Denys H.

Веб-програмування · HTML та CSS верстання

0 0
181
Перейти в профіль
Web Developer | Laravel, JavaScript & Responsive Frontend Hi there! I'm a passionate and reliable full-stack web developer with strong experience in Laravel, JavaScript, and modern front-end technologies like HTML, CSS, and SCSS. I specialize in building fast, responsive, and secure web applications. From front-end design to back-end logic, I deliver complete, scalable solutions tailored to your business needs. ✅ What I Can Do: - Full website and web application development with Laravel - Responsive layouts with HTML5, CSS3, SCSS, JavaScript - REST API development & integration - Database…
Iuri Radulov

PHP · Веб-програмування

0 0
181
Перейти в профіль
Симулятор кар'єрного шляху — AI-профорієнтація
22 439 UAH
95
Симулятор кар'єрного шляху — AI-профорієнтація
Веб-програмування
Стек: Next.js (фронтенд) + FastAPI/Laravel (бекенд) + Python Telegram Bot + SQLite Опис проекту: AI-платформа для професійної орієнтації. Допомагає школярам та студентам визначити підходящу професію через інтерактивні тести, AI-рольові ігри та…
Сервіс для підготовки до IT-співбесід
22 439 UAH
61
Сервіс для підготовки до IT-співбесід
Веб-програмування
Стек: Next.js (фронтенд) + Laravel (бекенд/API) + Python Telegram Bot + Stripe Опис проекту: Повноцінна SaaS-платформа для підготовки до технічних співбесід з використанням AI. Включає сайт-лендинг, Telegram Mini App, веб-додаток та Telegram-бота…
HRM сервіс для обліку співробітників
126
HRM сервіс для обліку співробітників
Веб-програмування
Платформа для HR для обліку співробітників компанії на Laravel, Filament
Олексій Доготер

Веб-програмування · Векторна графіка

0 0
181
Перейти в профіль
Маркетолог с опытом работы с 2007 года. Экспертиза в digital и классическом маркетинге. Умею выстраивать стратегии, запускать и оптимизировать рекламные кампании, повышать узнаваемость бренда и привлекать клиентов через онлайн и офлайн-каналы.
Олександр Кравченко

Веб-програмування · Створення сайту під ключ

0 0
181
Перейти в профіль
Fullstack-розробник на Next.js, TypeScript та Supabase. Створюю швидкі, адаптивні вебсайти та вебдодатки з нуля — від лендінгів і бізнес-сайтів до складних платформ з інтеграцією штучного інтелекту. Що я роблю: → Бізнес-сайти та лендінги — сучасний дизайн, SEO-оптимізація, мобільна адаптація → AI-інтеграції — підключення ChatGPT, Claude, Vertex AI у реальні продукти: чатботи, аналіз документів, автоматизація → Вебдодатки — особисті кабінети, дашборди, CRM, e-commerce 12 років професійного досвіду в юриспруденції — розумію бізнес-логіку, договірну роботу та потреби клієнтів. Це допомагає…
AI-гра «Слідчий» — інтерактивний допит з ШІ
15 000 UAH
96
AI-гра «Слідчий» — інтерактивний допит з ШІ
Веб-програмування
Браузерна гра-розслідування, де гравець допитує підозрюваних природною мовою. ШІ генерує динамічні, контекстні відповіді в реальному часі — кожна сесія унікальна. Інтеграція з OpenAI API, дизайн ігрової механіки та повний фронтенд. #javascript #…
Інтернет-магазин парфумерії «Дніпровська парфумерка»
25 000 UAH
83
Інтернет-магазин парфумерії «Дніпровська парфумерка»
Веб-програмування
Онлайн-магазин парфумерії з каталогом товарів, фільтрацією, кошиком та адаптивним дизайном. Чистий UI з фокусом на презентацію продуктів та зручний перегляд. Оптимізовано для мобільних пристроїв. #nextjs #ecommerce #react #tailwindcss #webdevelopment
Сайт ресторану «Славутич» з анімаціями та бронюванням
20 000 UAH
97
Сайт ресторану «Славутич» з анімаціями та бронюванням
Веб-програмування
Сучасний сайт ресторану з плавними анімаціями, інтерактивним меню та системою онлайн-бронювання столиків. Mobile-first підхід, швидке завантаження, локальна SEO-оптимізація. #nextjs #react #javascript #tailwindcss #webdesign
Академія сучасних освітян — освітня платформа
30 000 UAH
80
Академія сучасних освітян — освітня платформа
Веб-програмування
Вебсайт для академії підвищення кваліфікації педагогів. Каталог навчальних програм, реєстр сертифікатів з перевіркою, блог з методичними матеріалами, система контактів. Адаптивний дизайн, SEO-оптимізація. #nextjs #react #typescript #tailwindcss #…
AGENTIS — AI-платформа юридичного консалтингу
280 000 UAH
83
AGENTIS — AI-платформа юридичного консалтингу
Веб-програмування
AI-платформа з мультиагентною архітектурою для аналізу українського законодавства. Реалізовано RAG-пошук по базі нормативних актів, стрімінг відповідей у реальному часі, інтеграцію з OpenAI, Anthropic та Google Vertex AI. #nextjs #typescript #…
Роман Пастухов

PHP · Веб-програмування

1 0
181
Перейти в профіль
Всім привіт! Мене звати Роман, маю більше 2 років досвіду роботи на фрілансі, виконував такі задачі, як перенос сайтів, сайти під ключ, монтування відеороликів, верстка, unity ігри, різні задачі з ml-моделями та python. Навчаюся на 4 курсі ЧНУ ім. Петра Могили на факультеті комп'ютерних наук. Готовий до співпраці!)
Розробка інтерактивного gambling landing page
2200 UAH
76
Розробка інтерактивного gambling landing page
Веб-програмування
Завданням було розробити швидкий гейміфікований лендінг з механікою Колесо фортуни у стилістиці слота Gates of Olympus. Потрібна була адаптивна верстка, плавні анімації рулетки та pop-up, а також оптимізація сайту та ассетів. Стек: React, Vite,…
Maksym Pavliuchenko

Дизайн інтерфейсів (UI/UX) · Веб-програмування

0 0
181
Перейти в профіль
Full Stack Web Developer Від ідеї — до рішення. Впевнений в розробці веб-застосунків, де потрібно контролювати весь цикл життя продукту: від створення UI/UX дизайну та графіки до інтеграції бекенду. Розробив проєкт з технологією відкритих генерацій зображень Vertex AI для створення рекламних баннерів та обкладинок ютуб роликів, учасник півфіналу Хакатону "Monobank x Skelar". Маю досвід роботи System Administrator, тому підходжу до розробки системно: вивірена архітектура та зважені рішення. Активно використовую штучний інтелект як асистента в роботі — це пришвидшує розробку та дозволяє…
AI платформа Maxus Studio
46
AI платформа Maxus Studio
Веб-програмування
Maxus Studio — AI-платформа, розроблена для ютуберів, контент-мейкерів та дизайнерів, яка автоматизує процес створення клікабельних обкладинок для YouTube. Головна мета проєкту: Допомогти авторам каналів підвищити показник CTR відеороликів за…
Світлана Хмілевська

Веб-програмування · Кібербезпека та захист даних

0 0
181
Перейти в профіль
Чим я можу допомогти: Вирішую складні задачі: впораюся з будь-якими багами та проблемами WordPress. Переїзд (міграція): акуратно перенесу сайт з будь-якої платформи на WordPress/WooCommerce і назад. Сайти з нуля: створюю кастомні рішення та інтернет-магазини під ключ. Повний цикл розробки: від дизайну та коду до оптимізації та налаштування хостингу. У мене є власні високопродуктивні сервери, тому я пропоную клієнтам швидкий і надійний хостинг під повним контролем. Працюю оперативно (більшість задач закриваю за пару днів), уважна до деталей, безпеки та продуктивності. Мої клієнти цінують…
Австралійський салон краси Vivi Salon
26 927 UAH
102
Австралійський салон краси Vivi Salon
Веб-програмування
Дизайн, створення сайту, налаштування SEO, оптимізація швидкості, налаштування безпеки сайту.
Vadym Mykulych

Веб-програмування · Javascript та Typescript

0 0
181
Перейти в профіль
Привіт!✅ Full-Stack і Back-End розробник з 5+ роками досвіду✅ Node.js · NestJS · Django/DRF · React · Next.js · TypeScript · PostgreSQL · Docker Я створюю надійні, масштабовані веб-додатки — від чистих REST API та мікросервісів до повноцінних продуктів з якісним фронтендом. Працюю на всіх рівнях стеку та беру на себе відповідальність за інфраструктуру. ⚡️ Що я можу зробити для вас: Побудувати або розширити back-end API (NestJS, Express, Django/DRF) Розробити full-stack веб-додатки (React, Next.js + Node.js/Django) Налаштувати та управляти серверною інфраструктурою (Docker, VPS, Nginx, CI/CD)…
Appy Ventures
179 516 UAH
51
Appy Ventures
Веб-програмування
Компанія співпрацює з нетехнічними підприємцями, допомагаючи їм будувати, запускати та розвивати успішні технологічні бізнеси. Проєкт має успіх у сферах комерції та маркетингу. Обов'язки: Підключення запитів, верстка сторінок, обробка запитів на…
Asseco Academy
359 031 UAH
62
Asseco Academy
Веб-програмування
Я працював над E-learning та освітньою платформою Обов'язки: Розробка дашбордів та інтерфейсів управління користувачами для клієнтського менеджменту, створення користувацького інтерфейсу для візуальної інтеграції компонентів хмарних сервісів…
Parsempo
224 395 UAH
47
Parsempo
Веб-програмування
Платформа перформанс-маркетингу, комунікацій та програматичної реклами на базі штучного інтелекту. Аналітика залученості та звітність у реальному часі. Найбільш просунуте рішення для вимірювання ефективності Digital Signage та DOOH. Обов'язки:…
Андріян Майнич

Веб-програмування

0 0
181
Перейти в профіль
Займаюся веб-розробкою: HTML/CSS верстка, JavaScript, TypeScript, Chrome Extensions. Маю досвід роботи з контентними скриптами, CSS-оверрайдами та DOM-маніпуляціями на живих сайтах. Працюю швидко і чітко — розумію технічні вимоги з першого разу. Беруся за точкові правки без зайвого переписування коду. Стек: TypeScript, JavaScript, HTML/CSS, Chrome Extension Manifest V3, WXT, DOM API.