Telegram-боти Спеціалізуюся на проєктуванні та впровадженні архітектури для автоматизації бізнес-процесів. Ключові компетенції та технічний стек:Оркестрація процесів (n8n): Розробка багаторівневих workflow, налаштування webhook-інтеграцій, синхронізація з базами даних. Трансформація даних (JavaScript / JSON): Парсинг, валідація, агрегація та фільтрація складних масивів даних. Написання кастомної логіки (Code nodes) для нестандартних API-запитів. Інтеграція ШІ-моделей: Впровадження генеративного ШІ (напр., GPT-4o-mini, Gemini 3.1 Pro) в операційну діяльність…
Inna

Автоматизація управління підприємством · Розробка ботів

0 0
211
Перейти в профіль
AI Automation Engineer | Telegram Bots | Business Process Automation Допомагаю бізнесу автоматизувати процеси та зменшувати ручну роботу за допомогою AI, інтеграцій API та Telegram-ботів. Реалізовую рішення “під ключ”: від збору даних → обробки → AI-аналізу → інтеграції у робочі процеси. Ключові результати: — Автоматизація збору та обробки даних з кількох джерел — Зменшення ручної роботи та оптимізація процесів — Розробка AI-рішень для аналізу, класифікації та ранжування Технології та інструменти: — Python (бекенд, Telegram-боти, автоматизація) — Workflow automation (n8n, Make.com) — AI/LLM:…
Владислав Міщук

Python · Автоматизація управління підприємством

1 0
176
Перейти в профіль
Мене звати Владислав. Я не люблю багато говорити про себе і чим займаюсь. Я більше люблю один раз показати. Але якщо коротко. Що я зробив сам і воно зараз працює: - Касова програма під Windows (фіскалізація через Checkbox, офлайн до 36 годин, X/Z-звіти, повернення, КЕП) - Веб-дашборд для керівника (моніторинг 26 кас в реальному часі, аналітика, рівні доступу) - Мобільний застосунок (PWA) для власника - бачить всі точки з телефона, друкує X/Z-звіти на касовий принтер дистанційно, бере готівку з каси на касі - Програма лояльності - бонуси, рівні (Bronze, Silver, Gold), купони, прив'…
Володимир Кулак

Автоматизація управління підприємством · Управління клієнтами та CRM

0 0
198
Перейти в профіль
Я спеціалізуюся на впровадженні AI-рішень та автоматизації бізнес-процесів за допомогою no-code та low-code інструментів. Моя основна мета - допомогти бізнесам зменшити ручну роботу, оптимізувати маркетингові та операційні процеси, а також створити масштабовані системи для роботи з лідами, клієнтами та даними. Я розробляю системи автоматизації, які об’єднують CRM, маркетингові інструменти, форми, сайти та інші бізнес-додатки в єдину логічну екосистему. Такі системи автоматично захоплюють лідів, кваліфікують їх, запускають серії комунікацій, керують воронками продажів і допомагають бізнесу…
Катерина Андрющенко

Маркетингові дослідження · Автоматизація управління підприємством

0 0
195
Перейти в профіль
Привіт! Я початківець у сфері автоматизації та AI.Працюю над створенням автоматизованих сценаріїв у Make та інших no-code інструментах, вивчаю інтеграції між CRM, месенджерами, Google Sheets, формами та AI-сервісами.Моя мета — допомагати бізнесу скорочувати рутинні задачі та підвищувати ефективність роботи.Постійно навчаюся, тестую нові рішення та готова до практичних проєктів будь-якої складності для розвитку свого портфоліо.
Yevhen

Розробка ботів · Автоматизація управління підприємством

0 0
199
Перейти в профіль
AI Automation Specialist | Make.com, ChatGPT, Zapier | Допомагаю бізнесу автоматизувати CRM, чатботи та процеси: інтеграції Leadpages/Airtable, email-розсилки, webhooks. Результат — економія 10+ год/тиждень, +40% лідів.
AI Automation: Content & Transcription Workflows in Make
125
AI Automation: Content & Transcription Workflows in Make
Автоматизація управління підприємством
AI Automation workflows created in Make, integrating Airtable, OpenAI, and Dumpling AI. Used to auto-generate content from structured tables, transcribe YouTube videos, and update CRM records. Key features: – Airtable-driven content logic – AI-…
Andrii Turko

E-mail маркетинг · Автоматизація управління підприємством

0 0
212
Перейти в профіль
I specialize in Marketing Automation and Email Marketing, helping businesses streamline workflows, improve customer communication, and increase efficiency through smart automation solutions. I work with tools like n8n, Make.com, Zapier, Mailchimp, HubSpot, ActiveCampaign, Google Calendar, NocoDB, and other CRM & automation platforms. My experience includes: • CRM integrations and lead management • Email marketing automation • AI-powered workflows and chatbots • Appointment booking systems • API integrations and workflow optimization Focused on building reliable, scalable, and business-oriented…
Kateryna

Автоматизація управління підприємством · E-mail маркетинг

0 0
199
Перейти в профіль
Я експерт з автоматизації маркетингу, і я тут, щоб допомогти вам отримати максимальну віддачу від автоматизації. Незалежно від того, чи маєте ви справу з кількома маркетинговими інструментами та робочими процесами, чи хочете безперешкодно інтегруватися на різних платформах, я подбаю про вас. Я спеціалізуюся на поєднанні різних маркетингових інструментів та платформ за допомогою вбудованих інтеграцій або API, налаштуванні автоматичних email-кампаній, персоналізованих листів на основі поведінки користувачів та автовідповідачів. Як експерт з автоматизації та розробник користувацьких інтеграцій…
Lead Management Automation via n8n
3000 UAH
46
Lead Management Automation via n8n
Автоматизація управління підприємством
Developed an n8n automation to process and manage leads from Facebook, Instagram, and website forms via Webhook. The workflow checks for duplicates, applies tags, assigns lead statuses, and adds clean data to Airtable. It also creates calendar events…
Meta Lead Ads → Brevo Automated Email Flow
1500 UAH
113
Meta Lead Ads → Brevo Automated Email Flow
Автоматизація управління підприємством
Я створила автоматизований робочий процес, який фіксує заявки на Meta Lead Ads та миттєво синхронізує їх із Brevo. Він створює контакти, обробляє дублікати, встановлює динамічні змінні та надсилає персоналізований вітальний електронний лист через…