Vlad Nikitin

Створення сайту під ключ · Дизайн сайтів

0 0
108
Перейти в профіль
Сайт UX\UI для іноземного програмного забезпечення
20 000 UAH
265
Сайт UX\UI для іноземного програмного забезпечення
Створення сайту під ключ
Конверсійний ландінг для софту. Аудиторія Європа, США
Сайт для Агентства сурогатного материнства (ENG)
12 000 UAH
279
Сайт для Агентства сурогатного материнства (ENG)
Створення сайту під ключ
Сайт для Агентства сурогатного материнства для Європи, США. Робота під ключем.
Сайт пошуку сурогатних мам
15 000 UAH
252
Сайт пошуку сурогатних мам
Створення сайту під ключ
Створення сайту на платформі тильда під ключем, за кілька днів.
Сергій Карпяк

HTML та CSS верстання · Створення сайту під ключ

3 0
108
Перейти в профіль
Доброго дня, мої навички:Html, Css, Scss, JavascriptЗверстаю Вам адаптивний сайт за адекватні гроші) мої роботи:Повне портфоліо: https://serhiy1015.github.io/My-portfolio/#ua
Ирина Фазекош

Створення сайту під ключ · Дизайн інтерфейсів (UI/UX)

0 0
108
Перейти в профіль
Всім привіт Мене звати Ірина і я дуже полюбляю створювати щось нове та верстати сайти! Мій досвід роботи в IT більше 5 років. Розроблю для вас сайт під ключ під Ваш проєкт з унікальним дизайном Які роботи виконую? додавання товарів на сайт розміщення текстів та графічного контенту відповідно до стилістики вашого сайту створення банерів дизайн лендингів верстка окремих блоків або повноцінного сайту на конструкторах або кодом Маю знання: HTML Figma Illustrator (базово) CSS Photoshop Працювала з такими CMS: WordPress Bitrix Diafan Opencart ModX Joomla Drupal
Даниїл Д.

HTML та CSS верстання · Створення сайту під ключ

0 0
108
Перейти в профіль
Програмування та веб-розробка: Маю досвід розробки веб-сайтів з використанням HTML, CSS та JavaScript. Вмію підключати проєкт до Firebase з налаштуванням автентифікації, бази даних, хостингу та Google Analytics, також налаштовувати автоматизовані повідомлення з сервісом Zapier. Готовий до співпраці.
Нікіта Ярмолюк

Python · Створення сайту під ключ

0 0
108
Перейти в профіль
Роблю оформлення текстів у Word / Google Docs Створю банери та обкладинки у Canva Можу переписувати тексти без помилок Роблю презентації для школи / університету
Денис Курган

Управління проєктами · Створення сайту під ключ

0 0
108
Перейти в профіль
Багато працював у відомих трейдерних компаніях, маю досвід по різним видам діяльності, адде маю вищі освіти та бажання працювати на лобрий результат.
Eliza Artiles Astelarra

Створення сайту під ключ · Дизайн сайтів

0 0
108
Перейти в профіль
Сайт під ключ
67
Сайт під ключ
Створення сайту під ключ
Комунікаційна агенція повного циклу Розробка сучасного сайту для комунікаційної агенції SPN Agency з акцентом на типографіку, візуальну естетику та презентацію послуг. Проєкт поєднує мінімалістичний інтерфейс, плавні анімації та продуману структуру…
Сайт під ключ
56
Сайт під ключ
Створення сайту під ключ
Розробила сучасний корпоративний сайт для компанії Berklin, що спеціалізується на професійній обробці текстилю. Основною метою було створення стильного та інформативного вебресурсу, який підкреслює надійність компанії та якість її послуг. У проєкті…
Розробка сайту під ключ
64
Розробка сайту під ключ
Створення сайту під ключ
Розробила сучасний вебсайт для сервісу підбору та доставки автомобілів. Основною метою проєкту було створення зручного та інформативного ресурсу, який допомагає клієнтам швидко ознайомитися з послугами компанії та залишити заявку на підбір авто. У…