Александр К.

Дизайн сайтів · Створення сайту під ключ

59 0
5.0
824
Перейти в профіль
Олександр, IT-спеціаліст, технічна підтримка онлайн-шкіл на базі GetCourse, LearnDash та ін. Вік: 32 роки Місто: Херсон Досвід: 8+ років у веб-розробці, автоматизації бізнес-процесів та технічній підтримці сайтів та онлайн-шкіл. Про мене Професійно займаюся створенням, підтримкою та доопрацюванням сайтів на різних платформах, інтеграцією CRM, налаштуванням email-розсилок і чат-ботів. Відповідально підходжу до роботи, завжди орієнтований на якісний результат. Мої клієнти залишають лише позитивні відгуки та часто повертаються із новими проєктами. Послуги Веброзробка та підтримка сайтів WordPress…
Сайт для форекс-трейдера: лендинг, сторінка з продажем
100
Сайт для форекс-трейдера: лендинг, сторінка з продажем
Створення сайту під ключ
Створено ряд сторінок під воронку в email та ТГ. Сайт розроблений під ключ, інтегрована система оплати, мультимовність, адаптація.
Переробка сайту WordPress під нову концепцію
133
Переробка сайту WordPress під нову концепцію
Створення сайту під ключ
Раніше був зроблений сайт, а пізніше він перепрофільований під іншу тематику у зв'язку з розширенням діяльності салону краси. #WordPress #редагування #дизайн
Сайт для парку сімейних та вечірніх розваг
129
Сайт для парку сімейних та вечірніх розваг
Створення сайту під ключ
Сайт на WordPress під ключ. Кейс розробки сайту для вечірнього розважального простору. Проект орієнтований на дорослу аудиторію і об'єднує атмосферу нічного відпочинку: коктейлі, кухню, музику, танці та ігрові активності.
Сторінка реєстрації на безкоштовний воркшоп
155
Сторінка реєстрації на безкоштовний воркшоп
Створення сайту під ключ
Сайт під ключ: - налаштування домену; - налаштування хостингу; - встановлення та налаштування CMS; - створення сторінки під воркшоп (це один з варіантів); - адаптація сторінки; - анімація сторінки; - налаштування форм реєстрації та коректної передачі…
Сайт під ключ для агентства з набору екіпажу
151
Сайт під ключ для агентства з набору екіпажу
Створення сайту під ключ
В рамках проекту був розроблений сучасний сайт, який відображає специфіку crewing-діяльності, формує довіру з боку судновласників і шукачів та спрощує комунікацію з агентством. Реалізовано адаптивний дизайн, коректно працюючий на всіх пристроях, і…
Елена Веб-Дизайнер

Створення сайту під ключ · Дизайн сайтів

18 0
817
Перейти в профіль
Головна сторінка квітового магазину в Харкові - Flovers
618
Головна сторінка квітового магазину в Харкові - Flovers
Створення сайту під ключ
Задача : Створення сайту під ключем для магазину квітів Виконано : 1 . Розробила дизайн сайту Головна + 6 внутрішніх сторінок. 2 . Адаптивний колір під усіма пристроями. 3 . Налаштувала відправлення форм на поштову адресу клієнта. Термін для…
Веб-сайт у чорному стилі (оформлення історії)
11 203 UAH
684
Веб-сайт у чорному стилі (оформлення історії)
Створення сайту під ключ
Задача : Зробити сайт під ключем. Виконано : 1 . Розробив дизайн сайту в темних тоннах. 2 . Адаптивний колір під усіма пристроями. 3 . Налаштувала відправлення форм на поштову адресу клієнта. Четвертий Зареєструвала домен, хостинг і завантажила…
Viktoriia M.

Створення сайту під ключ · Дизайн сайтів

31 0
5.0
810
Перейти в профіль
Веб/UX/UI дизайнер з трирічним досвідом. Створюю дизайни для різних ніш: від сайтів для рекрутингових компаній та видавництв до зоо-магазинів. Я не використовую шаблони, тільки власні дизайни, індивідуально під ваші потреби та референси. Під час роботи я детально аналізую сайти ваших конкурентів, щоб знайти всі плюси та мінуси і створити сайт, який допоможе виділити вас на ринку та допомогти збільшити продажі. Мої дизайни інтуїтивно зрозумілі кожному користувачеві, тому вони ніколи не заблукають на вашому сайті. Моя основна мета - допомогти вам успішно продати ваш унікальний продукт або…
Сайт під ключ для бренду Dom.z.gnizdom на платформі Shopify
25 000 UAH
376
Сайт під ключ для бренду Dom.z.gnizdom на платформі Shopify
Створення сайту під ключ
Запит клієнтки - зручний та гарний сайт, де клієнти зможуть оформлювати замовлення без її прямого залучення. Так як асортимент магазину має велику кількість додаткових опцій (від розмірів, до кастомізації кольорів та елементів товару), то клієнтці…
Верстка сайту школи англійської мови на Webflow
8000 UAH
612
Верстка сайту школи англійської мови на Webflow
Створення сайту під ключ
Метою проєкту було зверстати на Вебфлоу готовий дизайн та втілити всю задуману дизайнеркою анімацію. Сайт адаптовано під мобільні пристрої. #webflow
Українське видавництво східної літератури та манґи.
10 000 UAH
587
Українське видавництво східної літератури та манґи.
Створення сайту під ключ
Завданням було розробити дизайн десктоп та мобільної версії та зверстати сайт на платформі Webflow.
Сайт для рекрутингової агенції
7000 UAH
466
Сайт для рекрутингової агенції
Створення сайту під ключ
Метою проєкту було створити сайт, де можна ознайомитись з описом вакансій та залишати свої контактні дані для зворотного зв'язку. Також є можливим переглянути вакансії відповідно до країни проживання. Сайт повністю реалізовано на Webflow.
Двомовний сайт для реставрації м'яких меблів
7000 UAH
400
Двомовний сайт для реставрації м'яких меблів
Створення сайту під ключ
Необхідно було розробити дизайн сайту для реставрації м'яких меблів та реалізувати його на конструкторі сайтів. Також потрібно було створити дві мовні версії, сторінку з роботами замовника та форму зворотного зв'язку, де відвідувачі сайту могли б…
Иван О.

Створення сайту під ключ · Веб-програмування

82 1
5.0
807
Перейти в профіль
Розробка сайтів та мобільних додатків будь-якої складності: Від посадкових сторінок (Landing page), сайтів-візиток, каталогів, корпоративних сайтів, інтернет магазинів, великих порталів, а також веб-ресурсів із нестандартним функціоналом. Розробка мобільних додатків під android та iOS. Розробка та впровадження автоматизації бізнес процесів на підприємствах. Розробка програмного забезпечення для державних установ. Розробляю якісний front-end за допомогою: ✅ Twitter Bootstrap ✅ Tailwind CSS ✅ HTML5 ✅ Slim ✅ Erb ✅ CSS3 ✅ SASS/SCSS ✅ БЕМ ✅ Flexbox ✅ Gulp ✅ Vite ✅ JavaScript ✅ jQuery ✅ React/Redux…
Автокаталог
261
Автокаталог
Створення сайту під ключ
Розробка дизайну головної сторінки для порталу купівлі та пошуку авто
CityLine
235
CityLine
Створення сайту під ключ
Розробка дизайну головної сторінки для порталу з пошуку компаній та послуг
KasAvto - інтернет-магазин на CMS WordPress WooCommerce
449
KasAvto - інтернет-магазин на CMS WordPress WooCommerce
Створення сайту під ключ
Створення інтернет-магазину автозапчастин з нуля під ключ для офлайн магазину авто запчастин. #магазин #інтернет-магазин #сайт-під-ключ #woocommerce #wordprass #PSD-to-WordPress #интернет-магазин #поддержка #сайты_под_ключ
pushkin-hotel.com
2
pushkin-hotel.com
Створення сайту під ключ
Разработка шаблона под Wordpress, натяжка, дописание функционала, js, jQuery, php, поддержка
Микола К.

Створення сайту під ключ · Веб-програмування

88 0
805
Перейти в профіль
Всім привіт! Мене звати Микола. Якщо Вам потрібний якісний сайт на WordPress - я буду радий Вам допомогти! Розробляю: ✅Сайт - блог ✅Сайт - візитка ✅Сайт - каталог ✅Landing Page ✅інтернет - магазин ✅Інформаційний сайт Також, надаю наступні послуги: ✅Допомога в підборі хостингу ✅Налаштування хостингу і домену ✅Перенесення сайтів з хостинга на хостинг ✅Встановлення та налаштування CMS WordPress ✅Кастомізація шаблонів WordPress ✅Встановлення та налаштування шаблонів на WordPress ✅Встановлення та налаштування плагінів на WordPress Декілька слів про себе: Технічна освіта (програміст, Комп'ютерні…
Створення лендінгу для продажі апартаментів EDELBERG APARTMENTS
8000 UAH
650
Створення лендінгу для продажі апартаментів EDELBERG APARTMENTS
Створення сайту під ключ
Створення Landing Page з унікальним дизайном для продажі апартаментів EDELBERG APARTMENTS #Wordpress #elementor #landingpage #Landing #лендинг #вордпрресс #сайтподключ
Создание сайта для отеля "Viva Hotel"
10 000 UAH
685
Создание сайта для отеля "Viva Hotel"
Створення сайту під ключ
Создание сайта с уникальным дизайном для отеля "Viva Hotel" под ключ. #Wordpress #elementor #сайтподключ #разработкасайтов #вордпрресс
Сайт портфолио для фотографа
6000 UAH
700
Сайт портфолио для фотографа
Створення сайту під ключ
Создание сайта портфолио для фотографа. #Wordpress #сайтподключ #сайт-визитка #сайт-портфолио
Создание сайта по подбору авто в г. Киев
8000 UAH
515
Создание сайта по подбору авто в г. Киев
Створення сайту під ключ
Создание сайта под ключ для компании Carhunt по автоподбору в г. Киев #Wordpress #сайтподключ #сайт #вордпресс
Создание сайта для салона штор "VERONA"
4000 UAH
320
Создание сайта для салона штор "VERONA"
Створення сайту під ключ
Создания сайта под ключ для салона штор Verona, город Ивано-Франковск #Wordpress #Landing #landingpage #сайт-визитка #сайтподключ
Тарас Павленко

Супровід сайтів · Створення сайту під ключ

109 0
5.0
804
Перейти в профіль
Добрий день! Давайте знайомитись? Мене звати Тарас і я можу допомогти Вам в достатньо широкому спектрі ІТ послуг - від розробки та супроводу сайту і до створення казуальної гри для Android. До кожного проекту я підходжу індивідуально та "з душею", про що свідчать відгуки замовників, з якими я вже встиг попрацювати. Коротка довідка про мене: Профільна ІТ освіта по спеціальності "Інформаційні управляючі системи та технології". Широкі знання в роботі з різноманітними CMS (WordPress, OpenCart, Joomla, DLE та іншими), з якими працюю більше 10 років. Вмію шукати проблеми в роботі сайтів та…
Перенесення веб-сайту електронної комерції з Tilda на WordPress
165
Перенесення веб-сайту електронної комерції з Tilda на WordPress
Створення сайту під ключ
Розробка WordPress сайту на основі вже існуючого сайту на Tilda з використанням плагіна Elementor. - Встановлення на налаштування WooCommerce. - 100% анімацій як на початковому сайті. - Швидкий перегляд товарів. - Процес замовлення тільки з…
Вебсайт компанії Premier Solution
164
Вебсайт компанії Premier Solution
Створення сайту під ключ
- Розробив багатосторінковий веб-сайт на базі WordPress та плагіна Elementor. - Адаптував веб-сайт для пристроїв з різними форматами екрану. - Ввів всю необхідну інформацію, надану замовником. - Налаштував початкову SEO-оптимізацію. - Налаштував…
Сайт логістичної компанії
178
Сайт логістичної компанії
Створення сайту під ключ
Розроблено за допомогою WordPress та плагіна Elementor. Налаштована адаптивність, контактна форма, початкова SEO-оптимізація.
Вебсайт студії грумінгу
155
Вебсайт студії грумінгу
Створення сайту під ключ
Розробка багатосторінкового веб-сайту для студії грумінгу з використанням WordPress та плагіна Elementor (безкоштовна версія). На сайті реалізовані красиві блокові анімації та зручна структура. Налаштована контактна форма, початкова SEO-оптимізація.
LANDING PAGE FOR VIRTUAL REALITY DEVELOPMENT COMPANY
8000 UAH
227
LANDING PAGE FOR VIRTUAL REALITY DEVELOPMENT COMPANY
Створення сайту під ключ
Розробка Landing Page для компанії, що спеціалізується на розробці додатків з віртуальною та доповненою реальністю. Сайт розроблявся на WordPress із використанням плагіна Elementor Pro.
Катерина Копічева

Створення сайту під ключ · Банери

5 0
5.0
801
Перейти в профіль
Привіт! Я Катерина — створюю сайти, що продають, і креативи, які зупиняють у стрічці. Що роблю: — Лендінги під ключ: Tilda, WordPress, верстка кодом (HTML/CSS/JS) — Дизайн рекламних креативів для Instagram та Facebook Ads — Чат-боти для бізнесу (Telegram, Instagram) Працювала з нішами: Стоматологія, нутриціологія, юридичні послуги, дизайн інтер'єру, ювелірка, нерухомість, освіта. ⚡ Як працюю: 1. Брифінг — розбираємось з бізнесом і метою 2. Прототип/макет у Figma на узгодження 3. Розробка та запуск 4. Підтримка після релізу Працюю через Сейф — ваші гроші захищені до прийому роботи. Приклади…
Лендінг для агенцтва нерухомості DomPoint
12 000 UAH
147
Лендінг для агенцтва нерухомості DomPoint
Створення сайту під ключ
Функціональний сайт для агенцтва нерухомості з каталогом об'єктів та системою фільтрації. - Платформа: WordPress (адаптивний, desktop + mobile) - Функціонал: каталог об'єктів, фільтр пошуку, статистика, відгуки клієнтів - Ніша: оренда та продаж…
Лендінг для стоматологічної клініки SmileLab
12 000 UAH
149
Лендінг для стоматологічної клініки SmileLab
Створення сайту під ключ
Лендінг для сучасної стоматологічної клініки - довіра, професіоналізм та зручна навігація для пацієнтів. - Платформа: WordPress (адаптивний, desktop + mobile) - Структура: герой-блок, послуги, лікарі, чому обирають нас, відгуки пацієнтів, CTA -…
Лендінг для сервісу автоперевезень CarShuttle
10 000 UAH
164
Лендінг для сервісу автоперевезень CarShuttle
Створення сайту під ключ
Лендінг для ліцензованого перевізника авто (Україна - Європа) - динамічний сайт із сильним першим екраном та конвертуючою структурою. - Платформа: WordPress (адаптивний, desktop + mobile) - Структура: герой-блок з УТП, наші послуги, гарантії,…
Лендінг для студії дизайну інтер'єру Artelier
10 000 UAH
142
Лендінг для студії дизайну інтер'єру Artelier
Створення сайту під ключ
Лендінг для студії дизайну інтер'єру — елегантний сайт у темних тонах, що підкреслює преміальність бренду. — Платформа: Webflow (адаптивний, desktop + mobile) — Структура: герой-блок з концепцією студії, портфоліо проєктів, секція «Про нас»,…
Лендінг для салону краси LUMIERE
8000 UAH
135
Лендінг для салону краси LUMIERE
Створення сайту під ключ
Розробка лендінга для преміального салону краси LUMIERE. Концепт: «Підкреслюємо вашу природну красу» — атмосфера розкоші ї довіри через чорно-золоту палітру. Що входить у проєкт: — UX/UI дизайн у Figma — Адаптивна верстка (desktop + mobile…
Yuliia K.

Дизайн сайтів · Створення сайту під ключ

25 0
5.0
798
Перейти в профіль
Привіт, Я веб-дизайнер, який створює красиві веб-сайти, що продають, залучають і надихають. Я знаю, як зробити сайт зручним для користувачів і як перетворити його на джерело постійного потоку клієнтів і високого доходу. Моя мета- створювати продукти,які приносять користь бізнесу та допомагають користувачу
Дмитро Букієвський

PHP · Створення сайту під ключ

45 4
3.6
796
Перейти в профіль
Успіх — це рух від невдачі до невдачі без втрати ентузіазму
Розробка інтернет магазину М'ясторія
89 622 UAH
396
Розробка інтернет магазину М'ясторія
Створення сайту під ключ
Розробка інтернет магазину з продажу м'ясних продуктів
Олексій Мироненко

Створення сайту під ключ · Супровід сайтів

19 0
5.0
795
Перейти в профіль
https://mrnko.com Сайт без клієнтів — це марна витрата. Сайт із правильною рекламою —це інвестиція Привіт Мене звати Олексій Мироненко Вже більше 10 років я допомагаю бізнесам отримувати заявки та продажі через якісні сайти, продумане SEO та ефективну рекламу. На відміну від більшості виконавців, я не просто створюю сайт або налаштовую рекламуокремо. Я будую систему залучення клієнтів під ключ — від першого кліку у пошуку і до заявки Що ви отримаєте, працюючи зі мною: ✅ Сучасний сайт, який викликає довіру ✅ SEO-оптимізовану структуру ✅ Google Ads та Meta Ads для залучення клієнтів ✅…
Інтернет-магазин «Ковбасна Столиця» на Хорошопі
2
Інтернет-магазин «Ковбасна Столиця» на Хорошопі
Створення сайту під ключ
Інтернет-магазин «Ковбасна Столиця» на Хорошопі https://kovbasnastolicya.com.ua Створення та комплексне налаштування інтернет-магазину «Ковбасна Столиця» для онлайн-продажу ковбасних виробів, м’ясних делікатесів, сирів, молочної продукції,…
Сайт-портфоліо Олексія Мироненка
74
Сайт-портфоліо Олексія Мироненка
Створення сайту під ключ
Сайт-портфоліо Олексія Мироненка https://mrnko.com Розробка персонального сайту-портфоліо для презентації послуг, реалізованих проєктів, професійного досвіду та особистого бренду. Сайт створено як сучасну digital-платформу, яка допомагає…
Інтернет-магазин «ШвейПромМаркет»
129
Інтернет-магазин «ШвейПромМаркет»
Створення сайту під ключ
ShveyPromMarket https://shveyprommarket.com.ua Інтернет-магазин промислового швейного обладнання на OpenCart Розробка сучасного інтернет-магазину для продажу промислового швейного обладнання на базі CMS OpenCart. Проєкт створювався для…
ЖК «Дніпровська Набережна»
439
ЖК «Дніпровська Набережна»
Створення сайту під ключ
Residential Complex “Dniprovska Naberezhna” https://dn.net.ua Корпоративний сайт житлового комплексу «Дніпровська Набережна» Розробка корпоративного сайту для житлового комплексу «Дніпровська Набережна» з фокусом на презентацію об’єкта, зручну…
Letim Consulting
314
Letim Consulting
Створення сайту під ключ
Letim Consulting USA https://letim.consulting Розробка корпоративного сайту для консалтингової компанії Letim Consulting з Атланти, США. Проєкт створювався з нуля з індивідуальною версткою, інтеграцією на Laravel та розробкою кастомної…