Постфікс, перестали відправлятися емайли.
Останні зміни налаштувань в postfix були пов'язані з SPF.
Через кілька днів було виявлено, що електронні листи перестали виходити. Помилок немає. Єдине, що є в журналі, під час спроби відправки листа - розмова з mx01.emig.gmx.net[212.227.17.5] завершилася тайм-аутом під час отримання початкового привітання сервера
-
210 Дивіться в сторону блек листів, вашому домену чи/та могил зіпсувати карму. Це модна виправити але повноцінний результат прийде через місяць і на це ніяк не вплинути.
-
3301 180 0 Доброго вечора. Готовий обговорити деталі вашого завдання. Пишіть. ДЯкую.
-
1361 24 2 Доброго дня, Денис!
Готовий розв'язувати Вашу проблему з Postfix.
-
786 15 0 Привіт,
Досвід адміністрування Linux понад 10 років, працюю в хостинговій компанії як ІТ-інженер, допоможу вирішити вашу проблему, досвід величезний. Звертайтеся!
-
242 Привіт!
Готовий обговорити більш детально завдання та подробиці щодо цього проекту
-
провайдер закрыл 25 outbound порт, postfix тут ни причем
-