Денис Владимиров

PHP · Створення сайту під ключ

127 2
5.0
318
Перейти в профіль
Ви завжди можете звернутися до мене за обговоренням будь-яких деталей, буду радий вам допомогти!
Система чату
879
Система чату
Створення сайту під ключ
Була створена система чату, для міні-інтернет магазину. Все з використанням технологій AJAX, а також створення API доступу для сайту.
Фабрика
752
Фабрика
Створення сайту під ключ
Створення сайту з 0, під ключем. З використанням технологій AJAX, а також User/Admin панелями.
Розробка сайту для продажу дерев.
718
Розробка сайту для продажу дерев.
Створення сайту під ключ
Був розроблений як front-end, так і back-end для сайту продажу дерев.
Сергей

Створення сайту під ключ · Інтернет-магазини та електронна комерція

63 0
5.0
5 496
Перейти в профіль
Безкоштовна пожиттєва технічна підтримка Технічну підтримку я надаю особисто, тому зможу швидко допомогти з виправленням помилок, дрібними змінами або консультаціями щодо роботи сайту. Навіть якщо ви звернетеся через кілька років, я допоможу внести необхідні правки. Дрібні зміни на кшталт заміни кольору, фону, тексту або видалення елементів виконуються безкоштовно. Відео-гайд з керування сайтом Після завершення проєкту ви отримаєте детальний відеопосібник із голосовими поясненнями. У ньому буде показано, як керувати сайтом: додавати товари або сторінки, редагувати елементи, змінювати…
Корпоративний сайт для консалтингової компанії
2
Корпоративний сайт для консалтингової компанії
Створення сайту під ключ
Корпоративний сайт під ключ для канадської компанії Podium Business Advisory Ltd.. Дизайн, тексти, SEO-оптимізовація, створення логотипа, тощо.
Мережа салонів краси
23
Мережа салонів краси
Створення сайту під ключ
Багатосторінковий сайт для мережі салонів краси Narcissist. Дві мови + функціонал інтернет-магазину.
Односторінковий сайт сервісного центру
121
Односторінковий сайт сервісного центру
Створення сайту під ключ
Дві мови (Polylang), перемикач між темним та світлим дизайном.
Односторінковий сайт сервісного центру 2
143
Односторінковий сайт сервісного центру 2
Створення сайту під ключ
Одна мова, одна сторінка, заявки надходять в телеграм групу
Олександр

Веб-програмування · Створення сайту під ключ

310 6
5.0
1 744
Перейти в профіль
Вітаю та дякую, що завітали до мого профілю! Якщо вам потрібен якісний, швидкий і добре оптимізований вебсайт, Ви на правильній сторінці. Я спеціалізуюся на розробці веб-рішень, що допомагають бізнесу розвиватися. Працюючи з 2014 року, я маю понад 12 років досвіду у створенні та підтримці складних веб-платформ. TOP Rated Plus Upwork, 500k$+ earned. Дотримуюся високих стандартів кодування, пишу модульний і багаторазово використовуваний код, проводжу тестування та завжди використовую Git у своїх проєктах. Маю ступінь магістра з комп’ютерних наук та вільно володію англійською! Мої навички та…
Ветеринарний медіапортал 1000+ статей — ILoveVeterinary.com
215
Ветеринарний медіапортал 1000+ статей — ILoveVeterinary.com
Створення сайту під ключ
Клієнт — I Love Veterinary, американський медіапортал для ветеринарних спеціалістів. Завдання: створити масштабну контентну платформу з 1000+ статей та інтегрованим магазином. Розробили WordPress + WooCommerce: контентна платформа зі статтями та…
Преміум сайт CPG-дизайн-агентства з кейсами — NuexCreative.com
210
Преміум сайт CPG-дизайн-агентства з кейсами — NuexCreative.com
Створення сайту під ключ
Клієнт — NUEX Creative, американське дизайн-агентство, що спеціалізується на CPG: брендинг та упаковка для продуктових компаній. Завдання: створити представницький сайт агентства для демонстрації портфоліо та залучення корпоративних клієнтів…
Сайт сервісного центру Samsung у Швеції — SamsungService.se
171
Сайт сервісного центру Samsung у Швеції — SamsungService.se
Створення сайту під ключ
Клієнт — авторизований сервісний центр Samsung у Швеції. Потрібен був сайт для залучення клієнтів з несправною технікою та онлайн-запису. Розроблено сайт з переліком послуг за моделями, вартістю ремонту, формою онлайн-заявки, відгуками та адресами…
B2B сайт аутсорсингу фоторетуші з дашбордом — PathEdits.com
167
B2B сайт аутсорсингу фоторетуші з дашбордом — PathEdits.com
Створення сайту під ключ
Клієнт — Path Edits, сервіс аутсорсингу професійної обробки фото для фотографів та агентств. Завдання: створити B2B-сайт із чітким ціннісним пропозиційним для фотографів, яким потрібен надійний партнер з постпродакшну. Розробили конверсійний…
B2B-сайт IT-аутсорсингової компанії — ColabPro
144
B2B-сайт IT-аутсорсингової компанії — ColabPro
Створення сайту під ключ
Клієнт — IT-аутсорсингова компанія, орієнтована на західний B2B-ринок. Потрібен був професійний сайт для генерації лідів та презентації експертизи. Розроблено корпоративний сайт з описом послуг, кейсами, командою, формою заявки та блогом. Акцент на…
Максим

Python · Створення сайту під ключ

35 0
5.0
924
Перейти в профіль
Full-stack Developer & Automation Specialist Вітаю! Я — розробник, який допомагає бізнесу та усім кому, щось потрібно автоматизувати процеси та створювати сучасні веб-рішення. Моя спеціалізація — це поєднання класичної розробки з можливостями штучного інтелекту для досягнення максимального результату. Що я вмію та використовую у роботі: • Frontend: Створення адаптивних інтерфейсів за допомогою HTML5, CSS3 та JavaScript (React.js). • Backend: Розробка серверної логіки на Python або Node.js та написання скриптів на Python. • Автоматизація: Створення Telegram-ботів будь-якої складності,…
Лендинг для Будівельної компанії.
3500 UAH
93
Лендинг для Будівельної компанії.
Створення сайту під ключ
Лендинг для Будівельної компанії. Показано роботи які веде клієнт, та додані блоки ті які вказував клієнт, також все анімовано для красоти.
Сайт для спортзалу на WordPress
5000 UAH
70
Сайт для спортзалу на WordPress
Створення сайту під ключ
Сайт для спортзалу на WordPress, розміщено усі блоки за побажанням замовника. Також є форма зворотнього звязку.
Андрій

Створення сайту під ключ · HTML та CSS верстання

209 2
5.0
1 209
Перейти в профіль
Професійна верстка та розробка сайтів Створення та налаштування сайтів на WordPress Створення та обслуговування інтернет-магазинів на WooCommerce Адаптивна верстка під усі пристрої (HTML, CSS/SCSS, JS, Jquery, Gulp) Чистий та якісний код Дотримання термінів та підтримка проєктів Понад 200 успішно виконаних замовлень. Досвід понад 10 років. Звертайтесь, обговоримо ваш проект.
Влада Волошин
235
Влада Волошин
Створення сайту під ключ
#HTML-верстка #html-to-WordPress #html #Wordpress #CSS/CSS3 #PHP #Javascript #Less #Sass/SCSS #woocommerce
Андрій Ткаченко

Створення сайту під ключ · PHP

115 0
4.8
1 027
Перейти в профіль
Розробка сайтів під ключ | Інтернет-магазини, OpenCart, Joomla, Laravel Допомагаємо бізнесу створювати сайти, які приносять заявки, продажі та масштабуються. Якщо ви плануєте замовити інтернет-магазин, корпоративний сайт або розробку складного веб-проєкту під ключ — ми закриваємо весь цикл: від ідеї до результату. ✔ 12+ років досвіду ✔ 200+ реалізованих проєктів ✔ Робота по договору + підтримка після запуску Інтернет-магазини У нас ви можете замовити інтернет-магазин під ключ, який будується як система продажів, а не просто каталог товарів. Ми займаємось розробкою інтернет-магазинів з…
Інтернет магазин обігрівачів
442
Інтернет магазин обігрівачів
Створення сайту під ключ
Інтернет магазин обігрівачів. Розробка "під ключ". В вартість робіт входило: - розробка дизайну - верстка - програмування - наповнення Як результат замовник отримав повністю готовий для роботи сайт.
Інтернет магазин автозапчастин
398
Інтернет магазин автозапчастин
Створення сайту під ключ
Сайт автозапчастин. Розробка "під ключ". На сайті реалізовано пошук автозапчастин по за маркою, моделлю, двигуном, роком випуску. В вартість робіт входило: - розробка дизайну на основі шаблону - верстка - програмування - наповнення Як результат…
Інтернет магазин автозапчастин для Toyota
383
Інтернет магазин автозапчастин для Toyota
Створення сайту під ключ
Сайт автозапчастин. Розробка "під ключ". На сайті реалізовано пошук автозапчастин по за маркою, моделлю, двигуном, роком випуску. На сайті підключена сичтема онлайн оплати та інтеграція з Новою поштою. вартість робіт входило: - розробка дизайну…
Олександр

HTML та CSS верстання · Створення сайту під ключ

23 0
5.0
1 187
Перейти в профіль
Я - веб-розробник з України, який створює адаптивні та кросбраузерні сайти з нуля, під ключ. Маю досвід роботи з HTML, SCSS, JavaScript, Vue.js, Next.js, TypeScript, TailwindCSS, Git, React, WordPress. Мій сайт-візитівка Мій Інстаграм ✨ Роблю: Сучасні сайти будь-якої складності: від лендінгів до багатосторінкових оналйн магазинів Pixel Perfect верстку з макетів у Figma та швидке завантаження сторінок Мультимовність, SEO-оптимізацію, мікророзмітку Інтерактивний функціонал на Vue.js / React Теми та структуру на WordPress Ви отримаєте: ✔ Швидке завантаження сторінок ✔ Чистий і…
Мій сайт-візитівка Олександр М. (WordPress)
15 000 UAH
312
Мій сайт-візитівка Олександр М. (WordPress)
Створення сайту під ключ
https://oleksandr-m-web-developer.com/ Створення персонального сайту-візитки для веброзробника з акцентом на презентацію послуг, портфоліо, відгуків і технічної експертизи. Задача полягала в тому, щоб створити не просто стандартний сайт-візитку…
Сайт для легалізації в Польщі
23 601 UAH
315
Сайт для легалізації в Польщі
Створення сайту під ключ
#веб-сайт #створеннясайту #вебдизайн #UIдизайн #UXдизайн #адаптивнийдизайн #кросбраузерність #лендінг #корпоративнийсайт Сайт створено під ключ з нуля до повного готового продукту, відповідно до технічного завдання замовника за 7 днів…
Лендінг для сервісу викупу Amazon-товарів - Remint.shop
17 870 UAH
337
Лендінг для сервісу викупу Amazon-товарів - Remint.shop
Створення сайту під ключ
#веб-сайт #створеннясайту #вебдизайн #UIдизайн #UXдизайн #адаптивнийдизайн #кросбраузерність #лендінг #корпоративнийсайт Розроблено корпоративний лендинг для міжнародного сервісу Remint, що допомагає продавцям Amazon продавати надлишкові…
Ізраілська офтальмологічна клініка Lumael
94 103 UAH
328
Ізраілська офтальмологічна клініка Lumael
Створення сайту під ключ
#веб-сайт #створеннясайту #вебдизайн #UIдизайн #UXдизайн #адаптивнийдизайн #кросбраузерність #лендінг #корпоративнийсайт Мультимовний веб-сайт приватної офтальмологічної клініки та інноваційного медичного пристрою. Розроблений з нуля на…
Marina

Створення сайту під ключ · Інтернет-магазини та електронна комерція

29 0
5.0
3 235
Перейти в профіль
Привіт! Я Марина — UX/UI-дизайнер і Frontend-розробник сайтів на CMS WordPress.Працюю в команді з Full-stack розробником та SEO-фахівцем. Разом ми створюємо сучасні, зручні та продаючі сайти під ключ — з повним циклом робіт: від дизайну та функціоналу до виведення сайту в топ пошукових систем. Сайт під ключ Лендінг Сайт-візитка Корпоративний сайт Інтернет-магазин Каталог Маркетплейс ✨ Розробка сайту під ключ Розробка детального технічного завдання (ТЗ) Унікальний дизайн або стилізація якісного шаблону Встановлення та налаштування всього необхідного функціоналу Наповнення сайту текстами та…
Інтернет магазин харчових добавок з Блогом
481
Інтернет магазин харчових добавок з Блогом
Створення сайту під ключ
Сайт створений на WordPress за допомогою Elementor та WooСommerce. Дизайн адаптований до всіх пристроїв. Містить сторінки для магазину, блогу та контактів. Особистий кабінет покупця. Категорії, фільтри та теги дозволять легко шукати потрібні…
Інтернет магазин спортивного одягу
2 121
Інтернет магазин спортивного одягу
Створення сайту під ключ
Сайт створений на WordPress за допомогою Elementor. Адаптивний під всі пристрої. У магазині: - Фільтри товарів за кольорами, розмірами, брендами - Комплектні ( згруповані) рішення для збільшення продажів - Блог з статтями - Підключення LiqPay…
Сайт веб-студії розробки та просування сайтів
1 949
Сайт веб-студії розробки та просування сайтів
Створення сайту під ключ
Сайт створений на WordPress із використанням Elementor На сайті: --- Вартість та термін створення сайтів різних видів / типів --- Що входить у розробку сайту "під ключ" --- Каталог із готовими дизайнерськими рішеннями, які можна переглядати на…
Лендінг для компанії з виготовлення реклами
875
Лендінг для компанії з виготовлення реклами
Створення сайту під ключ
Landing Page створений на базі WordPress за допомогою Elementor. Дизайн повністю адаптивний під всі пристрої. Проєкт виконаний у сучасному неоновому tech-стилі з темною палітрою та яскравими акцентами. Головна задача лендінгу — швидко зацікавити…
Багатосторінковий сайт + Інтернет магазин
623
Багатосторінковий сайт + Інтернет магазин
Створення сайту під ключ
Корпоративний сайт + Інтернет-магазин розроблений " З нуля під ключ" на WordPress за допомогою візуального конструктора Elementor. Повністю адаптивний під усі пристрої. Дві мови - англ. укр. 80 сторінок + Блог 30 статей + Каталог (магазин)…
Иван

Створення сайту під ключ · Веб-програмування

82 1
5.0
807
Перейти в профіль
Розробка сайтів та мобільних додатків будь-якої складності: Від посадкових сторінок (Landing page), сайтів-візиток, каталогів, корпоративних сайтів, інтернет магазинів, великих порталів, а також веб-ресурсів із нестандартним функціоналом. Розробка мобільних додатків під android та iOS. Розробка та впровадження автоматизації бізнес процесів на підприємствах. Розробка програмного забезпечення для державних установ. Розробляю якісний front-end за допомогою: ✅ Twitter Bootstrap ✅ Tailwind CSS ✅ HTML5 ✅ Slim ✅ Erb ✅ CSS3 ✅ SASS/SCSS ✅ БЕМ ✅ Flexbox ✅ Gulp ✅ Vite ✅ JavaScript ✅ jQuery ✅ React/Redux…
Автокаталог
261
Автокаталог
Створення сайту під ключ
Розробка дизайну головної сторінки для порталу купівлі та пошуку авто
CityLine
235
CityLine
Створення сайту під ключ
Розробка дизайну головної сторінки для порталу з пошуку компаній та послуг
KasAvto - інтернет-магазин на CMS WordPress WooCommerce
450
KasAvto - інтернет-магазин на CMS WordPress WooCommerce
Створення сайту під ключ
Створення інтернет-магазину автозапчастин з нуля під ключ для офлайн магазину авто запчастин. #магазин #інтернет-магазин #сайт-під-ключ #woocommerce #wordprass #PSD-to-WordPress #интернет-магазин #поддержка #сайты_под_ключ
pushkin-hotel.com
2
pushkin-hotel.com
Створення сайту під ключ
Разработка шаблона под Wordpress, натяжка, дописание функционала, js, jQuery, php, поддержка