Hezner виділений сервер Debian 11 налаштувати правильно мережу.
500 UAHДоброго вечора панове.
виділений сервер Debian 11 поставили ProxMox
виникла проблема з мережкою, потрібно поставити правильні налаштування щоб не завалити доступ до сервера.
Схема наступна
Є виділена(біла) ірv4 Debian її получив, також після інсталяції ProxMox став доступний по білй ір + порт
але для віртуальних машин інтерфейс (моста) немає на цьому знання лінукса у нашого адміна закінчуються.
Також програмний маршрутизатор поставити на самій віртуалці в нас стоїть КЕРІО буде стояти він.
Від вас профі ЛІНУКСА потрібно тільки налаштувати мережу і все, решта налаштує адмін.
номер адмін 0957135002
УВАГА!!!!
писати в цей чат або адміну особисто мені у приват писати не потрібно
-
493 13 0 Вітаю.
Готовий допомогти з налаштуваннями Вашому адміну.
Досвід роботи з hetzner та proxmox великий.
Пишіть у приватні - обговоримо деталі.
-
260 3 0 Доброго дня!
Готовий зробити потрібні налаштування (власне, переписати з мого сервера)
-
3301 180 0 Доброго дня. Готовий обговорити ваш проєкт. Пишіть, обговормо. Дякую.
-
В wiki хетзнера есть настройки сети под любые задачи, если админ не в состоянии прочесть и понять Вики, стоит подумать..., Как из задачи - вам нужен NAT?
-
Люба Витвицька Nec
Питання вирішене, взяли ще одні іР
Дякую Вам
-