Serhii Chernykh

E-mail маркетинг

54 0
5.0
5 615
Перейти в профіль
Marketing Automation Specialist Freelancer-Позаштатний лют 2024 р. – дотепер Харків, Україна Ви відчуваєте, що ваш бізнес потребує оптимізації? Можливо, ви прагнете розширити свою справу, але щоденні завдання забирають надто багато часу? Я пропоную свої послуги з автоматизації бізнес-процесів, що допоможуть вам підвищити ефективність роботи та зосередитися на зростанні. Мої послуги включають: Впровадження автоматизованих рішень на платформах як Brevo, Klaviyo, Mailchimp, ActiveCampaign, HighLevel. Створення ефективних маркетингових воронок. Керування email-маркетингом Інтеграцію різних…
B2B Cold Email Кампанія — Mood Board Engineering (Wellness Tech)
205
B2B Cold Email Кампанія — Mood Board Engineering (Wellness Tech)
E-mail маркетинг
Огляд проєкту Розробив та реалізував повноцикловну B2B cold email кампанію для Mood Board Engineering — угорської компанії, що пропонує імерсивні мультисенсорні SPA-рішення на базі 5D wellness-технологій. Цільова аудиторія — власники готелів,…
Klaviyo | Welcome Series — бренд у ніші здоров'я та добавок
268
Klaviyo | Welcome Series — бренд у ніші здоров'я та добавок
E-mail маркетинг
Розробив та запустив серію з 6 вітальних листів для бренду харчових добавок у ніші здоров'я та велнесу — повністю побудовано та автоматизовано в Klaviyo, від стратегії до живого флоу. Створив повний шлях підписника, який веде нових користувачів від…
Klaviyo Email Marketing Project — Holiday Campaign
259
Klaviyo Email Marketing Project — Holiday Campaign
E-mail маркетинг
Ніша: дитячий e-commerce Тип проєкту: святкова email-кампанія Платформа: Klaviyo Завдання Підготувати та запустити 2 святкові email-кампанії з фокусом на продажі та доставлюваність у піковий передсвятковий період. Що було зроблено…
Email-кампанія, створена в Stripo та запущена через SendPulse
221
Email-кампанія, створена в Stripo та запущена через SendPulse
E-mail маркетинг
Замовник: ArtWedding Роль: Email-маркетолог Платформи: Stripo (створення шаблону) + SendPulse (розсилка) Оцінка: ★★★★★ (5/5) Опис: Я розробив професійний email-лист для компанії ArtWedding Video, яка пропонує послуги відео-редагування для…
Виконав сезонну промо-розсилку для MaltaFlower на Esputnik
226
Виконав сезонну промо-розсилку для MaltaFlower на Esputnik
E-mail маркетинг
Для анонсу старту продажу тюльпанових цибулин я розробив і запустив адаптивний промо-лист, який напряму веде користувачів у каталог. Що було зроблено: Стратегія та структура — головний банер із темою «Сезон Осінь 2025» + чіткий CTA «Перейти в…
Олександр Самодєд

E-mail маркетинг · Розробка ботів

42 0
5.0
5 404
Перейти в профіль
LeadExpert | Комплексний email-маркетинг для ecommerce та бізнесу послуг Email-маркетинг не повинен існувати «для галочки». Він має приносити продажі, повертати клієнтів, збільшувати повторні замовлення та працювати як керований канал прибутку. Я займаюся email-маркетингом з 2016 року і за цей час реалізував 285+ проєктів. Зараз я керую командою LeadExpert, до якої входять стратеги, email-менеджери, дизайнери, копірайтери, спеціалісти з автоматизації та верстальник листів. Ми підключаємося до проєкту не як виконавці окремих завдань, а як команда, яка глибоко занурюється в бізнес клієнта,…
Email-автоматизація в Klaviyo для покупки travel-size парфуму
30
Email-автоматизація в Klaviyo для покупки travel-size парфуму
E-mail маркетинг
Для Bibliothèque de Parfum була розроблена окрема email-ланцюг в Klaviyo для покупців travel-size парфуму 16 мл у польському Shopify-магазині. Завдання ланцюга — не просто надіслати клієнту кілька листів після покупки, а допомогти йому краще…
Klaviyo-ланцюг після покупки 100 мл для парфумерного бренду
42
Klaviyo-ланцюг після покупки 100 мл для парфумерного бренду
E-mail маркетинг
Для бренду Bibliothèque de Parfum була розроблена повноцінна post-purchase email-ланцюг в Klaviyo для польського Shopify-магазину. Завдання проекту — вибудувати красиву і продуману комунікацію з клієнтом після покупки повнорозмірного флакона 100 мл…
Листи «Покинутої Кошика» для інтернет-магазину морепродуктів
161
Листи «Покинутої Кошика» для інтернет-магазину морепродуктів
E-mail маркетинг
Для інтернет-магазину м'яса та морепродуктів з Одеси https://kupi-rakushku.od.ua/ зробив серію листів «Покинута корзина» під ключ: тексти, дизайн листів в єдиному шаблоні, збірка в сервісі розсилок Sendpulse, впровадження динамічного контенту,…
Ключові тригерні ланцюги для виробника вітамінів з США
238
Ключові тригерні ланцюги для виробника вітамінів з США
E-mail маркетинг
Для виробника вітамінів https://www.elicorelabs.com/ реалізували кілька ключових тригерних сценаріїв: з нуля запустили Welcome-серію та листа Post Purchase, доопрацювали листи Abandoned Cart та Checkout. 1. Для Welcome-серії розробили шаблони…
Серия автоматических Upsell-писем для онлайн-школы гибкости
167
Серия автоматических Upsell-писем для онлайн-школы гибкости
E-mail маркетинг
Для онлайн-школы гибкости и растяжки Карины Зубаленок https://beginnermobility.online/ создали и запустили серию из 10 писем по продаже дорогого флагманского продукта и подписки тем, кто уже приобрел начальный недорогой продукт. 1. Согласно логике и…
Halyna Mizun

E-mail маркетинг

4 0
5.0
535
Перейти в профіль
Marketing Automation Specialist Freelancer – Позаштатний Серпень 2024 р. – дотепер Харків, Україна Ви хочете зосередитися на масштабуванні бізнесу, а не витрачати час на рутинні завдання? Дозвольте автоматизації подбати про це. Я спеціалізуюсь на налаштуванні email-маркетингу та автоматизації процесів із фокусом на Klaviyo та n8n — двох найпотужніших інструментах для сучасного бізнесу. Мої послуги включають: — Побудова автоматичних email-флоу в Klaviyo (Welcome Series, Abandoned Cart, Post-Purchase та інші); — Налаштування сегментації, динамічних знижок і збору даних у Klaviyo; —…
Виконала email промо-розсилку для MaltaFlower на Esputnik
94
Виконала email промо-розсилку для MaltaFlower на Esputnik
E-mail маркетинг
Створила повноцінну промо-кампанію для Matla Flowers, включно зі структурою листів, контентом, підготовкою дизайну та технічним налаштуванням. У межах проєкту було виконано: - Створення 4 висококонверсійних шаблонів листів (розпродаж, сезонна…
Сертифікат “AI-EXPERT” — Marketing Automation School
201
Сертифікат “AI-EXPERT” — Marketing Automation School
E-mail маркетинг
Я пройшла професійний інтенсив “AI-EXPERT”, присвячений практичному використанню штучного інтелекту в маркетингу та бізнес-процесах. Під час навчання здобула навички: - автоматизації маркетингу з використанням сучасних AI-інструментів - побудови…
«Email маркетинг 2024» від SendPulse Academy
269
«Email маркетинг 2024» від SendPulse Academy
E-mail маркетинг
Пройшла онлайн-конференцію «Email маркетинг 2024», організовану SendPulse Academy, де отримала сучасні знання та практичні стратегії з побудови ефективних email-кампаній. Основні теми конференції: - актуальні стратегії email-маркетингу, що…
Сертифікат про проходження курсу "Marketing Automation" від MASC
243
Сертифікат про проходження курсу "Marketing Automation" від MASC
E-mail маркетинг
Я успішно завершила професійний тижневий курс "Marketing Automation" від Marketing Automation School. Під час навчання я здобула практичні знання та навички з: - побудови бізнес-процесів автоматизації; - впровадження сучасних інструментів для…
Інтеграція кастомної форми Shopify з Klaviyo
228
Інтеграція кастомної форми Shopify з Klaviyo
E-mail маркетинг
У цьому проєкті я реалізувала повний цикл налаштування email-маркетингової інфраструктури для Shopify-магазину через Klaviyo. Завданням було налаштувати кастомну форму підписки, створити список підписників, автоматичну відправку промокоду та передати…
Daniil Postoian

E-mail маркетинг · Продажі та генерація лідів

0 0
216
Перейти в профіль
Збір даних з Airtable та API
82
Збір даних з Airtable та API
E-mail маркетинг
Я автоматизував збір даних з Airtable та API, генерацію звітів у PDF та електронних таблицях, а також надсилання сповіщень через Gmail та Discord, з категоризацією та пакетною обробкою даних.
Автоматизація послідовності листів у вебінарному лійці
219
Автоматизація послідовності листів у вебінарному лійці
E-mail маркетинг
Завдання полягало в створенні логічної послідовності, яка надсилатиме електронні листи в правильному порядку та у відповідний момент через вебінарний лій, який ви можете побачити на скріншоті.
Kateryna

Автоматизація управління підприємством · E-mail маркетинг

0 0
199
Перейти в профіль
Я експерт з автоматизації маркетингу, і я тут, щоб допомогти вам отримати максимальну віддачу від автоматизації. Незалежно від того, чи маєте ви справу з кількома маркетинговими інструментами та робочими процесами, чи хочете безперешкодно інтегруватися на різних платформах, я подбаю про вас. Я спеціалізуюся на поєднанні різних маркетингових інструментів та платформ за допомогою вбудованих інтеграцій або API, налаштуванні автоматичних email-кампаній, персоналізованих листів на основі поведінки користувачів та автовідповідачів. Як експерт з автоматизації та розробник користувацьких інтеграцій…
Andrii Turko

E-mail маркетинг · Автоматизація управління підприємством

0 0
212
Перейти в профіль
I specialize in Marketing Automation and Email Marketing, helping businesses streamline workflows, improve customer communication, and increase efficiency through smart automation solutions. I work with tools like n8n, Make.com, Zapier, Mailchimp, HubSpot, ActiveCampaign, Google Calendar, NocoDB, and other CRM & automation platforms. My experience includes: • CRM integrations and lead management • Email marketing automation • AI-powered workflows and chatbots • Appointment booking systems • API integrations and workflow optimization Focused on building reliable, scalable, and business-oriented…
Автоматизація потоку вітального електронного листа Klavyio
1567 UAH
29
Автоматизація потоку вітального електронного листа Klavyio
E-mail маркетинг
Розроблено багатоступеневий потік привітання в Klaviyo для преміум-бренду кави, щоб залучити нових підписників, представити бренд і збільшити перші покупки через автоматизований email-маркетинг. Автоматизація поєднує в собі адаптацію клієнтів,…
Yurii Yelisieiev

E-mail маркетинг · Маркетингові дослідження

0 0
183
Перейти в профіль
Make.com / n8n.io Automation Specialist | Workflow Integration & CRM Automation Я спеціалізуюсь на створенні автоматизованих бізнес-процесів за допомогою Make.com та n8n.io. Проєктую інтелектуальні workflows, які об’єднують CRM-системи, платформи email-маркетингу, Google Sheets та зовнішні сервіси в єдину екосистему. Мої автоматизації спрощують рутинні процеси, зменшують кількість ручної роботи й забезпечують стабільний обмін даними між усіма бізнес-інструментами компанії. Я створюю автоматизації на базі Make.com / n8n.io для AI-workflow, тригерних ланцюжків листів, інтеграцій із CRM, систем…
Олександр Брижеватий

E-mail маркетинг · Javascript та Typescript

1 0
158
Перейти в профіль
Вітаю! З задоволенням допоможу Вам зі створенням Лендінгу або проекту на React чи Next.js Е досвід по розробці по розробці у стеку React/Next, Node + Express, як fullstack так і окремо. Маю досвід з Wix, Webflow, ClickFunnels. Як бонус - можу допомогти з автоматизаціями для Вашого бізнесу за допомогою N8N, Zapier, Make (Integromat), Мій інтерес - розвиватися і навчатися ) Чому я? Тому що я зацікавлений якісно виконати завдання навіть більше ніж замовник)
Налаштування flow у ActiveCampaign
211
Налаштування flow у ActiveCampaign
E-mail маркетинг
Створення та налаштування автоматизації воронки вебінару у ActiveCampaign
Make (Integromat)
193
Make (Integromat)
E-mail маркетинг
Створення обміну даними за допомогою Makeю - Calendly - Telegram - Webhook - Google Sheets - ActiveCampaign - HubSpot
Тетяна Кириленко

Маркетингові дослідження · E-mail маркетинг

0 0
159
Перейти в профіль
Чому саме я? Привіт! Я Тетяна, твій стратегічний партнер з автоматизації та інтеграції. Якщо ти шукаєш спосіб позбутися рутини, оптимізувати процеси та інтегрувати AI без зайвих складнощів – ти на правильному шляху. Чому я, не просто "ще один фрілансер"? Досвід + Маркетинг + Бізнес-Розуміння: Я в No-Code автоматизації з 2022 року. У період з середини 2007 до кінця 2022 я займалася класичним маркетингом. Реклама, PR? Дослідження аудиторії, аналіз, розвиток. Тепер я опанувала автоматизацію, поєднавши цей досвід із найсучаснішими AI-технологіями. Результат, а не просто "налаштування": Моя мета…
Glide App
247
Glide App
E-mail маркетинг
Створюю Apps для малого бізнесу на платформі Glide (no code). Власна APP за розумні кошти.
CRM-програма
1119 UAH
280
CRM-програма
E-mail маркетинг
Створення CRM-програми для Вашого бізнему. Зроблю базу Ваших клієнтів впорядкованою. Допоможу з лідогенерацією та дідскорінгом.
Вебінарна воронка
1119 UAH
308
Вебінарна воронка
E-mail маркетинг
Працюю з програмою ActiveCampaign. Створюю емейл розсилку для продажі вебінарів. Таку ж воронку можна теж робити на інших платформах. Все залежить від бюджету та ТЗ.
Dmytro Harmash

Розробка ботів · E-mail маркетинг

0 0
144
Перейти в профіль
електронна пошта маркетинговий воронка
4000 UAH
138
електронна пошта маркетинговий воронка
E-mail маркетинг
Я розробив комплексну екосистему email-маркетингу для постачальника онлайн-курсів. Метою було автоматизувати весь життєвий цикл — від реєстрації на вебінар до навчання після покупки — мінімізуючи ручну роботу та максимізуючи ROI.