Налаштування DNS в панелі VestaCP
При додаванні вибсайту до піддоменів не працює.
Потрібно налаштувати, щоб при додаванні веб-сайту в піддомен він працював.
Відгук замовника про співпрацю з Іваном Ц.
Налаштування DNS в панелі VestaCPВся робота виконана вчасно на відмінно!
Відгук фрилансера про співпрацю з Igor Vetruk
Налаштування DNS в панелі VestaCPХороший і приємний замовник! Зверніться до нас!
-
3301 180 0 Добрий день . Готова допомогти. Пишіть і обговорюємо. Дякую вам.* / / / / / / / / / / /
-
1997 129 0 2 а ns домену в яку сторону спрямовані, якщо ns не спрямовані на ваш сервер то і працювати нічого не буде
-
1365 67 0 Я зроблю. Skype - boikii_kot напишіть допомогу! Досвід роботи з Vesta
-
4057 256 0 2 Добрий день . Прийміть зараз за Ваш проект. З VestaCP дуже добре знайомий, відгуки можна побачити в профілі. Запишіть в ЛС деталі, що саме не працює.
-
3381 213 0 Добрий день, давайте настрою, з VestaCP знаком, аж до розробки модулів під нею.
-
155 22 0 Добрий день, я можу вам допомогти. skype= tsyuha, telegram=@tsyuha, e-mail= [email protected]