Налаштування Windows на MacOS через AnyDesk
Існує програма, яка повинна працювати в реальному часі вона встановлюється тільки на вінд.
Необхідно розробити віртуальну машину з віндою на маці, або може рекомендувати найкращий спосіб вирішення питання. Програма підключена до Інтернету і надсилає звукові повідомлення про певні події.
Я повинен працювати на маке і як прийде звуковий сигнал розвернути віндю і провести дії
-
3301 180 0 Доброго вечора. Готовий взятися за ваше завдання і вирішити її. Пишіть, обговоримо. Дякую.
-
6235 172 0 Здоров’я, мене називають Михайлом.Засновник компанії IT365
Наша компанія є системним інтегратором в області IT.©=================================
Готовий встановити і налаштувати віртуальну машину з Windows зараз.10 днів - гарантія на виконані роботи.виконані завдання:
Freelancehunt
=================================
Ми надаємо послуги з системного адміністрування комп'ютерних систем.Гарантія на виконані роботи + підтримка за необхідності.Наші клієнти завжди залишаються задоволеними якістю нашої роботи.=================================
Налаштування та обслуговування серверів
Віртуалізація VMware, HyperV, ProxMox
Налаштування та установка Windows/Linux
… Налаштування та налаштування MSSQL Server
- Установка і оновлення 1С:Підприємство, M.E.Doc, Bitrix
Установка та налаштування веб-серверів (LAMP, LEMP, SSL)
Пошта Postfix, Dovecot, Postfixadmin, Roundcube, DKIM, SPF
Система моніторингу Zabbix
Облачні склади та FTP
Резервне копіювання, репликація
Налаштування роутерів і мережевого обладнання (Wi-Fi, Vlan, VPN)
- встановлення та налаштування по
=================================
«Якість – це робити добре навіть там, де не видно».
-
758 31 0 Добрий день, мав схожу проблему як у вас, потрібно було встановити віндовс, якщо у вас процесор не M1 то ви зможете це зробити через bootcamp(це застосунок встроєний який не підтримується на M1) там ви можете що завгодно встановити, а якщо у вас M1 то можу вам порадити UTM, безкоштовний застосунок, можу продемонструвати як все в ньому виглядає і якщо вам підходить допоможу встановити
-
140 Будь-яка версія Windows на ваш вибір, можна навіть бету 11-й.
Віртуальна машина буде працювати правильно і не буде вимагати повторної активації через час.
Я сам користуюся iMac, за цим весь процес виконання знаю в практиці.
-
340 12 2 Привітання, якщо зараз, то готовий налаштувати. Напишіть ! )
Про це йдеться у повідомленні.
-
Какая можель Macbook ?
-
Onumis Arion Onumis

-
Актуальні фриланс-проєкти в категорії Windows
Шукаємо системного адміністратораЧим користується компанія:1) Кількість ПК в локальній мережі - більше 302) Сервери - 4шт фізичні, 2шт в хмарі3) Кількість локацій офісів (до 300м відстань між локаціями) - 54) 1С, Медок, МД-офіс, ключі ЕЦП5) ІР телефонія6) Інтернет - оптика від Укртелеком, Старлінк7)… Windows, Адміністрування систем та мереж ∙ 15 годин 51 хвилина тому ∙ 4 ставки |