Розмістіть свій проєкт безплатно та почніть отримувати пропозиції від фрилансерів-виконавців уже через хвилини після публікації!
Запустити LCD дисплей за допомогою інтерфейсу DSI для Raspberry
Проєкт перекладено автоматично. Увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити оригінал
https://www.waveshare.com/wiki/CM4-DISP-BASE-5A
ОС - Raspberry PI Bookworm x64 ( пробував x32)
Спеціально зібрав як "all-in-one embedded" пристрій з LCD toch-екраном 5 дюймів.
Екран в зборі "від вендора" підключений по інтерфейсу DSI
Зовнішній екран по інтерфейсу HDMI працює.
Так і не вдалося запустити "вбудований" екран по DSI.
Виконав усі рекомендації з сайту виробника
When using the camera and DSI, it will occupy three I2C devices: I2C-10, I2C-11, I2C-0
Execute as follows:
Code: Select allwget https://files.waveshare.com/upload/7/75/CM4_dt_blob_Source.zip
unzip -o CM4_dt_blob_Source.zip -d ./CM4_dt_blob_Source
sudo chmod 777 -R CM4_dt_blob_Source
cd CM4_dt_blob_Source/
sudo dtc -I dts -O dtb -o /boot/dt-blob.bin dt-blob-disp0-double_cam.dts
# Після виконання вимкніть живлення та перезапустіть CM4 Цей драйвер так і не "встояв".
Зв'язався з тех. підтримкою WaveShare. Вони мені порадили не встановлювати драйвер (оскільки БУКВОРМ, як вони кажуть, сам розуміє це обладнання) а лише "вставити" в config.txt рядок
Code: Select alldtoverlay=vc4-kms-dsi-7inch,dsi0 Вставив, закоментував інші dtoverlay-и.
HDMI перестав працювати, але вбудований LCD так і не запалився.
Тех. підтримка "відмовилася від співпраці"...
Готовий оплатити "чужу практику", яка допоможе мені вирішити це завдання.