Twitch оформлення в мальованому стилі
Мені потрібно зробити:
- аватарку
- банер
- кнопки під стрімом
- анімації сповіщень (follow, sub, donate і т.п.)
- перехідна анімація між сценами
- анімація початку стріму, паузи та кінця
Стиль мені потрібен мальований без використання штучного інтелекту) чекаю на ваші пропозиції
-
244 1 0 Вітаю! Дуже зацікавило ваше тз. Маю художню освіту та досвід робіт у різних стилях. Створю будь-що під ваші побажання. Працюю швидко та якісно. Буду рада співпраці!
-
1102 16 0 1 Добрий день
Готова зробити оформлення
Ціна та терміни залежать від обʼєму та складності роботи
Все зроблю швидко та якісно
Портфоліо
Freelancehunt
Behance
-
535 4 0 Вітаю, можу розробити для вас оформлення сторінки в Твіч з урахуванням вимог, працюю у векторі, а також растровій графіці, приклади робіт можна побачити у профілі. Буду рада співпраці!
-
436 Готовий швидко виконати роботу. Великий досвід роботи з цікавою картинкою, в тому числі для особистого твічу. Рекомендую ознайомитися з портфоліо.
-
630 13 0 Добрий вечір, малюю без використовування аі. Все на планшеті. Зацікавлена у співпраці. Активно дивлюсь стріми на твічі тому маю уявлення, що потрібно. Звертайтесь🎀
-
759 3 0 Привіт , я 2д аніматор маю досвід в створенні анімаційних оформлень заставок. Дуже зацікавив ваш кейс. Залюбки приму участь у створенні оформлення вашого твіча
Ціна не точна все залежить від вашого тз !
Ось що я робив :
https://www.instagram.com/1_dio_3/
Behance
Більше прикладів у особистому чаті
-
229 Вітаю, я дизайнер - ілюстратор, працюю в растровій графіці, дуже цікавить ваш запит. була б дуже рада з вами попрацювати, можливо ви б надіслали пару референсів і я зроблю невеликі пробні ( безкоштовні) начерки. чекаю повідомлення)
Freelancehunt ціна і час символічні, сподіваюсь ми домовимось про співпрацю)
-
575 3 0 Доброго дня , я маю досвід у векторній так і в растровій ілюстрації.
Можливо маєте референси стилю який вам подобається?
Пропоную виконати швидке ТЗ для розуміння як я бачу ваш проєкт .
Портфоліо 👇🏻
Behance
-
привіт ,бачу шо Вы 4 раз відкриваєте цю ставку але не обираєте виконавця, хотів дізнатися, чому саме так?
-