Роман

Створення сайту під ключ · Супровід сайтів

161 0
5.0
1 057
Перейти в профіль
┌─────────────────────────────────────────────┐ │ ВЕБ-РОЗРОБНИК │ └─────────────────────────────────────────────┘ Привіт! Я — веб-розробник. Працюю з PHP та будь-якими CMS: WordPress, Joomla, DLE, MODX — і не лякаюся нестандартних систем. ────────────────────────────────────────────── СТЕК ТЕХНОЛОГІЙ ────────────────────────────────────────────── Backend │ PHP · MySQL · REST API CMS │ WordPress · Joomla · DLE · MODX Frontend │ HTML5 · CSS3 · JS · адаптив DevOps │ VPS · хостинг · SSL · домени · бекапи SEO │ структура · мікророзмітка ·…
Попередня версія Послуг з пошуку партнерів
189
Попередня версія Послуг з пошуку партнерів
Створення сайту під ключ
Підготував попередню версію головної сторінки для сервісу Matchmaking Services
Landing Page по продаже спортивного курса
5000 UAH
558
Landing Page по продаже спортивного курса
Створення сайту під ключ
Была разработана адаптивная верстка и адаптирована на систему управления Wordpress в виде самопиской темы с мультиязычностью на базе модуля PolyLang
Landing Page для компании очистки ковров
15 000 UAH
497
Landing Page для компании очистки ковров
Створення сайту під ключ
Предварительная версия первой секции Landing Page для услуги по очистке ковров
Олег

Інтернет-магазини та електронна комерція · Створення сайту під ключ

33 1
5.0
223
Перейти в профіль
WordPress, HTML5, CSS3, Photoshop, Figma, JavaScript, PHP Гарного дня!Я пропоную послуги верстки та Front-end розробки. На ринку працюю з 2019 року — якість і дедлайни понад усе.Мої вміння:Верстка макетів (HTML5, CSS3, Flexbox, Grid Layout)Адаптивна верстка для всіх типів пристроївКросбраузерна верстка, Pixel PerfectПрепроцесор: SassFront-end (JavaScript, React, jQuery), також (PHP, MySQL)Розробка кастомних Gutenberg-блоків на React у WordPressСтворення сторінок, лендінгів, сайтів-візиток на CMS WordPressACF та ACF Pro — гнучке керування контентом для адміністратора сайтуРозробка інтернет-…
Вадим

HTML та CSS верстання · Створення сайту під ключ

49 1
608
Перейти в профіль
Вітаю. Мене звати Вадим. Більш ніж 3 роки займаюся створенням сайтів "під ключ", редагуванням сайтів, надаю послуги налаштування хостингу/домену, установку сайтів на хостинг и т.д. Докладніше розпишу нижче. Чим я займаюся: Дизайн сайтів в figma; Верстка сайтів (flexbox, grid) Натяжка сайтів на WordPress Редагування сайтів Створення багатосторінкових сайтів "під ключ" Створення Landing Page, односторінкових сайтів, інформаційних сайтів.
Dmytro Smal

Створення сайту під ключ · PHP

5 0
5.0
419
Перейти в профіль
Про мене та команду Я працюю у сфері IT вже понад 15 років. Розпочинав свій шлях як бекенд-розробник на PHP, створюючи функціональну основу для веб-проєктів. З часом кількість задач зростала, тому я почав формувати власну команду — спочатку долучив дизайнера та верстальника, щоб покрити повний цикл створення сайтів. Коли проєктів стало більше, виникла потреба в регулярній підтримці та вдосконаленні вже створених рішень. Тоді я розширив команду додатковими бекенд-розробниками, щоб забезпечити стабільну роботу клієнтських продуктів і швидке реагування на нові вимоги.Наша команда сьогодні…
Краудфандингова платформа "Помістя.Клуб"
93
Краудфандингова платформа "Помістя.Клуб"
Створення сайту під ключ
Краудфандингова платформа для збору коштів, спрямованих на розвиток родових помість і вдосконалення довкілля. Інтеграція з монобанком.
Олександр Лодба

Веб-програмування · Створення сайту під ключ

27 0
5.0
242
Перейти в профіль
Вітаю. Працюю веб розробником з 2014 року. Виконував завдання різної складності на багатьох cms, таких як OpenCart, Wordpress, Joomla, MODX, Drupal, Bitrix, Webasyst, Simpla, і це те що згадав. Не боюсь складних задач і завжди стараюсь знайти рішення. Спеціалізуюся і роблю всі проєкти на OpenCart, Wordpress і платформі Shopify, в залежності від потреб замовника. Навички: - HTML, CSS, JavaScript; - Bootstrap, Flexbox; - базовий рівень PHP; - Figma, Photoshop. Звертайтеся, завжди радий попрацювати з цікавими проєктами!
Еко товари Jooki - створення та супроводу інтернет магазину
496
Еко товари Jooki - створення та супроводу інтернет магазину
Створення сайту під ключ
Інтернет-магазин зроблений на OpenCart 2.3 Зроблено багато роботи, від верстки дизайну до різного додаткового функціоналу. Магазин веду досі.
Сайт візитка на Wordpress з ACF Pro та gutenberg blocks
213
Сайт візитка на Wordpress з ACF Pro та gutenberg blocks
Створення сайту під ключ
Цей сайт виконаний з WP з використанням плагіну ACF Pro та блоків gutenberg. Це дозволяє легко створювати нові сторінки без залучення програміста. І також просто редагувати існуючі. Також використання ACF Pro не впливає на швидкість сайту як…
Інтернет магазин автозапчастин на OpenCart
192
Інтернет магазин автозапчастин на OpenCart
Створення сайту під ключ
#OpenCart #Автозапчастини #Інтернет-маркетинг Магазин виконаний на OpenCart 3 по макету від дизайнера.
TERRA CARS - електромобілі з Китаю
235
TERRA CARS - електромобілі з Китаю
Створення сайту під ключ
Сайт створений на cms Wordpress з використанням конструктора Elementor для зручного редагування контенту. #wordpress #сайт-під-ключ
Верстка та налаштування сайту на OpenCart 3
174
Верстка та налаштування сайту на OpenCart 3
Створення сайту під ключ
Lan - виробник мʼясних консервів. Інтернет магазин виконаний на CMS OpenCart 3.
Олександр Ранічев

HTML та CSS верстання · Створення сайту під ключ

122 0
690
Перейти в профіль
Графік роботи: Щодня без вихідних, без свят. У роботі за вимогою замовника можу працювати у будь-якому годинному режимі! Навички: Хороші знання html5, css3, php, mysql, javascript, jQuery, cms. Кросбраузерна, валідна, адаптивна верстка. Створення сайтів, landing page, інтернет-магазинів, каталогів, блогів та ін. Створення сайтів під ключ будь-якої складності на cms Joomla, cms wordpress. Верстка, редагування сайтів, підтримка сайтів, написання різних скриптів, плагінів для cms joomla, cms wordpress. Update\оновлення joomla будь-якої версії до останньої. Мультимовність, переклад сайтів,…
Сайт под ключ - Интернет магазин мужской одежды
875
Сайт под ключ - Интернет магазин мужской одежды
Створення сайту під ключ
#Разработка #дизайн #верстка #joomla #JoomShopping #сайты_под_ключ #сайт #подключ #интернет-магазин #LendingPage #сайтвизитка #PHP-программирование #адаптив #Разработка-адаптивных-сайтов #адаптивная #адаптация #кроссбраузерная #кроссбраузерность #…
Сайт под ключ - Ремонт и обслуживание авто
825
Сайт под ключ - Ремонт и обслуживание авто
Створення сайту під ключ
#Разработка #дизайн #верстка #joomla #JoomShopping #сайты_под_ключ #сайт #подключ #интернет-магазин #LendingPage #сайтвизитка #PHP-программирование #адаптив #Разработка-адаптивных-сайтов #адаптивная #адаптация #кроссбраузерная #кроссбраузерность #…
Сайт под ключ - Личный сайт дизайнера
818
Сайт под ключ - Личный сайт дизайнера
Створення сайту під ключ
#Разработка #дизайн #верстка #joomla #JoomShopping #сайты_под_ключ #сайт #подключ #интернет-магазин #LendingPage #сайтвизитка #PHP-программирование #адаптив #Разработка-адаптивных-сайтов #адаптивная #адаптация #кроссбраузерная #кроссбраузерность #…
Сайт под ключ - Интернет магазин машинных масел
557
Сайт под ключ - Интернет магазин машинных масел
Створення сайту під ключ
#Разработка #дизайн #верстка #joomla #JoomShopping #сайты_под_ключ #сайт #подключ #интернет-магазин #LendingPage #сайтвизитка #PHP-программирование #адаптив #Разработка-адаптивных-сайтов #адаптивная #адаптация #кроссбраузерная #кроссбраузерность #…
Сайт под ключ - Помощь в получение ВНЖ
454
Сайт под ключ - Помощь в получение ВНЖ
Створення сайту під ключ
#Разработка #дизайн #верстка #joomla #JoomShopping #сайты_под_ключ #сайт #подключ #интернет-магазин #LendingPage #сайтвизитка #PHP-программирование #адаптив #Разработка-адаптивных-сайтов #адаптивная #адаптация #кроссбраузерная #кроссбраузерность #…
Сергей Науменко

Розробка ботів · Створення сайту під ключ

14 0
5.0
496
Перейти в профіль
TGDozer — SaaS платформа для Telegram-маркетингу
50 000 UAH
138
TGDozer — SaaS платформа для Telegram-маркетингу
Створення сайту під ключ
Повнофункціональний веб-сервіс для автоматизації роботи з Telegram-аудиторіями. Побудований з нуля як комерційний продукт із підписочною моделлю. Стек Frontend: React 18 + TypeScript, Vite, Tailwind CSS, React Router, Zustand, Recharts Backend:…
Maksym Telnyi

Створення сайту під ключ · HTML та CSS верстання

52 1
953
Перейти в профіль
Expert WordPress developer | Figma to WordPress theme conversion (ACF) Я знаю, як створити високоякісний, повністю редагований, адаптивний, pixel-perfect та швидкий сайт (тему) на WordPress нна основі вашого дизайну за допомогою плагіна ACF. Моя мета допомогти вам! Маючи майже 5-річний досвід створення сайтів і великий досвід у веб-розробці, я можу створити новий сайт (тему) на WWordPressз нуля або оновити/виправити ваш існуючий ппроєкт ⚡️ Ваш проєкт для мене унікальний, тому ви можете бути впевнені, що я не використовуватиму готову тему, готовий шаблон/сайт або page builder для створення…
Створення сайту на WordPress | Cookie Couture
31 368 UAH
366
Створення сайту на WordPress | Cookie Couture
Створення сайту під ключ
Опис проекту: - Створення теми WordPress з нуля за допомогою дизайну Figma; - Pixel Perfect; - Gulp + SCSS; - Редагування контенту за допомогою ACF PRO (flexible content); - Багатомовний сайт (плагін Polylang); - Створення форм за допомогою…
Створення сайту WordPress | Voolt Blog
28 007 UAH
319
Створення сайту WordPress | Voolt Blog
Створення сайту під ключ
Опис проекту: - Створення теми WordPress з нуля з дизайну у Figma; - Pixel Perfect; - Gulp + SCSS; - Редагування контенту за допомогою ACF PRO (flexible content); - Шорткод часу читання постів; - Створення форм за допомогою плагіна Contact Form…
Створення сайту на WordPress, Dbar
50 000 UAH
462
Створення сайту на WordPress, Dbar
Створення сайту під ключ
Особливості : - реалізація WordPress теми з нуля; Редагування контенту сторінок - ACF PRO (flexible content); - реалізація форм за допомогою Gravity Forms; - before/after ефект для зображень; - висока швидкість завантаження PageSpeed Insights (…
Створення сайту на WordPress, Bambook Academy
257
Створення сайту на WordPress, Bambook Academy
Створення сайту під ключ
Проектний опис: - Creating WordPress theme from scratch using Figma design; Піксель Perfect; - Gulp + SCSS; Редагування контенту за допомогою ACF PRO (Flexible Content); Мултимовний сайт (Polylang) Створення форм за допомогою контактної форми 7…
Створення сайту на WordPress, Academy Shevela
30 000 UAH
808
Створення сайту на WordPress, Academy Shevela
Створення сайту під ключ
Особливості : - реалізація WordPress теми з нуля; Редагування контенту сторінок - ACF PRO (flexible content); - швидкість завантаження pagespeed insights 95/100 (зелена зона); - реалізація складних візуальних елементів у вигляді лінії уздовж…
Yevhenii Zhuranskyi

HTML та CSS верстання · Створення сайту під ключ

25 0
5.0
342
Перейти в профіль
Трохи про себе Привіт мене звуть Євгеній. Я займаюся розробкою сайтів вже 5 років. Я обожнюю свою роботу і з радістю виконаю Вашу! Моя мета Виконати якісно та вчасно! Що входить до моїх обов'язків? ➖ вивчення макету, який Ви скинете мені ➖ верстка проекту, перенесення контентної частини ➖ використання препроцесорів для стиснення коду. Це дуже важливо для швидкості та оптимізації сайту ➖ використання сучасних технологій адаптивної верстки для читабельного відображення контенту на будь-якому пристрої ➖ використання кроссбраузерності для якісного відображення у всіх браузерах (IE, MS Edge,…
Інтернет-магазин Andrey Chagin Photography
4481 UAH
225
Інтернет-магазин Andrey Chagin Photography
Створення сайту під ключ
Розробка інтернет-магазину на замовлення під ключ - Розробка дизайну - Верстка за дизайном - Адаптів - Кросбраузерність - Натяжка на WordPress - Налаштування кастомних полей для редагування контенту - Налаштування WooCommerce для роботи з…
Розробка сайту Київської профспілки на WordPress
1500 UAH
203
Розробка сайту Київської профспілки на WordPress
Створення сайту під ключ
Розробка 7 сторінкового лендінгу на замовлення під ключ - Верстка по макету у figma - Адаптів - Кросбраузерність - Натяжка на WordPress - Налаштування кастомних полей для редагування контенту (Галереї, Новини, Контакти і т.д.) - Налаштування…
Art Pashkova - лендінг під ключ
1500 UAH
310
Art Pashkova - лендінг під ключ
Створення сайту під ключ
Розробка сайту "під ключ": - Розробка дизайну - Верстка сторінки - Кросбраузерність - Адаптивність - Оптимізація - Налаштування форми зворотного зв'язку
"Розробка сайтів" на замовлення
1500 UAH
291
"Розробка сайтів" на замовлення
Створення сайту під ключ
Розробка сайту "під ключ": - Розробка дизайну - Верстка сторінки - Кросбраузерність - Адаптивність - Оптимізація - Накладення анімацій на елементи - Налаштування форми зворотного зв'язку
BOGOYAVLENSKAYA Business Development Agency
3000 UAH
248
BOGOYAVLENSKAYA Business Development Agency
Створення сайту під ключ
Розробка 7 сторінкового лендінгу на замовлення під ключ - Верстка по макету у figma - Адаптів - Кросбраузерність - Натяжка на WordPress - Налаштування форми зворотного зв'язку - Налаштування WordPress Elementor - Вивантаження на хостинг