Danylo Myrnyi

Реклама у соціальних медіа · Контекстна реклама

0 0
219
Перейти в профіль
Спеціалізуюсь на performance-маркетингу та системному рості бізнесу Працюю з міжнародними проєктами у форматі full digital support: від реклами та аналітики — до воронок, позиціонування та масштабування. Мій підхід Я не запускаю рекламу “заради реклами”. Перед стартом аналізую продукт, контент, воронку та сам бізнес, щоб знайти точки росту й побудувати систему, яка приносить результат у довгостроковій перспективі. Для мене маркетинг — це не просто трафік чи цифри в рекламному кабінеті. Це комплексна робота над ростом бізнесу, де реклама, продажі, контент і стратегія мають працювати разом…
Артур Томнюк

Реклама у соціальних медіа · Контекстна реклама

0 0
206
Перейти в профіль
Performance Marketing Expert | Meta, Google, TikTok Ads За 7 років в eCommerce та Lead Gen я переконався: реклама працює лише тоді, коли вона є частиною системи. Я будую прогнозовані системи залучення клієнтів (Acquisition Systems) у Google Ads, Meta та TikTok — з фокусом на ROAS, масштабованість та довгострокове зростання. Мій досвід у цифрах: $1.5M+ Ad Spend Managed → $6.7M+ Revenue Generated. 7 років практики: ринки США, Канади, Європи та України. Комплексний підхід:Я не просто налаштовую кабінети. Для досягнення результату я надаю рекомендації щодо оптимізації сайту (CRO), контент-…
Facebook Ads | Google Ads | Жіночі сумки США
41
Facebook Ads | Google Ads | Жіночі сумки США
Контекстна реклама
Результати: Збільшили кількість продажів на 340% Отриманий ROAS 8.2 Збільшили загальний дохід у 3 рази #цифровиймаркетинг #digitalмаркетинг #інтернетмаркетинг #інтернетреклама #онлайнреклама #просуваннябізнесу #таргет #таргетолог #налаштуванняреклами…
Google Ads Meta Ads | Ecommerce | Гель-лаки
100
Google Ads Meta Ads | Ecommerce | Гель-лаки
Контекстна реклама
Результати: ROAS зріс до 3.5+ Кількість продажів збільшилася у x10 Дохід бренду з реклами зріс x2+ #цифровиймаркетинг #digitalмаркетинг #інтернетмаркетинг #інтернетреклама #онлайнреклама #просуваннябізнесу #таргет #таргетолог #налаштуванняреклами…
Meta Ads | Лідогенерація | Житловий комплекс преміум-класу
93
Meta Ads | Лідогенерація | Житловий комплекс преміум-класу
Контекстна реклама
Що ми зробили: Поступово переналаштували таргетинг Провели глибокий аналіз конкурентів Розробили серію креативів різних форматів Результати: За 3 місяці роботи знизили вартість ліда з $7 до $4.7 Коефіцієнт конверсій зріс до + 8.2%
Google Ads Meta Ads | Event-бізнес | США
104
Google Ads Meta Ads | Event-бізнес | США
Контекстна реклама
Що ми зробили: Перезапустили структуру рекламних капманій Провели сегментацію за гео та типом запитів Оптимізували семантику Розробили динамічні пошукові запити Результати: У перші два місяці роботи підняли ROAS до позначки 5+ на Meta, а…
Google Ads PPC | Лідогенерація | Pmax Shopping Display
161
Google Ads PPC | Лідогенерація | Pmax Shopping Display
Контекстна реклама
Що ми зробили: -стратегічна реструктуризація -захист брендовий оголошень від конкурентів -масштабування PMax кампаній, що надють найкращий результат Результати: стабільний СРА в рамках $31-%41 доларів при постійному збільшенні бюджету 113…
Anton Haidemskyi

Реклама у соціальних медіа · Контекстна реклама

0 0
174
Перейти в профіль
Я — маркетолог із фокусом на зростання: від побудови команд трафіку до стратегії, яка реально приносить гроші. Маю 8 років досвіду в закупці через Мета Ads. Також є позитивний досвід роботи із Google Ads, TikTok Ads, DV360, прямої закупки. Масштабував продуктовий напрямок app застосунку з $0 до $450K з позитивним ROAS, побудував 2 команди закупки трафіку майже з нуля — і знаю, як це працює не тільки в digital-продуктах, а й у локальному бізнесі. Працюю з усім циклом: аналіз ринку → стратегія → трафік → результат. Не просто веду кампанії — шукаю точки росту, які бізнес ще не бачить. Якщо вам…
PPC кампанія для виробника модульниз саун
47
PPC кампанія для виробника модульниз саун
Контекстна реклама
За допомогою Google Ads почали генерувати заявки на оцінку вартості та консультації. За 4 місяці роботи отримали 346 лідів, з яких конвертувались в покупку 24. Загальний дохід склав більше 10ти мільйонів грн.
Наталія Корнієнко

Контекстна реклама

0 0
200
Перейти в профіль
Комплексний маркетинг та Performance-реклама: Google Ads | SEO | Аналітика Вітаю! Мене звати Наталія. Я — спеціаліст із комплексного інтернет-маркетингу, працюю у сфері Digital з 2023 року. Допомагаю бізнесу вибудовувати шлях від першого кліку до успішної конверсії, базуючись на цифрах, глибокому аналізі ринку та автоматизації процесів.Чим я можу бути корисна вашому проєкту: 1. Контекстна та таргетована реклама (PPC) Google Ads: повний цикл від аудиту до запуску — пошукові кампанії, медійна мережа, YouTube, Google Shopping та Performance Max. Meta Ads: професійна розробка стратегій у…
Артем Губерник

Реклама у соціальних медіа · Контекстна реклама

0 0
134
Перейти в профіль
Привіт, мене звати Артем. Я digital маркетолог. Спеціалізуюсь на плануванні, запусках та оптимізації рекламних кампаній на таких платформах, як Google Ads та Meta Ads. Маю досвід роботи в таких нішах: - Автотовари - Продовольчі товари - Одяг та прикраси Буду радий співпраці!
Сергій Коваленко

Контекстна реклама · Маркетингові дослідження

0 0
120
Перейти в профіль
Я Сергій Коваленко, спеціаліст з платного трафіку. Працюю з -Google Ads, -Meta Ads (Facebook/Instagram) -TikTok Ads Запускаю рекламні кампанії для інфопродуктів, онлайн-курсів, мобільних додатків та e-commerce. Знання і навички: Здатність до навчання, Уміння аналізувати, Digital-маркетинг, Комунікабельність, Розробка маркетингової стратегії, Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads Manager, Google Tag Manager, Налаштування контекстної реклами, Лідогенерація, WordPress, Розрахунок ROMI З командою розробляємо стратегії, тестуємо гіпотези, працюємо з аналітикою, знижуємо CPL і масштабуємо…
Назар Манєйкін

Контекстна реклама · Реклама у соціальних медіа

0 0
94
Перейти в профіль
Я допомагаю малим і середнім бізнесам досягати своїх бізнес-цілей за допомогою просування їх товарів або послуг через мережі Google та Meta. - Робота з такими інструментами як: Google Ads Manager, Meta ads Manager, Google Analytics, Google Tag Manager. - Розміщення рекламних оголошень в мережі Google та META; - Аналітика і звітність. Звітність по результатах роботи реклами, аналітика для подальшої оптимізації і масштабування реклами; - Оптимізація рекламних кампаній та їх масштабування при виконанні поточних KPI клієнта; - Надавати консультації та рекомендації впродовж всього періоду…
Артем Бирюков

Контекстна реклама · Продажі та генерація лідів

440 0
4.9
66 339
Перейти в профіль
!!! БЕЗКОШТОВНИЙ АНАЛІЗ ВАШОЇ РЕКЛАМИ ПРОТЯГОМ 30 ХВИЛИН Вітаю Вас на сторінці мого профілю! Я спеціаліст з налаштування КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ та ТАРГЕТИНГУ з досвідом роботи понад 7 років. За цей час я мав досвід налаштування, оптимізації та ведення більш ніж 400 проектів у різних нішах та мовах. Маю досвід роботи з ринками України, країн ЄС, США, Казахстану, Ізраілю та інші. Широкий спектр кейсів щодо бюджету – від 150 до 25 000 $ на місяць Є партнером Google Маю сертифікати Google AdWords, Google Analytics, Google Display (КМС) Маю можливість співпрацювати за ГОТІВКОВИМ та БЕЗГОТІВКОВИМ…
Сертифікат Google AdWords
890
Сертифікат Google AdWords
Контекстна реклама
Сертифікат від Google AdWords, який підтверджує якість наданих послуг у сфері контекстної реклами.
Сертифікат Google AdWords для пошукової реклами
783
Сертифікат Google AdWords для пошукової реклами
Контекстна реклама
Сертифікат від Google AdWords, який підтверджує якість наданих послуг у сфері пошукової контекстної реклами .
Сертифікат Google Analitycs
440
Сертифікат Google Analitycs
Контекстна реклама
Сертифікат Google Analitycs, який підтверджує якість наданих послуг у сфері налаштування аналітики
Сертифікат Google Display
612
Сертифікат Google Display
Контекстна реклама
Сертифікат від Google Displays, який підтверджує якість наданих послуг у сфері банерної реклами
Максим Сушков

Продажі та генерація лідів · Контекстна реклама

147 0
5.0
19 670
Перейти в профіль
- Google Ads - 9 років (Ukraine, Spain, USA, France, Great Britain, Germany, Cyprus, Switzerland, Greece, Indonesia, Norway, Portugal, Netherlands, Poland etc.); - Bing Ads, Yahoo - 3 роки (USA, Canada). Additional skills: - Meta Ads - 2 роки; - TikTok Ads - 1 рік; - E-mail маркетинг - 4 роки; - SEO - 4 роки; - SMM - 3 роки; - Розробка сайтів - 3 роки. Налаштування контекстної реклами в Google Ads під ключ: Бонус: допомагаю отримати промокод від 10 000 грн на рекламу в Google для нових рекламних акаунтів Що входить у послугу: 1. Стартове обговорення проєкту Детально розбираю ваш бізнес, нішу…
Кейс: Google Ads для магазину зоотоварів (Україна)
13 000 UAH
29
Кейс: Google Ads для магазину зоотоварів (Україна)
Контекстна реклама
Налаштував та оптимізував Google Ads для eCommerce у ніші зоотоварів. Побудував структуру кампаній під ключові категорії: корм, наповнювачі, аксесуари, ветпрепарати. Налаштував коректне відстеження покупок із передачею цінності замовлення, регулярно…
Кейс: Google Ads для магазину запчастин садової техніки
14 000 UAH
109
Кейс: Google Ads для магазину запчастин садової техніки
Контекстна реклама
Налаштував та оптимізував Google Ads для eCommerce у ніші запчастин до бензоінструменту та садової техніки. Розділив кампанії за ключовими категоріями: газонна техніка, мототехніка (бензопили, мотокоси) та загальний асортимент. Для кожного напрямку…
Кейс: Google Ads — Магазин преміальної косметики (Іспанія)
24 646 UAH
131
Кейс: Google Ads — Магазин преміальної косметики (Іспанія)
Контекстна реклама
Оптимізував Google Ads для eCommerce у ніші преміальної косметики в Іспанії. Ключовим завданням було збільшення кількості конверсій при утриманні ціни за лід. Розділив кампанії за категоріями та відключив нецільові SKU, які з'їдали бюджет без…
Кейс: Google Ads для магазину EVA-килимків (Україна)
15 000 UAH
165
Кейс: Google Ads для магазину EVA-килимків (Україна)
Контекстна реклама
Запустив та оптимізував Google Ads для eCommerce у ніші EVA-килимків для авто. Перебудував структуру кампаній під “гарячі” запити (EVA-килимки, комплекти, багажник, під марку/модель авто), налаштував/перевірив відстеження покупок і регулярно чистив…
Кейс: Google Ads для магазину побутової хімії та антисептиків
15 000 UAH
171
Кейс: Google Ads для магазину побутової хімії та антисептиків
Контекстна реклама
Запустив та оптимізував Google Ads для eCommerce у ніші побутової хімії та антисептиків. Перебудував структуру кампаній під ключові категорії (антисептики/дезінфекція, засоби для прибирання, побутова хімія), налаштував коректне відстеження покупок і…