Підключити телефонію Asterisk до CRM
Маємо 6 SIP номерів різних операторів. Потрібно:
1. Завести транки в астеріск
2. Під'єднати астеріск до срм-системи без використання якихось там конекторів із абонплатою.
Для нас є ідеальною ось такая реалізація:
https://habr.com/ru/post/349316/
Якщо ви запропонуєте щось схоже - можемо розглянути ваш варіант. Головне в цьому завданні не те щоб завести номери в астер, а саме під'єднати астер до срмки, щоб при вхідному дзвінку з'являлося вікно з клієнтом, все як описано у статті.
P.S. CRM у нас коробка, з максимальними можливостями на власному сервері, ніяких підписок.
P.S.S За попереднім вивченням завдання була інформаця що описане у статті реалізовано на застарілій версії php. Якщо ви зможете переписати це на сучасній - буде чудово.
Залишайте, будь ласка, свої питання і строки реалізації задачі. Дякую.
-
1855 71 0 Можу встановити, налаштувати сервер на базі asterisk, зробити інтеграцію asterisk з Бітрікс через REST API з повним функціоналом. Виключення - не зможете робити та приймати дзвінки напряму із браузера через WebRTC Бітрікс. Потрібно використовувати телефон або софтфон.
-
Какая СРМ у вас?
-
Повна версія з підтримкою REST API та модулем телефонії ?
-
Пробовали по той инструкции, не работает.
-