Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Розмістіть свій проєкт безплатно та почніть отримувати пропозиції від фрилансерів-виконавців уже через хвилини після публікації!

База данных для агентства недвижимости


Відгук замовника про співпрацю з фрилансером

Якість
Професіоналізм
Вартість
Контактність
Терміни

Не підписали договір (без якого неможливі фінансові відносини) все проходило в усній домовленості, а це не надійно. Він чекав передоплати, але не отримав її. Коли договір був складений, він перестав відповідати на повідомлення і пішов, нічого не повідомивши.
Ми затягли з передоплатою, але це не привід зникати безмовно.

Профіль видалено

Відгук фрилансера про співпрацю з замовником

Оплата
Постановка завдання
Чіткість вимог
Контактність

Письмового договору був. Замовник сказав, давайте підпишемо договір. Я говорю давайте, але є проблема в тому, що я резидент України, а замовник резидент Росії. Після чого замовник про договір нічого не говорив. Зійшлися у сумі та у термінах. Клієнт сказав, що зараз не зможе заплатити аванс, тому що на тиждень їде. Я сказав добре, давайте за тиждень. Але я захворів і зміг лише розвернути початковий шматок і дав доступ до тестування. Людина за тиждень на зв'язок не вийшла. З'явився десь за 2 тижні. Сказав, що проблеми були. Я сказав добре. Домовилися ще раз про передоплату я скинув банківські реквізити. Людина сказала що зараз переведуть та завтра будуть і знову зникла. Гроші так і не надійшли. Після чого я зрозумів, що мене харчуються розвести на чергову безкоштовну роботу. І я просто Англійською відмовився від роботи із замовником і від проекту. Прошу прибрати відгук. Тому що я відмовився з Вами працювати з Вашої вини!

Профіль видалено

Замовник не бажає робити передоплату? Оплата через Сейф допоможе уникнути можливого шахрайства.
    1 ставку приховано
  • Профіль видалено
    30 жовтня 2012, 0:35 |
    Договора не было никакого. Заказчик сказал давайте подпишем договор. Я говорю давайте но есть проблема в том что я резидент Украины, а заказчик резидент России. Но сошлись в суме и в сроках. Клиент сказал что сейчас не сможет заплатить аванс, так как на неделю уезжает. Я сказал хорошо, давайте через неделю. Но я заболел и смог только развернуть начальный кусок и дал доступ для тестирования. Человек через неделю на связь не вышел. Появился где-то через 2 недели. Сказал что проблемы были. Я сказал хорошо. Договорились еще раз о предоплате я скинул банковские реквизиты. Человек сказал что сейчас переведут и завтра будут и снова пропал. Деньги так и не поступили. После чего я понял что меня питаются развести на очередную бесплатную работу. И я просто по Английски отказался от работы с заказчиком и от проекта. Прошу убрать отзыв убрать. Так как я отказался с Вами работать по Вашей вине.

Замовник
Профіль видалено


Проєкт опублікований
13 років тому
367 переглядів