Roman Shapoval
Winning proposalBudget: 1500 UAH Deadline: 30 days
Ми обговорили всі деталі. Роботу можна починати.
Добрий день,
на не постійній основі потрібна людина яка зможе вести групи в соціальних мережах ВК та Фейсбук, наповнювати/адмініструвати сайт, час від часу написати продаючий емейл чи статтю в блог. Ідеально щоб кандидат при потребі міг обзвонювати потенційних клієнтів.
Вимоги - відповідальнісьть, контактність, вміння працювати самостійно без постійного контролю. Грамотна українська та російські мови, англійська плюс. Ідеально щоб кандидата захопила ідея сайту. В майбутньому можливо праця на постійній основі в залежності від кількості завдань які будуть виникати. Бонусом є базові поняття в сео.
Більше деталей при особистому спілкуванні. Посилання на проект - http://zrobyt.com.ua
Budget: 1500 UAH Deadline: 30 days
Ми обговорили всі деталі. Роботу можна починати.
Budget: 300 USD Deadline: 30 days
Чудово розуміюся в поставленому завданні, маю досвід та за усіма характеристиками Вам підходжу. Буду рада співпрацювати! Скайп: lulka_samovol
Budget: 200 USD Deadline: 30 days
Готовий до співпраці. Деталі шліть на адресу [email protected] або [email protected]
Budget: 20 USD Deadline: 1 day
Пишите на почту обсудим детали ! [email protected]
Budget: 3000 UAH Deadline: 30 days
Давайте Обговорим.
Портфолио: Freelancehunt...#portfolio
Andy Sem! З початку Вам треба довести сайт до пуття....
В такому вигляді неварто починати роботи....
Почніть з оптимізації....і заповнення....
Для чого робити те про що вас не просять? Якщо є путня порада пишіть особисте повідомлення, очевидні речі зрозумілі і так.