Створення робочих малюнків з моделі в SketchUp
Необхідно створювати робочі малюнки з моделі SketchUp.
Посилання на модель у форматі *.dwg: https://drive.google.com/file/d/1cC8P0Rum7sDg4Vk9s40h6YLelFmo4H30/view?usp=sharing
Означення кольором в моделі: Жовтий - кавельна плитка; Зелений - паркетна плитка; Фіолетовий - гіпсокартон; Синій - меблі та/або елементи меблів; Білий - вже доступні стіни.
Рисунки необхідно виконати з ознакою розмірів в мм, кінцеві файли - у форматі *.pdf.
Будемо раді відповісти на додаткові запитання в коментарях або особистих повідомленнях при їх наявності. Вартість проекту зазначена умовно, ви можете запропонувати свої варіанти і терміни.
Дякую за ваші пропозиції.
Я ужасно извиняюсь, допустил опечатку, исходный файл выполнен в SketchUp, в архиве - файл *.skp.
Уточнение - во вложение я добавил новый файл, почищенный от неиспользуемых компонентов, в комментариях писали, что есть проблема с конвертацией файла - пожалуйста, посмотрите этот.
Додатки 1
-
Доброго дня) обробляйте все
З я роблю те, що потрібно! Працюю в SketchUp більше 3 років
-
102 Здоров’я СКП відкрив, завдання чітко. Я маю хороший досвід роботи в Скетчап, всі малюнки зразком в мм і даю вам у форматі PDF
-
132 Добрий день . Працюю в SketchUp більше 7 років. Розробляю малюнки в AutoCad або ArchiCad. Багато питань, що саме вам потрібно зробити, якщо тільки план то ціна 1000 грамів. Якщо розвертки,план меблів то ціна за квадрат і терміни переміщуються. Приклад малюнків за посиланням.
Behance?
-
159 Портфоліо:
Behance
Креслення виконую в Revit. Повний пакет креслень можу надіслати приватно.
-
3252 41 1 1 Вітаємо Вас! Ті, хто пише, що SketchUp - іграшка, в корені не так. Подивіться на мою роботу, (
Behance ) які повністю виконані в цій унікальній за своїми можливостями, програмі, і ви зрозумієте, що і з вашою задачею я справляюся без особливих зусиль, тим більше, що SketchUp прекрасно працює з розмірами і зберігає документи в будь-якому форматі, в тому числі і пдф. І нічого конвертувати не потрібно.
-
Добрий вечір.
Нажаль, ніякіх шнших файлів , окрім *.skp у архіві немає... Причепіть, будь лска , хоч screenshot з екрану Вашого компьютера, щоб розуміті, про що взагалі йде мова...
-
Жаль, но SketchUp это просто игрушка, из неё ничего вытащить не получится.... Дайте скрин и попробуйте сконвертировать Ваш файл в какой-нибудь нормальный обменный формат ( типа step, x_t , ....) Не лишним будет и описать суть проекта: что именно надо сделать ( а не констатировать факт соответствия чего-то какому -то цвету) .
-
В архикаде открывается кстати. В скетчапе тоже чертежи можно делаль layout
-
Вячеслав, добрый вечер! Подскажите, есть возможность предоставить ваши схемы в формате .pdf или .dwg? Либо скринами?
-
