Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Розмістіть свій проєкт безплатно та почніть отримувати пропозиції від фрилансерів-виконавців уже через хвилини після публікації!

Треба поправка на сайте

500 UAH

  1. 13  
    Переможець3 дні700 UAH

    Готовый вам домомогти. Зроблю все як треба и дуже якісно. Звертайтесь до мене через особливості повідомлення

  2. 265    16  1
    1 день500 UAH

    Добридень!
    Досить великий досвід розробки сайтів і Front-End / Back-End розробці, а також WP / MODX Revo (CMS) разробці.
    Для визначення точних ціни та термінів необхідно погодити всі деталі.
    Звертайтесь, обговоримо.

  3. 555    12  0
    1 день700 UAH

    Доброго дня, готовий взятися за роботу, напишіть в особисті повідомлення

  4. 1 ставку приховано
  • Сергій Мотчаний  (спілкування на форумах обмежено до 28 червня)
    20 січня 2024, 11:05 |

    Доброго дня. Скоріше все із за того що на сайті не працює SSL.

  • Профіль видалено
    20 січня 2024, 11:07 |

    що таке 

    vii engone

    І як можна щось подивитися коли там реєстрація потрібна? 

  • Serg Evpak Оголшка
    20 січня 2024, 11:08 |

    єто движок 

    vii engone


  • Профіль видалено
    20 січня 2024, 11:10 |

    Ну добре, нехай буде "engone". А друге питання? Може надасте якийсь тестовий доступ, щоб не реєструватися на якійсь незрозумілій платформі

  • Serg Evpak Оголшка
    20 січня 2024, 11:14 |

    vii engine

  • Профіль видалено
    20 січня 2024, 11:17 |

    так все ж таки. де подивитися що у Вас не працює? це треба реєструватися? створіть акаунт і надайте всім доступ до нього.

  • Профіль заблоковано
    20 січня 2024, 11:21 |

    лень ему. за такие деньги...

  • Профіль видалено
    20 січня 2024, 11:23 |

    мені - так, а замовнику - ну буде не три юзера, а десять...

  • Профіль видалено
    20 січня 2024, 11:19 |

    А ві-шка то хоч куплена, чи нульонка?

  • Serg Evpak Оголшка
    20 січня 2024, 11:25 |

    скачана безплатно

  • Профіль видалено
    20 січня 2024, 11:31 |

    Ну не зрозумілий двіжок. начебто і ліцензія повинная бути, а на рашистських сайтах просто так раздають, як замінник іхніх соціалок. Хоча після не поверхового "гугління" - та то ж рашистський скрипт. Ви рахуєте це нормальним?

  • Профіль видалено
    20 січня 2024, 11:45 |

    vzone? і ми об’єднуєму світ?

    image


    Якщо хочете щоб Вам допомгли опишіть детальніше що до чого, надайте доступ де подивитися помилку (хоча там і так їх багато, особливо на моб версії). 



Замовник
Serg Evpak Оголшка
Україна Черкаси
Проєкт опублікований
2 роки тому
130 переглядів