Нужно прикрутить на сайт https://goo.gl/ZO9w0h компонет интернет-магазина и платежную систему. Shopkeeper3, Minishop2 подойдут, но нам не нужен такой обширный функционал. Можно что-то проще.
Это некоммерчейский (неприбыльный) проект, сделанный волонтерами. Дальше использую терминологию интернет-коммерции, что бы было понятнее.
"Товары" - это подарки. Карточка товара не нужна, только список.
Логика "заказа" должна работать как сейчас. Меняется только обработка.
Что нужно учесть:
1. В списке кнопка Обрати инициирует вызов попапа
2. В плитке "товара" должна выводится информация по остаткам и по количеству "проданных" товаров http://take.ms/itL5Y
3. В попапе при прокрутке слайдера меняется выбранный "товар" http://take.ms/AVJxn и цена в инпуте. Пользователь может изменить значение взноса в инпуте. Количество "товаров" всегда установлено как 1. В информацию о заказе должны записаться данные полей и суммы взноса. При нажатии на кнопку "Далі" добавляется "заказ" в базу и пользователь переадресовывается на ликпей без промежуточных страниц. По завершению оплаты, в админке статус "заказа" должен измениться на "оплачен". Количество "доброчинців" и остаток на сайте меняются.
4. После оплаты пользователю и администратору должны прийти уведомления
Відгук замовника про співпрацю з Денисом Ш.
Прикрутить каталог магазина на MODxПриклад інфантильно-безвідповідального виконавця.
Завдання, яке провалив Деніс - важлива частина суспільного проекту, в який люди вкладають свої особисті гроші і час безкоштовно, на волонтерській основі. Для того, щоб зробити нашу звичайність трохи яскравішою.
Деніс знав про повноту відповідальності, але, мабуть, відповідальність – не його фішка.
Після закінчення терміну, Skype перепис ігнорував. По телефону почав розповідати казки про готові блоки робіт. Але, незважаючи на це, було зрозуміло, що там кінь не впав. Я дав можливість зберегти обличчя і в два дні щось зробити. Вибачте
Відгук фрилансера про співпрацю з Юриєм Сенченком
Прикрутить каталог магазина на MODxДуже хороший приклад "відповідальності клієнта", який у будь-який спосіб видумав, як би зробити одне і те ж з кожним днем дешевіше або за його якою то суттєво своїми термінами, очевидно з урахуванням тих днів, що кланкував людина, а можливо не тільки у мене (не зрозуміло, скільки триватиме робота над цим проектом).Чоловік бігав до мене 4 дні що б просто розмовляти, можливо там обкурився що то і було нудно, не зрозуміло.Коли вказав ставку тільки через сейф, не затвердив, думав, що я вже почну працювати на його «волонтерському» проекті і тих самих умов, але за подяку.Зрозумівши, що замовник не дуже чистий на руку, попросив у нього ж фтп доступу, з чим я вже міг працювати через два дні (Постійно мені стверджував про терміновий проект, але якщо це так, підхід, на мою думку, спочатку інший.Здавалося б, що є частина істини в його статусі в скайпі, що людина "Втік у себе, повернуся не скоро", можливо це і зіграло в часи відповіді і ігнорування на мої запитання/повідомлення.Після затвердження угоди, в ході роботи придумати нові речі, про які спочатку просто не згадував.Вибачте екранів нету, оскільки це був розмова по телефону.Після останнього розмови людини, коли пояснив, чому зміни у нього на сайті нету, що їх роблю у себе, щоб перестрахувати себе у випадку кидалова, на наступний день оголосив відгук на мою сторону.Здавалося, що людина образилася на те, що я не хотів робити проект на його «волонтерських» умовах.ПС: Я категорично не рекомендую цього жахливого людини, який не цінує свій час і час людей.Бажаю людині успіху в його бізнесі!