Сторітейл для інст (11 штук про ізоляцію чоловіків в Україні)
1000 UAHВітаю! Я психолог, веду інст hollypsy (це бренд, а повну назву інст скину виконавцю).
Там можете ознайомитись із стилістикою.
Скоріш за все, це буде разове замовлення (поки моя основна дизайнерка не може).
ПРІОРИТЕТ: ШВИДКІСТЬ.
До 13 хотів би отримати роботу, щоб навести правки, а з 14 виставляти.
Оберу виконавця близько 10ої год.
ЦІНА: орієнтуюсь на ціну 700-1200 грн.
Фірмовий стиль і свої фото вже надішлю виконавцю (тут не можу підвантажити ФМ, нажаль, хотів одразу).
ТЗ. Там, де помічено /3в/ (і далі в цих скобах з поміткою "в") - це ВІДЕО. Ці сторі ви НЕ робите. Але залишив їх для розуміння вами канви і розгортання думки.
1
От ви знаєте, на днях зняв про яжпсіхолог (без освіти) і задумався…
Я маю 10 РОКІВ практики
Уявіть!
2
10 років практики,
14 років - власної терапії і професійної освіти
17 років вивчаю психологію в цілому
Мій Комплекс Самозванця можна відміняти 😁
Як гадаєте?))
*Якесь опитування або кругла реакція*
/3в/
І що не дивно, я чутлива людина, і гарно зчитую емоційний фон.
/4в/
Це стосується як індивідуального спілкування, так і емоційного фону колективу. Навіть такого великого колективу, як держава-нація.
5
І що сказати… невтішно я переживаю ситуацію чоловіків в нашій країні, починаючи з нового закону про мобілізацію.
6 ця +наст
Ставлення до нас - жахливе.
Новий закон не поважає ні цивільних, ні військових.
Яке ставлення до військових у влади, якщо вони не дають право на відпочинок нашим воїнам?
7
Яка мотивація у цивільних буде, якщо військова справа - і без того небезпечна - так ще і квиток в одну сторону без можливості повернутись додому?
/8в/
Цікаво, влада дійсно думала, що мотивацію військовим підвищить кілька десятків тисяч грн?? Життя і інвалідність дійсно за це можна купити!?
9
Військової справа - це про повагу і честь!
В новому законі про мобілізацію - нічого про це.
В реалізації тцк цього закону - нічого про це через часті порушення без покарання для них.
10
Очевидно, це породжує негативне ставлення до військової справи з усіх сторін учасників процесу.
Армія стає місцем, в яке “попався!”, а не місцем, в яке хочеться потрапити, бо це круто і поважно!
А це, блін, могло б бути так з 2022!
/11в/
Чесно кажучи, мені абсолютно незрозуміло, як діяти в поточних умовах війни.
На мітинг не підеш, а без мітингів влада не бажає бути адекватною по ряду питань.
/12в/
Якщо що, то мобілізацію я підтримую, але не підтримую дикарські совєцькі методи.
Мала совєцька армія не переможе велику совєцьку армію.
13
Оскільки в не знаю, що робити, то роблю, що можу і вмію.
Я психолог, я майже постійно працюю з чоловіками в ізоляції останній рік.
І знаю не по наслішці - якщо не знаходити вихід цій напрузі, вона поглинає.
/14в/
За цей рік я назбирав масу інструментів, роздумів, спостережень, які допомагають чолвоікам відчувати себе краще.
Відчувати себе ЛЮДИНОЮ, а не злодієм в своїй державі і зрадником. І людиною гідною.
15 *зробити подвійну: до цієї додати наступну текстом*
Курс “Ізоляція” включає більше 20 коротких відео 2-6 хв, які детально розглядають кожен аспект переливань і проблем які у вас можуть виникнути:
16
- самотність, відчай, безсилля, депресія
- су*цид*льні думки, самозамикання на собі, безсоння і хвороби
- проблеми із близькими, втрата роботи, нервовість в відкритому просторі
- зниження лібідо, самооцінки, соромність…
Ох, і це не повний перелік проблем, зв'язаних із самоізоляцію
/17в/
Якщо вам відгукнулось те, про що я кажу; якщо ви хотіли б допомогти собі або своєму близькому, тицяйте +
18
Курс "Ізоляція" вийде вже в вересні!
А перші 10 + від сьогодні отримають знижку на нього на будь-який пакет!
-
321 1 0 Доброго дня! Готовий допомогти вам з поширенням вашої інстаграм сторінки. Тема дуже актуально й правильно підібрана, і я гарантую, що зроблю для вас пости, які повністю розкриють її для глядачів. Також готовий вносити правки доки ви повністю будете задоволені результатом