Зробити дизайн сайту
Відгук замовника про співпрацю з Ириною
Зробити дизайн сайтуПерша сторінка - все пройшло супер.
Наступні сторінки - вже було складніше, особливо мобільна версія.
Спробую описати співпрацю об'єктивно.
Дещо змішані відчуття. В результаті дизайн вийшов хороший.
Видно, що Ірина може робити класно, але з якоїсь причини останні сторінки, здається, виконувались на швидку руху просто щоб "здати".
Тому мені довелось витратити багато годин часу на перевірку сторінок по кілька разів та опис великої кількості правок, там, де їх не мало б бути.
В терміни вклались. ТЗ після старту роботи старався не змінювати. Оплатив за роботу стільки, скільки дизайнер попросила за виконання.
![]()