Найпростіший спосіб безпечно співпрацювати з фрилансерами — скористатися сервісом Сейф на Freelancehunt. Сейф — це безпечна угода, завдяки якій ви можете бути впевнені в збереженні ваших грошей. У цьому матеріалі ми докладніше розповімо про цей інструмент та його переваги.

3 переваги Сейфа для замовника

 1. Головна перевага сервісу Сейф — збереження ваших коштів. Під час роботи над проєктом гроші замовника зберігаються на сервісі. Вони будуть перераховані фрилансеру тільки після того, як він повністю виконає завдання, а ви приймете результат роботи.
 2. Простий спосіб взаємодії з виконавцем і зручна організація роботи. Вам не потрібно вибирати сервіси для оплати роботи виконавця і месенджери для комунікації. Усе це є на Freelancehunt. Ми підготували для вас зручний функціонал, який допоможе на всіх етапах роботи над проєктом.
 3. Сервіс виступає третьою стороною у співпраці замовника і виконавця, до якої можна звернутися, коли одна зі сторін не виконує свої домовленості. Якщо виникли будь-які питання під час роботи на сервісі, користувач може вирішити їх через:
 • Команду турботи — спеціалістів, які допомагають у процесі роботи над проєктом і в будь-яких інших питаннях. Щоб звернутися, натисніть на кнопку «Команда турботи» в меню зліва

або напишіть на пошту [email protected].

 • Арбітраж — спеціальну комісію, до якої можна звернутися, якщо виникла спірна, складна ситуація чи одна зі сторін не виконала домовленості повною мірою.

Арбітраж може допомогти замовнику, коли виконавець:

 • не здав роботу вчасно;
 • виконав не всі пункти ТЗ і хоче отримати часткову оплату;
 • висилає роботу, коли ви закрили проєкт як невиконаний, і хоче отримати оплату;
 • пропав і не виходить на зв'язок.

Як працює сервіс Сейф

Якщо коротко, то схема роботи має такий вигляд: публікуєте проєкт > обираєте виконавця > узгоджуєте умови > резервуєте кошти > виконавець розпочинає виконання завдання > приймаєте роботу > зарезервована сума надходить на рахунок виконавця. А тепер докладніше про кожен етап.

Крок 1 — публікація проєкту

Замовник публікує проєкт, скориставшись кнопкою «Додати проєкт» угорі сторінки. У попередньому матеріалі ми розповідали, які поля і як саме краще заповнити, щоб отримати більше відгуків на свій проєкт:

Як швидко знайти фрилансера на біржі Freelancehunt
Є 3 способи знайти фрилансера на сервісі Freelancehunt. Розібрали детально ці варіанти, щоб замовники швидко знаходили виконавців для завдань.

Крок 2 — вибір виконавця

Уявімо, що ви отримали 10 відгуків у проєкті. Тепер ваше завдання — вибрати одного виконавця. Ми докладніше поговоримо про це в наступному матеріалі. А поки що рекомендуємо детально ознайомитися з кожним кандидатом і проаналізувати його профіль, а саме:

 • відгуки;
 • портфоліо;
 • рейтинг;
 • скільки замовлень зараз у роботі. Якщо багато, варто уточнити, чи зможе фрилансер точно в термін впоратися з вашим проєктом.

Вивчаючи відгуки, звертайте увагу, за що саме хвалять виконавця або, навпаки, чим незадоволені.

Крок 3 — узгодження умов

На цьому кроці потрібно обговорити деталі співпраці, наприклад, терміни виконання роботи, подробиці технічного завдання, приклади робіт, що сподобалися.

Усі домовленості з фрилансером мають письмово фіксуватися в Робочій області проєкту.

Робоча область — це своєрідний внутрішній месенджер системи, в якому замовник і виконавець ведуть переговори. Усі узгодження умов мають вестися в рамках Робочої області проєкту. У разі спірних ситуацій арбітражна комісія розглядає листування, яке було тільки в Робочій області.

Крок 4 — резервування коштів

Коли обидві сторони погодили та прийняли умови, замовник резервує гроші на сервісі.

Звертаємо увагу, що мінімальна сума проєкту для співпраці через Сейф у всіх категоріях, крім вказаних нижче, — 500 грн.

У категоріях нижче мінімальний бюджет становить 200 грн:

Тепер статус проєкту змінюється на «Проєкт виконується», а виконавець починає працювати над завданням.

Крок 5 — виконання роботи

На цьому кроці замовнику потрібно лише залишатися на зв'язку для розв'язання можливих питань. Рекомендуємо запитувати у фрилансера проміжні результати роботи, особливо, якщо завдання велике та складне. Так ви зможете перевірити, чи все йде за планом, і вчасно скоригувати роботу в правильному напрямку.

Крок 6 — приймання роботи та оплата

На цьому етапі вам потрібно перевірити готову роботу, узгодити доопрацювання, якщо вони є. Рекомендуємо запитувати результат роботи заздалегідь або закладати додатковий час на правки, якщо ви хочете перевіряти коректність виконання роботи та вносити зміни.

Як компаніям зручно та безпечно працювати на сервісі

Freelancehunt надає можливість компаніям співпрацювати з фрилансерами у зручний спосіб та розраховуватися за послуги з розрахункового рахунку. Це можливо завдяки сервісу Бізнес Сейф. Після закінчення співпраці замовники отримують звітні документи для бухгалтерії. Бізнес Сейф — це не тільки набір інструментів для віддаленої співпраці, а й можливість безготівкового розрахунку з виконавцями. Водночас робота на сервісі є безпечною та комфортною для обох сторін у проєкті.

Детальніше про те, як співпрацювати з фрилансерами через Бізнес Сейф, читайте в нашому матеріалі:

Як компаніям співпрацювати з фрилансерами через Бізнес Сейф
Бізнес Сейф на Freelancehunt надає можливість компаніям співпрацювати з фрилансерами та оплачувати їхні послуги з рахунку компанії за договором.

Зараз на сервісі понад 250 000 активних фрилансерів, які готові виконати ваше завдання. Відкрийте проєкт у кілька кліків та отримайте найкращу реалізацію вашого завдання.