Налаштування та налаштування SpamAssassin в Debian 7
Відгук замовника про співпрацю з Rostyslav Matiusha
Налаштування та налаштування SpamAssassin в Debian 7Відмінна і відповідальна робота. Рекомендую !
![]()
Відгук фрилансера про співпрацю з замовником
Налаштування та налаштування SpamAssassin в Debian 7Чистий ТЗ. Справжнє оплата Мої рекомендації .
-
459 19 5 2 Я маю досвід роботи системним адміністратором більше 15 років.
Я довгий час працював в технічній підтримці (L3) хостингу uk2group.
DevOps ) , Amazon AWS 7 років роботи.
Подібні завдання я вирішував багато разів.
Ваш проект буде вирішений в найкоротші терміни і з високою якістю.
Гуру в VoIP, створення кольцентів, http://voip.cn.ua
З найкращими бажаннями, Ross, Remote Server Administration.
електронна пошта: [email protected]
Вікісховище: ross.sysadm
-
1110 49 0 Я зробив ставку минулого разу і прочитав відгуки про іншого переможця.
Так що, по суті:
У мене на всіх серверах SpamAssassin працює в парі не з exim, а в парі з поштовим фільтром Procmail, який передає всі листи на обробку в SpamAssassin і переміщає зазначені як спам листи в папку з спамом (або видаляє - це як йому скажіть).
А в Procmail всі листи на обробку передає сам Postfix.
У Roundcube у вашому випадку за навчання повинен відповідати sauserprefs за командою користувача. Якщо він цього не робить, то це питання до sauserprefs (якщо він, насправді, цього не робить).
Крім того, я можу встановити папку Webmin, яка, серед інших функцій управління сервером, дозволяє ввійти в поштові папки всіх користувачів і навчати SpamAssassin спамськими листами.
Якщо зацікавився - звертайтеся
Skype: v_vitkovsky
-
565 11 0 Готовий прийти на допомогу , напишіть в Skype main_d209 або зателефонуйте +38 044 337 38 62
-
428 23 0 1 Добрий день ! Готовий вирішити вашу задачу.У мене великий досвід налаштування серверів.