Denys Kravchenko

Супровід сайтів · Створення сайту під ключ

0 0
151
Перейти в профіль
I’m a Full-Stack developer with over 1 year of professional experience in building web and mobile applications using modern technologies such as ASP.NET Core, React, React Native, and Entity Framework Core. I specialize in designing efficient, scalable systems and integrating them with databases, APIs, and cloud-based services like Power Platform and SharePoint. During my work at SunPoint, I developed and supported multiple web platforms, including bpoconsult.eu and itsecurity.abona-erp.com, as well as internal SharePoint extensions like Approvals 365. I also created a mobile app for pet…
Vipul Zadafiya

AI та машинне навчання · Створення сайту під ключ

0 0
112
Перейти в профіль
Більшість бізнесів, що зростають, насправді не мають проблем із програмним забезпеченням. Зазвичай вони мають операційні проблеми, спричинені таблицями Excel, розрізненими інструментами, ручними процесами та системами, які більше не масштабуються разом із бізнесом. Привіт, я Віпул Задафія — CEO компанії DRC Infotech LLP та незалежний консультант із розробки програмного забезпечення, який захоплюється створенням масштабованих цифрових продуктів, AI-рішень і сучасних бізнес-застосунків. Протягом останніх 15+ років я безпосередньо працюю зі стартапами, виробничими компаніями, дистриб’юторами та…
Роздрібна торгівля — Ручна ювелірна продукція та аксесуари
89
Роздрібна торгівля — Ручна ювелірна продукція та аксесуари
Створення сайту під ключ
Palas Jewellery – це онлайн-бренд ручної роботи ювелірних виробів, який пропонує значущі та красиво спроектовані вироби, такі як кільця, намиста, серйозки, підвіски та браслети з дорогоцінними каменями. Натхненний емоційним зв'язком та символами…
Роздрібна торгівля розкішними товарами та ювелірними виробами
92
Роздрібна торгівля розкішними товарами та ювелірними виробами
Створення сайту під ключ
Галерея Diamond UK — це онлайн-роздрібний продавець розкішних ювелірних виробів, що базується в Лондоні, який пропонує сертифіковані вільні діаманти та вишукані діамантові ювелірні вироби, включаючи обручки, весільні кільця, підвіски, серйги,…
Верхова їзда та сідла
88
Верхова їзда та сідла
Створення сайту під ключ
Roohide Saddlery — це онлайн-магазин кінського спорядження та індивідуальних сідел, який пропонує ручної роботи західні сідла, кінське спорядження, аксесуари, одяг та професійні послуги з ремонту. Сайт підтримує вершників у різних дисциплінах,…
Торговельна асоціація та професійне тіло
82
Торговельна асоціація та професійне тіло
Створення сайту під ключ
BIV Kälte (Федерація професійних спілок німецьких будівельників холодильних установок) є національною гільдією німецьких будівельників холодильних і кондиціонерних систем. Вона підтримує організації-члени через адвокацію, технічні та юридичні…
Гостинність та туризм
123
Гостинність та туризм
Створення сайту під ключ
Готель La Plaza – це сімейний 3-зірковий альпійський готель, розташований у Корварі в Бадії, Альта Бадія, Італія. Він пропонує комфортні номери, оздоровчу зону з сауною та джакузі, а також харчування з місцевою альпійською кухнею. Розташований…
Максим Кличановський

Створення сайту під ключ · Бази даних та SQL

0 0
135
Перейти в профіль
Я студент профільної IT- академії, спеціалізуюся на розробці ПЗ, вмію працювати з БД SQL, та маю досвід з: Python, С++, С#, HTML CSS та ін. Завжди на зв"язку, дотримуюсь дедлайнів, підтримую контакт під час виконання проекту, разом обговорюємо кожну деталь проекту. Працюю на якість та чистоту виконання робіт!
Владислав Колесніченко

Python · Створення сайту під ключ

0 0
132
Перейти в профіль
Разрабатываю веб-сайты и веб-приложения на Python (Flask, FastAPI). Делаю всё под ключ — от дизайна до деплоя на сервер Что делаю: - Корпоративные сайты и лендинги с адаптивным дизайном- Веб-приложения на Flask / FastAPI - Админ-панели для управления контентом - REST API, интеграции с базами данных - Мультиязычные сайты (UA/RU/EN)- SEO-оптимизация, деплой на VPS (Nginx)- Парсинг данных, автоматизация, боты Пишу чистый, понятный код. Работаю быстро, на связи, вношу правки до полного утверждения.
Корпоративний сайт для виробника мила
15 000 UAH
105
Корпоративний сайт для виробника мила
Створення сайту під ключ
Розробка повноцінного мультимовного (UA/RU/EN) корпоративного сайту для ТОВ «СОАП-ТЕКО» — виробника господарського та туалетного мила в Харкові. Каталог продукції, адмін-панель, контактна форма, SEO-оптимізація. Стек: Python (Flask), Jinja2, Vanilla…
Bohdan Hora

Створення сайту під ключ · Веб-програмування

0 0
128
Перейти в профіль
Full-Cycle Digital Solutions | Web & Mobile Development, Design, Marketing & More Are you looking for a specialist who can take your project from concept to launch, handling every detail along the way? I bring a comprehensive approach and extensive expertise in key areas to ensure successful outcomes for projects of all shapes and sizes.What I Offer Website Creation from Scratch Building feature-rich websites on popular CMS (WordPress, Joomla, Drupal, etc.) or from the ground up using Python, JavaScript, and TypeScript. Web Programming & Front-End Development Bringing ideas to life through…
Viktor Mykuliak

Створення сайту під ключ · Інтернет-магазини та електронна комерція

0 0
121
Перейти в профіль
Досвідчений спеціаліст у цифровому маркетингу, веб-розробці та автоматизації бізнес-процесів. Маю практичний досвід у просуванні гемблінг партнерських програм, просуванні проектів на блокчейні, e-commerce, розробці сайтів, написанні ботів на Python для спрощення та автоматизацій задач.