Влад Горобец

Javascript та Typescript · Веб-програмування

2 0
100
Перейти в профіль
Фронтенд-розробник | Vue.js, Nuxt, TypeScriptПривіт! Я — Фронтенд-розробник із 5 роками досвіду, спеціалізуюся на створенні швидких, адаптивних і зручних веб-застосунків. Мій основний стек — Vue.js, Nuxt та TypeScript.Моя робота — це не просто написання коду, а створення інтуїтивних і стильних інтерфейсів, які забезпечують користувачам позитивний досвід. Я маю глибокі знання в:Vue 3: розробка компонентів, управління станом через Pinia, оптимізація продуктивності.Nuxt 3: серверний рендеринг (SSR), статична генерація (SSG), робота з API.TypeScript: типізація, забезпечення стабільності та…
Інтернет магазин на Wordpress
118
Інтернет магазин на Wordpress
Веб-програмування
РТІ Україна - корпоративний сайт виробника гумо-технічних виробів Розробив сайт із каталогом продукції (шланги, техпластини, полімери, конвеєрні стрічки), блогом для SEO та сторінкою з історією компанії. Реалізовано зручну навігацію, адаптивний…
Сайт для готелю в Одесі
121
Сайт для готелю в Одесі
Веб-програмування
Сайт для готелю в місті Одеса - верстка та посадка на worpdress. #HTML/CSS/JavaScript/jQuery #WordPresss #PSD-to-WordPress
Diana Torianyk

Веб-програмування · Дизайн інтерфейсів (UI/UX)

1 0
100
Перейти в профіль
Від ідеї до цілеспрямованого MVP без здогадок. Двотижнева перевірка (співбесіди + сигнал ціни/попиту) → беклог обов'язкових/потрібних/приємних завдань → дизайн та розробка → легкий запуск (LinkedIn для B2B або ASO + мікроінфлюенсери для B2C) та 7-денна реєстрація. Ви йдете з економікою підрозділу, готовою моделлю та пакетом документів для збору коштів.
Пола (в процесі)
246 447 UAH
144
Пола (в процесі)
Веб-програмування
A service where you can search for professional content makers to implement your creative ideas. A convenient filter will help you find the right person by appearance, the topic of your ideas, the level of professionalism and many other parameters.
Еко-енергія
224 043 UAH
79
Еко-енергія
Веб-програмування
Website for the sale of solar panels and components for Литва і Європа. Made in 3 languages with a feedback form to order products. Admin panel designed for adding/editing products, generating promo codes and viewing incoming orders.
Нахаї
224 043 UAH
71
Нахаї
Веб-програмування
A web-service for electronic tips, so that even when the visitor does not have cash - he could scan the QR-code and leave the desired amount to the waiter. The institution, in turn, has full analytics on reviews and transfers.
Антон Лисюченко

Веб-програмування · Вбудовані системи та мікроконтролери

0 0
100
Перейти в профіль
Банер для ресторану
3000 UAH
86
Банер для ресторану
Веб-програмування
40 хвилин роботи було замовлено: зробити основу сайту для ресторану правильного харчування, який можна буде наповнити своїм змістом і всією інформацією.
Дмитро Дьорін

Веб-програмування · Розробка ботів

0 0
100
Перейти в профіль
Я кваліфікований розробник програмного забезпечення з досвідом роботи з Python, C# та Java. Спеціалізуюся на створенні Telegram-ботів, бекенд-систем, веб-сайтів, веб-сторінок та додатків. Моя мета - надавати високоякісні, ефективні та масштабовані рішення, пристосовані до конкретних потреб моїх клієнтів. Hard навички: Мови програмування: Python, C#, Java Веб-розробка: HTML, CSS, JavaScript, React.js Backend розробка: Flask, Django, Node.js Бази даних: MySQL, PostgreSQL, MongoDB Розробка API: RESTful API, GraphQL Розробка Telegram-ботів: Кастомні Telegram-боти з розширеним…
Denys Khmara

Java · Веб-програмування

0 0
100
Перейти в профіль
Вітаю, мене звати Денис. Людина, з якою можна на "ти". Відповідальність та впертість в праці це моє друге ім'я. Програмую на Java вже три роки в напрямку WEB-DEVELOPER. Також займаюсь верстанням сайтів з використанням різних фреймворків. Маю навички з такими технологіями як: Spring framework, Spring boot, Git, BitBucket, GitHub, Lombok, JUnit, Mockito, SQL, MySQL, PostgreSQL, Telegram API, Discord API. Також, в додаток, маю знання з іноземних мов, таких як: English, Polski. Маю надію на нашу чудову співпрацю!
Ірина Р.

Веб-програмування · Криптовалюта та blockchain

0 0
100
Перейти в профіль
Я — Front-End веброзробник із пристрастю до створення сучасних, зручних для користувача та адаптивних вебсайтів. У моєму арсеналі — HTML, CSS, JavaScript і TypeScript, а також фреймворки React, Next.js і Nest.js. Мені подобається працювати над проєктами, що стимулюють креативність та інновації — від розробки стильних інтерфейсів і оптимізації продуктивності до дослідження блокчейн-рішень із використанням Web3.js та DApps. Як фрилансер, я ціную чітку комунікацію, увагу до деталей і результат, який справді допомагає клієнтам досягати їхніх цілей. Я постійно навчаюся та розвиваюся, із захопленням…
Luna
100 UAH
66
Luna
Веб-програмування
Простенький записник, створений для тренування навичок дизайну.
Fluffy Steps
10 000 UAH
153
Fluffy Steps
Веб-програмування
Лендінг сторінка для онлайн магазину домашнього одягу, з прив'язкою до бази даних, кастомною 404 та адаптивним софт дизайном, під ціною вказана приблизна вартість схожих проєктів