Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Розмістіть свій проєкт безплатно та почніть отримувати пропозиції від фрилансерів-виконавців уже через хвилини після публікації!

Шифрование/дешифрование ViewState С#/ASP

C#

  • Dmytro Ilnytskyi
    15 лютого 2017, 22:44 |

    Приведите, пожалуйста, образец сериализованного ViewState.

  • Профіль заблоковано
    15 лютого 2017, 22:53 |

    Маємо аналогічний проект, шукаємо виконавців

  • В'ячеслав Н.
    15 лютого 2017, 22:54 |

    https://yadi.sk/i/WDNhjkPy3E8han - view (Example)

  • Сергей Руднев
    15 лютого 2017, 23:48 |

    visapoint?

  • Профіль заблоковано
    16 лютого 2017, 0:04 |

    Ви так швидко дешифрували?

  • Профіль видалено
    16 лютого 2017, 11:47 |

    Я сделал небольшой сэмпл, который показывает процес декодинга ViewState в aspx. 

    Но, увы, он не работает на данных заказчика, работая при этом на мануально заданных данных в коде.

    Для тех, кто работает над решением: делюсь соображениями - https://github.com/d1mnewz/Decoding-ViewState

    Для заказчика:
    Обычно ViewState закодирован в Base64 и вообще не зашифрован. Видимо, с вашим инпутом что-то не так, как я ожидал, ведь результат неадекватный в моем сэмпле с вашими данными. Если у вас есть доступ к сурсам, то, пожалуйста, проверьте значение viewStateEncryptionMode в web.config. Если оно в состоянии "auto" или "Always", то это значит, что ваш ViewState зашифрован при помощи 3DES алгоритма, который обычно очень сложно расшифровать.
    Если же значение совпадает с "Never", то это значит, что ViewState так и остается в Base64 и абсолютно не зашифрованным. В таком случае, он без проблем должен расшифровываться тем методом, который я предложил в своем коде на гитхабе выше.


    Как-то так.

  • Сергей Руднев
    16 лютого 2017, 22:27 |

    зашифрован он по любому)

  • Профіль видалено
    17 лютого 2017, 0:58 |

    Возможно, у нас возникт конфликт терминов:
    encode и encrypt это не одно и то же.
    encoding в своем ответе я перевел как кодирование, а encrypting как шифрование.

    разница между этими терминами хорошо пояснена здесь - http://stackoverflow.com/questions/4657416/difference-between-encoding-and-encryption

  • Сергей Руднев
    17 лютого 2017, 9:41 |

    encrypting, именно закриптован он..

Актуальні фриланс-проєкти в категорії C#

Доопрацювання 1С УТ 11 для ТСД Zebra (RDP): різні звукові сигнали при скануванні

1000 UAH

Конфігурація: 1С УТ 11 Адресний склад ТСД Zebra TC26 Робота через RDP Сканування товарів виконується в документах приймання, розміщення, відбору та інших складських операціях. Поточна проблема: Комірники працюють через ТСД Zebra. При скануванні не завжди помічають повідомлення…

C#Бази даних та SQL ∙ 1 день тому ∙ 5 ставок

Порівняльний аналіз ефективності кастомного ПЗ (v2.2-field) та еталонного ПЗ (Meshtastic v2.x)

1000 UAH

Порівняльний аналіз ефективності кастомного ПЗ (v2.2-field) та еталонного ПЗ (Meshtastic v2.x) на ідентичній апаратній платформі (ESP32 + SX1268, 2W) за критеріями дальності, пропускної спроможності, стабільності лінка та енергоспоживання. Провести тести з вимірюваннями з…

C та C++C# ∙ 12 днів 12 годин тому ∙ 3 ставки

Замовник
Алина Калина
Україна Київ  2  0
Проєкт опублікований
9 років тому
90 переглядів