Redizajn znaku w synergii ze starą typografią i deskryptorem
Trzeba zaktualizować tylko ikonę logo. Jeśli masz super pomysł, to proponuj także logo.
Zmiana tylko ikony, ponieważ są już szyldy z logo bez ikony. Chcemy obejść się z minimalnymi stratami.
Nowa ikona powinna dobrze współpracować z czcionką samego logo i deskryptora.
W linku poniżej wszystkie szczegóły. Robię przez link ze względu na wymagania dotyczące bezpieczeństwa firmy.
https://docs.google.com/document/d/1sTsE2-6T_0phbfHPnwXbBtalkFRejph_Zowyw12TIeo/edit#
Нужно обновить только иконку логотипа. Если будет супер идея, то предлагайте и логотип.
Меняем только иконку, так как есть уже вывески лого без иконки. Хочется обойтись с минимальными потерями.
Новая иконка чтобы хорошо работала со шрифтом самого логотипа. и дескриптора.
По ссылке ниже все детали. Делаю через ссылку в виду требований по безопасности компании.
https://docs.google.com/document/d/1sTsE2-6T_0phbfHPnwXbBtalkFRejph_Zowyw12TIeo/edit#