Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Розмістіть свій проєкт безплатно та почніть отримувати пропозиції від фрилансерів-виконавців уже через хвилини після публікації!

Формируем команду разработчиков

1000 UAH

Замовник не бажає робити передоплату? Оплата через Сейф допоможе уникнути можливого шахрайства.
  1. 97  
    3 дні100 UAH

    Робота зацікавила. Але, поскільки я тільки починаю працювати у фрілансі, незнаю чим можу помогти. Втім, розгляну будь - яку пропозицію, думаю для досвіду це багато значить. З повагою.

  2. 28  
    3 дні100 UAH

    Работаю ради опыта. Думаю, волонтёрские начала - вполне подходят для меня.
    dsvan88 - скайп
    Буду рад оказать посильную помощь в воплощении небольших задач.

  3. 2053    122  0
    1 день200 UAH

    Не знаю чем помогу, но я за идею!))
    Предлагайте, скайп sanyaba887

  4. 30  
    3 дні898 UAH

    Меня заинтересовало предложение.

  • Dmytro K.
    12 серпня 2015, 0:10 |

    1. українська соціальна мережа уже рік як є і успішно розвивається.

    2. держава і волонтери це не сумісні поняття. у нас в державі купу грошей розкрадається, а ви хочете для держави ще й щось безкоштовно робити??

    і щось я думаю, що ви просто хочете щоб вам на халяву зробили роботу, за яку ви потім отримаєте гроші. є купа студій, в яких програмісти отримують величезні зарплати, от серед них і шукайте, а не тут

  • Андрей Матрей ГС «Народна Влада України»
    12 серпня 2015, 0:23 |

    Шановний Дмитро,

    По перше, про яку "українську соціальну мережу" йде річь?

    По друге, ми немаємо к державним структурам жодного відношення. Наша ініціатива цілком волонтерська та розрахована на небайдужих людей, яким вже набридло бачити як чиновники розкродають гроші та терпіти безаконня і самовілля.

  • Dmytro K.
    12 серпня 2015, 0:42 |

    Катерина в тексті написала: що від створення української соціальної мережі... а створення електронного уряду не передбачає участь державних структур? я от, непроти, взяти участь як програміст чи можливо в іншій ролі, в якихось соціальних проектах. а от що стосується того, що мала б забезпечити держава, то тут потрібно шукати волонтерів серед людей, які готові оплатити роботу, якщо звісно це будуть великі проекти. безкоштовно вам швидше всього зроблять неякісний продукт, потрібна мотивація якась.

  • Андрей Матрей ГС «Народна Влада України»
    12 серпня 2015, 8:40 |

    Дмитро, так в нас є бажання створити українську соціальну мережу, яка б була популярною на рівні "facebook" та вконтакті. Але ж ви сказали що вона (мережа) вже майже рік існує і розвивається, тому мені стало цікаво що саме ви мали на увазі.

    Стосовно електронного урядування, то згоден з вами що держава повинна забезпечити і розробити це корисний інструмент. Однак, він вже розробляється "державою" на протязі 15 років. Саме на початку 2000 років в чиновники перше заговорили про електронне урядування.

    Скажіть відверто, ви досі не зрозуміли що після революції гідності державна система управління не змінилась?

    Якщо ви хочете сидіти та чикати поки хтось прийде та щось зроби, це ваше право. Але ми вирішили для себе, що треба самим почати розробляти корисні електроні інструменти. Як це зробила група волонтерів створивши електронну систему державних закупівель - http://prozorro.org/

    Стосовно мотивації, Катерина її коротко описала, що набридло сидіти заробляти гроші та закривати очі на все що відбувається навколо! Треба брати та й самим міняти нашу країну, а не чикати поки «чесні» держслужбовці це зроблять. Розумієте?

  • Dmytro K.
    12 серпня 2015, 11:28 |

    щодо соціалки, то я казав про WEUA. не знаю як вона там зараз, працює чи ні, але трохи давніше я в ній ще сидів, її створили якраз після революції хлопці зі Львова здається, для того щоб ми перестали сидіти в російських соц мережах і мали власну мережу.

    тепер щодо уряду. у нас така держава, що навіть коли за неї щось зроблять, то вони не дуже і хочуть це впроваджувати, їм це не вигідно, тому що набагато вигідніше через тендери розікрасти великі суми грошей, а розробникам заплатити копійки. тай нашо їм такої системи, коли їх влаштовує стара, з тими шляхами розкрадання державних грошей. тому перед тим як щось робити, потрібно мати підтримку на якомусь вищому рівні і знати що робота не буде марною.

    я теж хочу щоб в нашій країні настало щось краще і розумію що від теперішньої влади покращень не буде, хіба в лапках. і що лише від нас залежить майбутнє. але без хотіння чиновників, системи державного рівня не працюватимуть. а от на соціальні проекти можна тратити час

  • Dmytro K.
    12 серпня 2015, 11:34 |

    бачу віюа вже не працює. її адреса weua.info , але за цією адресою пише що вони шукають нового власника і є посилання на фейсбук. звяжіться з ними, можливо взяли б цей проект, нащо розробляти коли є готовий ресурс і багатьма українцями

  • Андрей Матрей ГС «Народна Влада України»
    12 серпня 2015, 16:24 |

    Дмитро, бачите різницю між сказаним вами? У першому своєму коментарі ви говорили що: "1. українська соціальна мережа уже рік як є і успішно розвивається." Тепер же з'ясувалося, що соц.мережа не працює, а її керівники шукають нових власників.

    Нажаль про мережу weua.info я дізнався тільки зараз від вас, тому не маю жодного уявлення який функціонал в неї реалізован. Насправді готових ресурсів дуже багато, але всі вони не чим не відрізняються від діючих популярних мереж ФБ та вконтакті.

    Тому іноді легше розробляти щось з нуля, чим брати готове та перероблювати.

  • Dmytro K.
    12 серпня 2015, 16:27 |

    я просто до сьогодні не знав, що її тимчасово закрили. вона не була схожа на ВК чи фейсбук, ну ясно що схожі речі мусять бути бо поіншому ніяк. там час від часу щось додавали, до моменту закриття я не знаю якою вона була, бо я вже давно там не був. але про неї знали багато, тому що реклама була і в соц мережах і по телебаченню на популярних канал її розробник давав неодноразово інтерв'ю

  • Андрей Матрей ГС «Народна Влада України»
    14 серпня 2015, 11:26 |

    Факт в тому, що ця мережа перестала існувати! А це говорить про те, що вона не змогла набрати популярності та й вийти на рівень ВК і ФБ. Ви з цим згодні?

  • Dmytro K.
    14 серпня 2015, 11:32 |

    давайте будемо реалістами, зараз ніхто не створить мережу тут в Україні яка по популярності дійде до них. крім того, навіть якщо стане тоді треба шукати дуже багатих інвесторів, але мають проти роки. навіть якщо придумати дуже якись нестандартний, революційний продукт, сумніваюся що він переплюне вк чи фб і всі українці перейдуть на нього. справа далеко не в двіжку а в тих з ким ти спілкуєшся, з ким можеш познайомитися і тд і тп, у вк чи фб майже всі твої друзі, смисл переходити туди де їх нема

  • Dmytro K.
    14 серпня 2015, 11:36 |

    потрібна якась одна фішка, сервіс, який обєднає людей і створить з них нову соціальну мережу. тоді є шанс. я колись теж думав створювати свою соц мережу, але потім подумав що створити це одне, а щоб вона потім працювала і розвивалася це зовсім інше, на це потрібно дуже багато часу, грошей, людей які будуть вірними цій справі... але якщо не буде чогось унікального, люди просто не будуть переходити туди

  • Dmytro K.
    14 серпня 2015, 11:36 |

    потрібна якась одна фішка, сервіс, який обєднає людей і створить з них нову соціальну мережу. тоді є шанс. я колись теж думав створювати свою соц мережу, але потім подумав що створити це одне, а щоб вона потім працювала і розвивалася це зовсім інше, на це потрібно дуже багато часу, грошей, людей які будуть вірними цій справі... але якщо не буде чогось унікального, люди просто не будуть переходити туди

  • Андрей Матрей ГС «Народна Влада України»
    14 серпня 2015, 11:43 |

    Повністю згоден з вами. В нас цей унікальний задум є, і тому ми впевнені що зможемо створити систему, яка з часом стане популярною.

  • Dmytro K.
    14 серпня 2015, 13:29 |

    бажаю успіху! головне не здатися потім

  • Игорь Степанов
    12 серпня 2015, 10:56 |

    Инструменты и технологии электронного правительства уже существуют, разработаны очень подробно, нет смысла изобретать. Свяжитесь с Яникой Мерилло, она сейчас успешно продвигает проект на уровне нескольких министерств. Главное в другом - сопротивлении среды. У меня есть опыт (попытки) внедрения такой системы на уровне обладминистрации - печальный опыт.

    Социальная же сеть по определению или социальная, с массированным вовлечением участников, или клубная, с камерным звучанием. В первом случае можно думать над созданием, но тогда придется понимать, что активистов там будет меньшинство. Во втором случае никакого смысла нет, нужно встраиваться в существующий механизм.

  • Андрей Матрей ГС «Народна Влада України»
    12 серпня 2015, 16:58 |

    Игорь, большинство людей склонны путать такие понятия как:

    Электронное правительство (англ. e-Government) — способ предоставления информации и оказания уже сформировавшегося набора государственных услуг гражданам, бизнесу, другим ветвям государственной власти и государственным чиновникам, при котором личное взаимодействие между государством и заявителем минимизировано и максимально возможно используются информационные технологии.

    и

    Электронная демократия (англ. e-Democracy) — это открытая процедура разработки и использования информационно-коммуникационных технологий (ИКТ) в качестве средства для коллективных мыслительных (краудсорсинг) и административных процессов (информирования, принятия совместных решений - электронное голосование, контроль выполнения решений и т.д.) На всех уровнях - начиная с уровня местного самоуправления и заканчивая государственным.


    Так вот, Яника Мерилло и команда разработчиков (приватбанка), а также волонтеры создают систему предоставления государственных услуг в электронном виде - https://igov.org.ua/ Это называется Электронное правительство (англ. e-Government)

    Я говорю о создании инструментов ИКТ электронного управления (демократии) государством. А это абсолютно разные вещи, понимаете?

    Конечно, не исключено что после успешной реализации проекта iGov, Яника Мерилло и "команда" возмуться за реализацию информационно-коммуникационных технологий e-Democracy. Вопрос, через сколько времени это будет? И будет ли вообще ими реализованы данная инициатива?

    Считаю, что мы можем двигаться с ними параллельно помогая и где-то взаимодополняя друг друга... 🙂


  • Игорь Степанов
    13 серпня 2015, 18:52 |

    Вы ясно формулируйте, тогда никто не будет путаться. В исходном тексте речь или о соцсети, или об электронном правительстве. Сами не путайтесь в понятиях.


  • Андрей Матрей ГС «Народна Влада України»
    13 серпня 2015, 20:07 |

    Игорь, в тексте говориться о том, что идей для реализации много от социальной сети до создания системы электронного управления.

  • Настя Лущикова
    13 серпня 2015, 17:47 |

    а тестувальники вам в команду не потрібні?

  • Андрей Матрей ГС «Народна Влада України»
    13 серпня 2015, 20:07 |

    Настя, конечно нужны))

  • Настя Лущикова
    13 серпня 2015, 22:44 |

    берите меня к себе=)

  • Андрей Матрей ГС «Народна Влада України»
    14 серпня 2015, 11:30 |

    Настя, если вы желаете присоединиться к команде разработчиков, тогда предлагаю вам установить программу "mumble" и подключиться до нашего голосового сервера - http://mumble.org.ua/ на котором каждый понедельник в 20:00 по Киевскому времени проходят общие собрания.

  • Валентин Тихомиров
    15 серпня 2015, 18:47 |

    банда романтиков

    управление ето прибыльнвй бизнес в нашей вертикально корупционной системе

    никто вас не подпустит

    а если нужно то забамят

    у олигархов свои армии........

  • Андрей Матрей ГС «Народна Влада України»
    16 серпня 2015, 13:31 |

    Валентин, лучше уж быть романтиком и при этом делать практические шаги, чтобы изменить действующую систему. Чем покорным рабом которому внушили, что даже думать об изменениях не нужно, так как олигархи не дадут, не подпустят, задавят и тд...

    Олигархи тоже люди, обычные смертные люди и им есть что терять, в отличии от нищих людей. Поэтому, никто из них никогда не станет открыто противостоять гражданам, патриотам Украины, потому как их просто физически уничтожат! И к этому все идет...

  • Елена Б.
    17 серпня 2015, 10:33 |

    ну да ладно) есть масса проверенных методов формирования общественного мнения, а если нужное общественное мнение сформировано, то народ на стороне олигархов и все в шоколаде! Вы правы, делать что-то нужно, но нужно иметь какую-то реальную поддержку. Иначе все разлетится по ветру... Вы оглянитесь на события последних лет, как быстро наши "патриоты" меняют свои взгляды, в зависимости от того, что вдалбливают через ТВ и интернет. Я не хочу никого обидеть, но с большинством происходит именно так. Поэтому не рассчитывайте на некую массу патриотов, она в один миг может обернуться против Вас.

  • Igor Zet
    17 серпня 2015, 22:07 |

    Многие не понимают сути проэкта, как он будет работать и в чем его уникальность...

  • Александр Литвиненко
    19 вересня 2015, 10:05 |

    Предлагаю свою помощь, содействие и экспертизу (юридическая поддержка/консультирование, и в рамках моего профиля на этом ресурсе).

Актуальні фриланс-проєкти в категорії HTML та CSS верстання

Стаття в Вікіпедії

1812 UAH

Професійна стаття у Вікіпедії про художника-фотографа, опис його нагород і відзнак, а також позу

HTML та CSS верстання ∙ 9 годин 37 хвилин тому ∙ 7 ставок

Webflow розробник для заповнення сторінок портфоліо на сайті

Є сайт розроблений кастомно на вебфлоу для будівельної компанії, потрібно швидко заповнити сторінки проектів за одним шаблоном (замінити картинки і тексти) Для 2 мов Кількість - 6 штук Готові починати asap, дякую!

HTML та CSS верстанняВеб-програмування ∙ 1 день 12 годин тому ∙ 39 ставок

Верстка та посадка на WordPress сайту будівельної компанії (Premium-сегмент) з акцентом на SEO

Опис проєкту:Шукаємо досвідченого WordPress-розробника для верстки та посадки готового дизайн-макета з Figma на CMS WordPress. Важливий контекст проєкту:Це не розробка сайту з нуля. Компанія має діючий сайт, ми оновлюємо структуру та дизайн. Нам необхідно реалізувати головну…

HTML та CSS верстанняВеб-програмування ∙ 1 день 17 годин тому ∙ 66 ставок

Переніс сайта з опенкарту на платформу Хорошоп

Добрий день. Є сайт на опенкарті, інтернет магазин. Потрібно перенести струкутуру сайту на платформу хорошоп, підібрати дизайн для нового сайту та зробити його повноцінно працюючим

HTML та CSS верстанняВеб-програмування ∙ 2 дні 14 годин тому ∙ 35 ставок

Потрібен сильний WordPress / WooCommerce спеціаліст для доопрацювання сайту MARSPRO

Шукаємо відповідального фрілансера або невелику команду для якісного завершення та технічного доопрацювання сайту компанії MARSPRO. Сайт вже працює, але після попереднього розробника залишилось багато дрібних і важливих технічних проблем. Нам потрібна людина, яка зможе не просто…

CMSHTML та CSS верстання ∙ 3 дні 14 годин тому ∙ 44 ставки

Замовник
Екатерина Кулик
Україна Україна  14  0
Проєкт опублікований
10 років тому
10 років
1231 перегляд
Мітки
  • web-программирование
  • руки из плеч