Розмістіть свій проєкт безплатно та почніть отримувати пропозиції від фрилансерів-виконавців уже через хвилини після публікації!
Протестувати пiдключення goip -> Asterisk пiдключення для виявлення проблеми
1500 UAHВ нас пiдключенi шлюз (goip32) в якостi транку в бiлiнгу на базi Asterisk. Виникла проблема, що при наборi номера йде коннект, телефонiя дзвонить, але MicroSIP просто мовчить (нi гудкiв, нiчого). Доводиться набирати декілька разiв щоб MicroSIP почав давати гудки. Як показано на скрiнах при наборі може висіти Calling (підключення...), що почав йти набір в MicroSIP потрібно скидати виклик і ще раз набирати доки не зїявиться Session Progress (З'єднання)
Додатки 2
Перегляд додатків доступний тільки зареєстрованим користувачам.
1 ставку приховано