Shaykhnazar M.

Створення сайту під ключ · Веб-програмування

0 0
204
Перейти в профіль
Startinvest.uz - підтримка стартапів та залучення інвестицій
224 055 UAH
89
Startinvest.uz - підтримка стартапів та залучення інвестицій
Створення сайту під ключ
Якщо у вас є бажання створити стартап і профінансувати його, ви можете зробити це через цю платформу! Основна мета та переваги платформи: Якщо у вас є стартап-проект у форматі MVP, ви зможете залучити інвестиції, використовуючи нашу платформу для…
Vocabry.com - інтервальне вивчення нової лексики
89 622 UAH
85
Vocabry.com - інтервальне вивчення нової лексики
Створення сайту під ключ
Додаток для нагадування словникового запасу допоможе користувачам запам'ятовувати нові слова за допомогою сповіщень із повторенням із проміжками через Telegram та електронну пошту. Додаток надсилатиме нагадування з зростаючими інтервалами (1г, 3г, 8г…
Інтернет-магазин
44 811 UAH
99
Інтернет-магазин
Створення сайту під ключ
Це веб-сайт електронної комерції, який доставляє хімікати для безпечної природи.
Веб-застосунок для електронної комерції
156 839 UAH
95
Веб-застосунок для електронної комерції
Створення сайту під ключ
Перший місцевий ринок для одягу, взуття та аксесуарів у Росії
Максим Красота

Створення сайту під ключ · Контекстна реклама

0 0
204
Перейти в профіль
Мої постійні клієнти
2000 UAH
184
Мої постійні клієнти
Створення сайту під ключ
Інтернет магазин . Підтримка сайту. Ми працюємо на постійній основі. Сайт створений на конструкторі SITE123 #Співробітництво сайтів #сайт під ключем
Сайт створений для особистих цілей
1000 UAH
219
Сайт створений для особистих цілей
Створення сайту під ключ
Сайт візитна картка. Зроблено для особистих цілей. Сайт створений на taplink. Реклама в Google Ads
Мої постійні клієнти
2000 UAH
224
Мої постійні клієнти
Створення сайту під ключ
Сайт візитна картка. Підтримка сайту. Ми працюємо на постійній основі. Сайт створений на конструкторі Google.com Реклама в Google Ads
Мої постійні клієнти
1000 UAH
185
Мої постійні клієнти
Створення сайту під ключ
Сайт візитна картка. Підтримка сайту. Ми працюємо на постійній основі. Сайт створений на конструкторі SITE123 Реклама в Google Ads
Мої постійні клієнти
2500 UAH
174
Мої постійні клієнти
Створення сайту під ключ
Сайт візитна картка. Підтримка сайту. Ми працюємо на постійній основі. Сайт створений на конструкторі SITE123 Реклама в Google Ads Спілкування сайтів #сайт під ключем
Ігор Токмаков

Створення сайту під ключ · Десктопні додатки

0 0
204
Перейти в профіль
Розробник Landing Pages & Business Strategist | Ex-Upwork Top Rated Вітаю! Я не просто розробник, а ваш партнер у створенні цифрових продуктів, що приносять результат. Маючи багаторічний досвід на міжнародному ринку (Upwork Top Rated), я переніс високі стандарти якості та комунікації на український ринок. Моя спеціалізація — створення технічно досконалих Landing Pages, що базуються на глибокому бізнес-аналізі. Чому саме я? Я прийшов у розробку з Digital-маркетингу. Це означає, що я розумію архітектуру продажів, воронки та психологію користувача. Я не просто "пишу код" — я створюю інструмент…
Fintech Landing Page — Презентація фінансового додатку
4000 UAH
113
Fintech Landing Page — Презентація фінансового додатку
Створення сайту під ключ
Яскравий та динамічний лендінг для Fintech-стартапу. Основна задача — конверсія відвідувачів у завантаження додатку через візуальну привабливість та чіткі Call-to-Action. Робота з сучасними анімаціями Створення довіри через професійний дизайн…
Landing Page для сервісу оренди — Svitlo Rent
4000 UAH
95
Landing Page для сервісу оренди — Svitlo Rent
Створення сайту під ключ
Створення функціонального лендінгу для сервісу оренди зарядних станцій. Реалізована зручна система фільтрації та вибору обладнання. Особливості: Глибока проробка користувацького шляху (UX) Висока оцінка в Google PageSpeed Insights Чиста…
Корпоративний сайт Digital-агенції — IGT Digital
4000 UAH
122
Корпоративний сайт Digital-агенції — IGT Digital
Створення сайту під ключ
Розробка преміального корпоративного сайту для міжнародної діджитал-агенції. Основний акцент зроблено на чистоті коду, швидкості завантаження та відповідності сучасним стандартам UI/UX. Технічний стек: HTML5 / Tailwind CSS (Pixel-perfect…
Юрій Федишин

Розробка ботів · Створення сайту під ключ

0 0
204
Перейти в профіль
Я Full Stack розробник, який створює сучасні вебсайти, CRM-системи, Telegram-ботів та AI-рішення для автоматизації бізнесу.Працюю з проєктами будь-якої складності — від лендінгів і корпоративних сайтів до масштабних вебплатформ із особистими кабінетами, інтеграціями API, платіжними системами та штучним інтелектом.Мої основні напрямки: • розробка сайтів та вебдодатків; • CRM та ERP системи; • Telegram-боти та автоматизація бізнес-процесів; • інтеграція AI (OpenAI, Gemini, Claude); • API інтеграції із зовнішніми сервісами; • бази даних, оптимізація та підтримка існуючих проєктів.Для мене важливо…
Oleh S.

Створення сайту під ключ · Інтернет-магазини та електронна комерція

4 0
203
Перейти в профіль
Привіт! Мене звати Олег, мені 22 роки Вперше я почав займатися створенням сайтів у 2017 році З того часу я набув розширені навички у цій області і завдяки різнобічному досвіду у веб-розробці, я здатний реалізовувати різні концепції та стилі, щоб забезпечити найкращий результат для кожного проєкту. Також маю досвід у SEO та у створенні рекламних стратегій, що дозволяє мені успішно просувати веб-сайти та залучати аудиторію. Моя мета - надавати повний спектр послуг у сфері веб-розробки та маркетингу, так аби максимально сприяти досягненню бізнес-цілей моїх замовників. Мої навички включають/…
Courses Funnels (GoHighLevel)
204
Courses Funnels (GoHighLevel)
Створення сайту під ключ
Створені фанели для продажу курсів з галузі нерухомості по дизайну з Figma. 4 фанели по 5 сторінок: Lead Magnet, Thank You, Mini Course, Main Course, Order Page, Thank You. Також написання Follow-up emails та налаштування їх автоматизації…
Cайт на Squarespace - Vona Bride
204
Cайт на Squarespace - Vona Bride
Створення сайту під ключ
Сайт для бутіка весільних суконь на системі Squarespace По дизайну з Figma. Сторінки: Home, Wedding Gowns, About, Designers, Contact, F.A.Q та інші.
Евгений Щерба

Створення сайту під ключ · HTML та CSS верстання

0 0
202
Перейти в профіль
Створення сайту портфоліо для стиліста візажиста
0
Створення сайту портфоліо для стиліста візажиста
Створення сайту під ключ
#сайт-портфоліо #Розвиток-адаптивних-сайтів #сайт-под_ключ
Створення сайту для громадської організації
423
Створення сайту для громадської організації
Створення сайту під ключ
#сайт_под_ключ #Розвиток-адаптивних сайтів #Wordpress
Створення My Space Bauty Studio
0
Створення My Space Bauty Studio
Створення сайту під ключ
Створення та супроводження сайту для салону краси MY SPAce Bauty Studio Створення сайту #адаптивність
Роман Антонюк

HTML та CSS верстання · Створення сайту під ключ

9 0
202
Перейти в профіль
Сайт онлайн-школи Coachee
3500 UAH
545
Сайт онлайн-школи Coachee
Створення сайту під ключ
Сайт онлайн школи. Кількість слайдерів (комбітовані, подвійні), маска введення телефону, унікальне меню на мобільному пристрої, поп-уп з відео, поп-уп з модальним вікном зворотного зв’язку, «аккордеон» (в секції тарифів і в секції відповідей на…
VALADORUS - розробка програмного забезпечення
637
VALADORUS - розробка програмного забезпечення
Створення сайту під ключ
Наша задача полягала в розробці якісного сучасного дизайну сайту, який буде вигідним представити послуги компанії. Нарешті, сайт - це обличчя компанії в Інтернеті і будь-яка поважаюча себе компанія не має права «ударювати обличчям в бруд» перед…
Олександр Парфьонов

Дизайн сайтів · Створення сайту під ключ

0 0
202
Перейти в профіль
Ми — команда веб-розробників з повним циклом розробки, що спеціалізується на сучасних бізнес-сайтах, рішеннях для електронної комерції та веб-додатках на замовлення. Наша мета — допомогти компаніям/малим бізнесам створити сильну онлайн-присутність, залучити нових клієнтів та збільшити продажі за допомогою швидких, адаптивних та зручних веб-сайтів. Що ми робимо ✅ Розробка веб-сайтів на замовлення ✅ Магазини електронної комерції ✅ Цільові сторінки ✅ Бізнес-сайти ✅ Розробка фронтенду (HTML, CSS, JavaScript, React) ✅ Розробка бекенду ✅ Інтеграція API ✅ Дизайн баз даних ✅ Підтримка та…
Цвіточний магазин
27 000 UAH
78
Цвіточний магазин
Створення сайту під ключ
#Опис роботи Створення та оформлення сайту ArtPassion для презентації мистецьких робіт і проєктів, з акцентом на візуальний стиль та зручність користування. #webdesign #art #flowers #shop #квіти #магазин #веб-сайты
Сайт для будівництва (Techno Home)
25 000 UAH
75
Сайт для будівництва (Techno Home)
Створення сайту під ключ
Розробка та оформлення вебсайту для будівельної компанії з акцентом на послуги, портфоліо робіт і зручну навігацію. #webdevelopment #construction #website #design #building #Веб-розробка #будівництво #веб-сайты #будинок
Вікторія Л.

Створення сайту під ключ · Дизайн сайтів

0 0
201
Перейти в профіль
Web дизайнер, розробник на Weblium Створюю адаптивні&сайти під ключ Для малого та середнього бізнесу в Україні Види сайтів: ▪️Лендинг (односторінковий) ▪️Корпоративний сайт ▪️Інтернет магазин (+ банкінг) Роблю сайти на платформі Weblium, переваги: - адаптивний моб. тел / компʼютер; - вбудована CRM - потім можна додавати сторінки - інтеграція з месенджерами - швидка робота сайту - Google Abs, SEO, Target - платіжні системи та доставка НП ФОП, працюю з ТзОВ, на основі Договору Радо проконсультую з усіх питаннь що до розробки та запуску сайтів для малого та середнього бізнесу в Україні
Evelin Volion Show
40 330 UAH
110
Evelin Volion Show
Створення сайту під ключ
Сайт для музичного супроводу подій в ЄС 2 мови Англ/Німецька Аудіотреки музикантів + відео Обʼєм сторінок 5