Łukasz Łukaszewski

Створення сайту під ключ · Веб-програмування

0 0
124
Перейти в профіль
Вебсайт для ігрового проекту.
38
Вебсайт для ігрового проекту.
Створення сайту під ключ
Сучасний, адаптивний веб-сайт для ігрового проекту. Я підготував зрозумілу структуру головної сторінки, презентацію рангів, правила, рейтинги та контактний розділ з Discord. Проект був розроблений з акцентом на читабельність, узгоджений вигляд бренду…
Артур Акопян

HTML та CSS верстання · Створення сайту під ключ

4 0
123
Перейти в профіль
FROGWARES - геймстудія
366
FROGWARES - геймстудія
Створення сайту під ключ
https://freelancehunt.com/project/game-development-studio-website-based/97178.html
Завантажити та завантажити WordPress
497
Завантажити та завантажити WordPress
Створення сайту під ключ
+ реалізовано оптимізацію відео з YouTube, дозволяє завантажувати велику кількість відео на сайт.
Vl Digital

Створення сайту під ключ · Пошукова оптимізація (SEO)

1 0
123
Перейти в профіль
Інтернет-магазин стильної одягу «під ключем»
14 000 UAH
368
Інтернет-магазин стильної одягу «під ключем»
Створення сайту під ключ
Виконано інтернет-магазин одягу «ZonariX». У чому особливість цього проекту? 1 . Великі обсяги контенту. 2 . Потрібності в якісному фронт-енді (анімація, широке застосування Ajax). 3 . Необхідність ефективного управління сторінками, ролями…
Анна Пилипенко

Дизайн сайтів · Створення сайту під ключ

0 0
123
Перейти в профіль
Розробляю сайти на Webflow, Weblium. Послуги: Лендінги Сайти-візитки для бізнесу і не тільки Блоги, портфоліо, корпоративні сайти Що входить у вартість? Аналіз конкурентів і підбір ефективної структури Дизайн, що продає Верстка + адаптація під мобільні пристрої Базова SEO-оптимізація Бонуси: Відео-інструкція + 1 місяць техпідтримки безкоштовно Вартість від 200$ (залежить від складності) Оплата 50/50 або 30/30/40 Напишіть мені, і разом зробимо крутий проєкт для вашого бізнесу. Телеграм: agnespva Інстаграм: anna_idesign Мої роботи: behance.net/pilipanne04eb
Сайт для благодійного фонду
162
Сайт для благодійного фонду
Створення сайту під ключ
Сайт має блог з новинами та регулярне оновлення контенту
Дизайн та верстка сайту для маркетингової агенції
153
Дизайн та верстка сайту для маркетингової агенції
Створення сайту під ключ
Було виконано такі етапи Аналіз конкурентів і підбір ефективної структури Дизайн сайту Верстка + адаптація під мобільні пристрої Базова SEO-оптимізація
Ігор Мітяєв

Створення сайту під ключ · Дизайн сайтів

1 0
123
Перейти в профіль
працює в багатьох программах як відеомонтажу так і фото. Можу зробити гарний логотип. Звертайтесь, покажу свою роботу)
Марина Шевченко

Дизайн інтерфейсів (UI/UX) · Створення сайту під ключ

0 0
123
Перейти в профіль
Я - UI/UX дизайнер , який створює сайти під ключ ( створюю дизайн , а згодом самостійно його верстаю ) Створю унікальний інтерфейс для Вашого бізнесу Мої послуги : лендінги, створення інтернет магазину, сайти - візитівки, дизайн мобільного застосунку, креативи для інстаграму До мене зручно звертатись , бо зі мною Ви отримаєте одночасно сучасний дизайн і зручний сайт Сторінка інстаграм з портфоліо і інформацією про мене - dsgn.by.marinaa Консультація - безкоштовна , на якій я покажу як і з чим я працюю , і надам поради щодо Вашого майбутнього сайту Також можу відправити PDF File з розцінками і…
Сайт для блогера - експерта з продажу курсу
180
Сайт для блогера - експерта з продажу курсу
Створення сайту під ключ
Сайт для блогера - експерта з продажу курсу , де користувач може дізнатись повну інформацію та лишити заявку