Сергій

Десктопні додатки · Обробка даних

38 0
249
Перейти в профіль
Дашборд в Power BI
625
Дашборд в Power BI
Обробка даних
Аналіз даних та створення дашборду в Power BI. Дані завантажуються через API.
Графіки в Excel
819
Графіки в Excel
Обробка даних
Просто різні графіки в Excel, які я зробив коли-небудь для різних проектів, дашбордів або просто в навчальних цілях.
Моделі даних Excel Power Pivot
826
Моделі даних Excel Power Pivot
Обробка даних
З бази даних завантажуються таблиці абсолютно різні у вигляді інформації та структури. У Power Pivot була створена модель даних, а також було написано на мові формули DAX чимало заходів. Це дозволяє з різних за структурою даних створити одну загальну…
Микола

Бази даних та SQL · Обробка даних

14 0
422
Перейти в профіль
Ключова інформація: Досвід роботи в IT понад 20 років. Аналітика даних в Excel та Power BI (Power Query, Power Pivot, DAX) Вища інженерно-технічна освіта, додаткові курси з менеджменту, маркетингу, економіки та анатітики данних. Додатково SQL, Python, Google Sheets Виконую проекти з ABC-, XYZ-, RFM-аналізу товарних та клієнтських баз, маркетингові звіти, перетворення табличних звітів з Excel та 1с у дружні звіти у Power BI, аналіз якості праці менеджерів продажу, візуалізації результатів опитувань внутрішнього персоналу та клієнтів тощо. п. Допомога у складних обробках інформації в Excel,…
Аналіз продажів інтернет-магазину
16 000 UAH
607
Аналіз продажів інтернет-магазину
Обробка даних
Повний аналіз продажів Інтернет-магазина на основі файлових вивантажень з CRM клієнта
Ольга Гонца

Обробка даних · Бази даних та SQL

0 0
163
Перейти в профіль
Дашборд з кастомним спливаючим блоком
189
Дашборд з кастомним спливаючим блоком
Обробка даних
Додана робота для ілюстрації можливостей. До будь-якого графіка можна додати спливаючий блок з даними. Дані будуть різними залежно від обраної точки на графіку. За промовчанням це значення показника обраної точки (наприклад, сума продажу за…
Дашборд: детальніше про клієнтів
243
Дашборд: детальніше про клієнтів
Обробка даних
Дашборд для менеджера проекту/продакт менеджера. Кількість унікальних клієнтів, середній прибуток. ТОП 100 клієнтів. Розподіл замовлень з доходу/рівню освіти клієнтів. Динаміка кількості клієнтів та середнього доходу. Додано панель навігації…
Дашборд: детальніше про продукт
211
Дашборд: детальніше про продукт
Обробка даних
Дашборд для менеджера проекту/продакт менеджера. Інформація щодо вибраного продукту. Кількість замовлень, обсяг продажу, прибуток. Динаміка метрик у періоді. Додано панель навігації для перегляду інших сторінок. Джерела даних можуть…
Дашборд для менеджера: основні показники
168
Дашборд для менеджера: основні показники
Обробка даних
Усі основні бізнес-показники на одній сторінці дашборду. Дані про продаж: виручка, прибуток, кількість замовлень, відсоток повернень. топ продуктів. Додано панель навігації для перегляду інших сторінок. Джерела даних можуть відрізнятися в…
Панель керування KPI колл-центру
166
Панель керування KPI колл-центру
Обробка даних
Дашборд з метриками для оцінки роботи колцентра. Виконані такі завдання: - отримання даних з API (голосові чати, письмові чати) - перетворення даних у Power Query - створення моделі даних - обчислення метрик у DAX - створення візуалів #…
Сергій Кухарчук

Десктопні додатки · Обробка даних

0 0
134
Перейти в профіль
Power BI — розробка та підтримка управлінської аналітики для бізнесу. Допомагаю власникам і керівникам бачити реальну картину бізнесу в одному дашборді — без ручних звірок і розрізнених таблиць. Що роблю: — Будую дашборди під конкретні бізнес-задачі: фінанси, продажі, операції — Підключаюсь до будь-яких джерел: Excel, Google Sheets, MySQL, PostgreSQL, SQL Server, 1С, Bitrix24, Shopify та інші — Формую ТЗ від бізнесу — якщо ще немає чіткого розуміння що потрібно — Підтримую звіти в актуальному стані після здачі Досвід з великим обсягом даних (100M+ рядків), знання DAX та MDX. Працював як у…
Ольга Смолянінова

Бази даних та SQL · Обробка даних

0 0
130
Перейти в профіль
Data Analyst | SQL & Power BI Specialist | Автоматизація звітності та складний аналіз даних Вітаю! Я аналітик даних із сильним математичним підгрунттям та досвідом роботи зі складними масивами інформації (від бізнес показників до наукових астрономічних даних). Я тут для того аби допомагати бізнесу перетворити табличний хоас на чіткі інтерактивні дашборди, які допомагають приймати рішення на основі цифр. Чим я можу бути корисна: Створення автоматизованих звітів, налаштування метрик (DAX) візуалізація KPI; Складні SQL-запити: оптимізація вибірок, робота з віконними функціями, CTE та агрегаціями…
Superstore Sales Dashboard
109
Superstore Sales Dashboard
Обробка даних
Інтерактивна панель інструментів для моніторингу ефективності роздрібних продажів Моделювання даних: Перетворення "плоскої" таблиці продажів (набір даних Superstore) на реляційну модель з використанням схеми "Зірка" (Star Schema), з виділенням…
Natalia

Windows · Обробка даних

0 0
128
Перейти в профіль
Я спеціаліст з аналітики даних і візуалізації в Microsoft Power BI. Створюю інтерактивні дашборди та аналітичні звіти, які допомагають бізнесу приймати рішення на основі даних.Маю досвід у: розробці дашбордів та візуалізації даних обробці та трансформації даних у Power Query написанні DAX формул для розрахунків і метрик підготовці даних для аналітики та звітностіПрацюю з даними від “сирих таблиць” до зрозумілих бізнес-інсайтів. Люблю, коли складні дані стають простими та візуально зрозумілими.
Привіт, я маю багатий досвід роботи з таким фінансовим інструментом як Microsoft Excel (Power Pivot, Power Query, Power BI, Macros BVA). Готовий допомогти Вам у вирішенні фінансових та економічних завдань за допомогою Excel: - налаштувати управлінський та оперативний облік (процеси будь-якої складності); - налаштувати звітність (налаштування Power BI); - зробити розрахунки для бізнес-планів (багатофакторні моделі з прорахунком різних варіантів фінансового результату); - оброблення та аналіз даних в Excel, отриманих з будь-якої ERP або CRM системи (…
Консолідована звітність засобами Excel та Power BI
184
Консолідована звітність засобами Excel та Power BI
Обробка даних
Завдання полягало в тому, щоб по групі компаній на постійній основі робити консолідовану звітність з виключенням міжгрупових обертів. Ведення обліку відбувалось засобами Excel, зведення та оновлення даних для звітності відбувалось за допомогою Power…
Потрібна якісна допомога з Excel чи Google Sheets? Не витрачайте час і нерви – я допоможу швидко і просто:) Роблю швидко, пояснюю просто. Виконую замовлення своєчасно та грамотно. Після отримання замовником виконаного завдання, надаю гарантійний період на проведення доопрацювань. Знайшли помилку з моєї сторони - виправляю безкоштовно. Якщо взяв замовлення - на "півдорозі" не залишаю. Досвід економіста - фінансового аналітика понад 15 років. Power Query (M language), Power Pivot (DAX) , Power BI, VBA, Google Scripts - все моя сфера діяльності. Ціна адекватна - договірна (все залежить від…
Valeria Veremiienko

Обробка даних · Управління проєктами

0 0
65
Перейти в профіль
Працюю з Excel та Google Таблицями різної складності — від базових розрахунків до автоматизованої аналітики. Створення та оформлення таблиць Складні формули (SUM, IF, INDEX/MATCH, XLOOKUP тощо) Зведені таблиці Power Query (очищення, трансформація, об'єднання даних) Power Pivot (моделювання даних, зв’язки між таблицями, DAX-розрахунки) Автоматизація звітності Побудова аналітичних дашбордів Оптимізація великих масивів даних Можу: ✔ зібрати дані з кількох файлів в один звіт ✔ автоматизувати щомісячні звіти ✔ створити модель даних для бізнес-аналізу ✔ зробити дашборд для керівництва ✔…