Татьяна Щ.

Дизайн сайтів · HTML та CSS верстання

9 0
5.0
246
Перейти в профіль
Створюю якісні та сучасні веб-сайти, лендінги та інтерфейси. В результаті роботи зі мною ви отримаєте професійний і привабливий веб-сайт, що вигідно представляє ваш товар, послугу чи бізнес і заохочує клієнтів до виконання цільової дії. Робочі години: 12:00 - 20:00 Мої послуги: Дизайн сайтів та лендінгів в Figma. Верстка HTML/CSS/JS Дизайн і верстка сайтів в Webflow Дизайн інтерфейсів Дизайн схематичних екранів сайтів/інтерфейсів (wireframes) Процес створення вебсайту, посадкової сторінки, інтерфейсу: Вивчення брифу і узгодження деталей. Дослідження індустрії, конкурентів, цільової…
Responsive Web Design Developer Certification
298
Responsive Web Design Developer Certification
HTML та CSS верстання
Responsive Web Design Developer Certification from freeCodeCamp
Ivan Hubanov

HTML та CSS верстання · Javascript та Typescript

0 0
246
Перейти в профіль
Про себе Я веб-розробник, зацікавлений у створенні сучасних та продуманих сайтів. Перетворюю макети з Figma у чисту і акуратну верстку на HTML і CSS. Відповідальний і мотивований до професійного розвитку у сфері веб-розробки.Навички HTML5 і CSS3, адаптивна верстка Flexbox та CSS Grid для гнучких макетів Робота з макетами у Figma Javascript Python (Telegram Bot) React.js Node.jsЧому варто обрати мене? Відповідальний та уважний до деталей Орієнтований на якісний результат Зацікавлений у постійному професійному розвитку та вдосконаленні навичок
Сергій Панков

HTML та CSS верстання · Веб-програмування

0 0
246
Перейти в профіль
Створюю сучасні адаптивні сайти для малого бізнесу, магазинів, майстрів, церков, особистих брендів та онлайн-проєктів. Можу розробити односторінковий лендинг, сайт-візитку, сторінку товару або послуги, адаптувати сайт під телефон і планшет, додати контактні кнопки, форми заявки та базові анімації. Перед початком роботи погоджую структуру, стиль і функції сайту. Замовник отримує готовий адаптивний сайт і впорядкований архів із файлами. Зараз формую комерційне портфоліо, тому пропоную доступну стартову вартість і приділяю максимум уваги кожному проєкту.
Danylo T.

HTML та CSS верстання · CMS

0 0
245
Перейти в профіль
Привіт! Я займаюся розробкою лендінгів та багатосторінкових сайтів. У своїй роботі я використовую такі технології як BEM FlexBox та Grid. А також всі мої сайти адаптивні. Що таке адаптив? Адаптив це коли ваш сайт відмінно відображається на всіх платформах. Також я не забуваю про дружбу між сайтом та різними браузерами. Поважаю ваш час, і не порушую дедлайни. Гарантую: Дотримання термінів; Якісну роботу; Постійний контакт; Адаптивність під всі пристрої; Кросбраузерність під всі популярні платформи; Тестування на Google PageSpeed та перевірку на валідність у W3C validator. На виході ви…
avito crimea
9000 UAH
232
avito crimea
HTML та CSS верстання
сайт для продажу авто #HTML-верстальщик #HTML5/CSS3/SCSS #HTML5/CSS3/SCSS/SASS
smartSpace
5000 UAH
155
smartSpace
HTML та CSS верстання
Вебсайт компанії для підбору житла #Landing #Freelancer #html/css/js
EcoCabins
5000 UAH
140
EcoCabins
HTML та CSS верстання
Веб сайт для Нідерландської будівельної фірми #Adaptive/Responsive #html/css/js #xml/html/css #HTML5/CSS3/SCSS/SASS
Lidia
5000 UAH
116
Lidia
HTML та CSS верстання
Вебсайт книжкового магазину #Landing #responsive #HTML5/CSS3/SCSS/SASS
Вадим Хрипко

Веб-програмування · HTML та CSS верстання

0 0
244
Перейти в профіль
Добрий день! Якщо вам потрібен сучасний, кроссбраузерний та повністю адаптивний сайт з чистим, валідним кодом, який ідеально виглядає на всіх пристроях, з легкими анімаціями, або ж необхідно внести зміни в контент, замінити/оптимізувати зображення чи доопрацювати вже готовий сайт — я з радістю візьмуся за вашу задачу і виконаю її якісно, вчасно та з увагою до деталей! У роботі використовую: • HTML5, SCSS, JavaScript (Vanilla або з мінімальними бібліотеками) • Збірник Vite для швидкої та ефективної розробки • Методологію BEM для структурованого та зрозумілого коду • Pixel-perfect верстку з…
"Tradeblade" - Крипто-трейдингова компанія (Адаптив, анімації)
136
"Tradeblade" - Крипто-трейдингова компанія (Адаптив, анімації)
HTML та CSS верстання
Реалізовано з використанням HTML5, SCSS та JavaScript. Верстка виконана pixel-perfect за макетом Figma, код структурований за методологією BEM, що забезпечує чистоту, масштабованість і легку підтримку проєкту. Анімації реалізовані за допомгою GSAP…
"Flexicar" — приклад верстки сайту оренди автомобілів
179
"Flexicar" — приклад верстки сайту оренди автомобілів
HTML та CSS верстання
Реалізовано з використанням HTML5, SCSS та JavaScript. Верстка виконана pixel-perfect за макетом Figma, код структурований за методологією BEM, що забезпечує чистоту, масштабованість і легку підтримку проєкту. #HTML5 #SCSS #JavaScript #BEM #…
SaaS Kit Development (Приклад корпоративного сайту)
185
SaaS Kit Development (Приклад корпоративного сайту)
HTML та CSS верстання
Проєкт реалізовано як багатосторінковий лендинг, використовуючи HTML5, SCSS (з BEM) та чистий JavaScript. Застосування компонентного підходу та строгої структури коду (згідно з BEM) гарантує високу масштабованість та легкість подальшої підтримки…
Інтернет-магазин рослин "Greenshop" (Верстка за макетом)
150
Інтернет-магазин рослин "Greenshop" (Верстка за макетом)
HTML та CSS верстання
Реалізовано з використанням HTML5, SCSS та JavaScript. Верстка виконана pixel-perfect за макетом Figma, код структурований за методологією BEM, що забезпечує чистоту, масштабованість і легку підтримку проєкту. #HTML5 #SCSS #JavaScript #BEM #…
"Hlegal"  - Сайт юридичної компанії (Адаптивна верстка)
140
"Hlegal" - Сайт юридичної компанії (Адаптивна верстка)
HTML та CSS верстання
Проєкт реалізовано як багатосторінковий лендинг, використовуючи HTML5, SCSS (з BEM) та чистий JavaScript. Застосування компонентного підходу та строгої структури коду (згідно з BEM) гарантує високу масштабованість та легкість подальшої підтримки…
Назарій Марків

HTML та CSS верстання · Веб-програмування

0 0
244
Перейти в профіль
Вітаю! Я Full-Stack розробник, спеціалізуюся на створенні сучасних, швидких та масштабованих веб-додатків.Працюю як із розробкою проектів «з нуля» (від бази даних до інтерфейсу), так і з оптимізацією та доробкою існуючих кодових баз. У розробці орієнтуюся на чистий код, високу продуктивність (Performance Optimization) та зручний UI/UX. Мій технологічний стек: Frontend: React.js, Next.js, TypeScript, JavaScript (ES6+), HTML5/CSS3, Tailwind CSS. Backend & API: Node.js, Express.js, REST API. Бази даних та Сервіси: PostgreSQL, MongoDB, Supabase, Prisma ORM, Firebase. Інтеграції та Деплой:…
Valerii Boryskin

Контент-менеджер · HTML та CSS верстання

0 0
244
Перейти в профіль
Я — Контент-менеджер Досвід роботи: 2 роки Працюю на постійній основі з проєктами: Heritageschool.ru Promstellage.ru Glassfilms.ruЩо я вмію і вже робив: ✅ Публікую статті з зображеннями в блог ✅ Роблю чисту та структуровану HTML-розмітку без зайвого коду ✅ Оптимізую зображення для швидкого завантаження ✅ Прописую meta-теги, title і description ✅ Займаюсь базовою оптимізацією сайту P.S.: Загалом, це не всі мої навички, але як контент-менеджер я маю значно ширший практичний досвід саме у цьому. Приклади робіт: Публікація статті з оптимізованими зображеннями Стаття на сайті heritageschool.ru…
Anna Balabon

HTML та CSS верстання · Веб-програмування

0 0
244
Перейти в профіль
Я допомагаю бізнесу створювати швидкі, зрозумілі та конверсійні сайти, які працюють на результат, а не просто «гарно виглядають». Реалізую лендинги, корпоративні сайти та каталоги — від верстки до повноцінної розробки. Працюю з mobile-first підходом, забезпечую адаптивність на всіх пристроях, чистий та підтримуваний код, продумані анімації й зручну взаємодію для користувачів. Стек технологій: HTML, CSS / SCSS, Tailwind CSS, JavaScript, React, Next.js, TypeScript CMS та інтеграції: Contentful, Payload CMS, Headless CMS, WordPress, інтеграція API, форми, мультимовність, SEO-база. У роботі…
Next.js Developer - Pixel-Perfect UI, Parallax & Glassmorphism
5000 UAH
129
Next.js Developer - Pixel-Perfect UI, Parallax & Glassmorphism
HTML та CSS верстання
Сайт електронної комерції, створений на Next.js, з ефектом багатошарового скролу, UI-компонентами з ефектом матового скла та мінімалістичною естетикою. Я працюю з лендингами, інтернет-магазинами, SaaS-дешбордами та маркетинговими сайтами, де…
Простий анімовний адаптивний сайт-портфоліо
5000 UAH
167
Простий анімовний адаптивний сайт-портфоліо
HTML та CSS верстання
Отримайте готовий до використання адаптивний веб-сайт з інтерактивними анімаціями, сучасним інтерфейсом користувача та інтуїтивно зрозумілою навігацією. Ідеально підходить для портфоліо, бізнесу або багатосторінкових веб-сайтів. Повністю написаний на…